Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna . . . .

ponadczasowe buty

Polecane posty

Gość taka jedna . . . .

Co sądzicie o Martensach, klasyczne czarne na 8 dziórek, nie mogę się zdecydować. Chodzi sie jeszcze w takich butach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna . . . .
oczywiście dziurek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna . . . .
proszę pomóżcie :( muszę sobie kupić buty nie wiem czy zainwestować w Matrensy czy kupić sobie jakieś dwie pary tańsze. Czy martensy takie klasyczne pasują do np: jeansów szerokich na dole jak i również do prostych nogawek? Do sztruksów w stylu bojówkowym też? A jak z jeansową spódniczką też będzie ok? Nie chce wydać tyle kasy na buty które będę mogła nosić tylko do jednego rodzju spodni. Napewno macie jakieś zdanie na ten temat. Buty te strasznie mi sie podobają ale nigdy ich wcześniej nie miałam na nogach i ciężko mi określić czy do wszystkiego będą pasować. Proszę :) :) :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poala
ja mam HD krótkie do spodni - idealne na każdą pogodę, ale taaaaakie ciężkieeee :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam HDeki juz trzeci sezon:D ale mam tez kozaczki wyjsciowe[ostatnio sobie kupilam;) sliczne, bez czuba;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poala
Setunia ja tez :) wlasnie parę dni temu nabyłam, i czuję się jakbym NIC na nogach nie miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna . . . .
Te buty o których piszesz są faktycznie troszkę ciężkie ;), ale fajne. Jednak ja myślę o trochę delikatniejszych, dokładnie takie: http://www.eastend.pl/zdjecia/index.php?m=1 tak myślę że są delikatniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna . . . .
pasują do prawie wszystkich typów spodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poala ja w zasadzie jestem przyzwyczajona do glanow bo od 8miu lat jestem im wierna:D i naprawde niezle w nich smigam;) ale takie wy6jsciowe butki tez sa potrzebne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×