Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośkaniezdecydowana

garnki Eurofit

Polecane posty

Gość e.........
cappy- wiesz co? naczyń z nitowanymi uchwytami to używali Flinstonowie i jak są takie dobre to czemu nie można myć ich w zmywarkach no i sprzedarz wysyłkowa też dużo do życzenia zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Eurofit totalna ściema! a ci prezenterzy jacy żałośni! prosze.. Garnki te są wyprodukowane przez niemiecka firme GASTROLUX. Wejdz sobie na www.ebay.de i sprawdz ile te garnki kosztują naprawde! Zdziwisz sie jaką marże narzuca sobie Eurofit. Jak już kupiliście to jestes kolejna ofiara tych naciągaczy. Wszysktie tego typu sprzedaże obojętnie czy będą to garnki, pościel wełniana czy odkurzacze, promowane przez prelegentów na pokazach w lokalach czy nawet w domach, przekraczają swoją wartość od 200% do 300% a nawet więcej. Idiota by tylko kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra tylko ze juz lepsze sa garnki zeptera lub tefal inginio a takiego robota to kupie sobie w AGD o nazwie ZELMEr i wydam tylko pol ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.S.A
ludzie wy jesteście bardzo dziwni.Ja byłam już 2 razy na pokazie i nie widze nic złego w tym że patelnie stawiają żeby się nagrzała.To chyba normalne że musi się nagrzać.Jak widać nawet nie orientujecie się po co ją nagrzewają.Nikt was nie zmusza do kupowania i nie rozumie czemu takie głupoty piszecie.Ja kupiłam te garnki i jestem bardzo zadowolona a robot jest super i nie porównujcie zelmera bo na pewno nie jest taki jak ten.Trzeba pójść zobaczyć a dopiero sie wypowiadać.Jak ktoś ma wypróbowane ciekawe przepisy to bardzo proszę zamiścić.Jak tylko bede mogła to dokupie jeszcze wiecej garnków bo są rewelacyjne.Pozdrawiam tych którzy nie mają pojęcia a najwiecej mają do powiedzenia.To żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tak jak napisal kolega wyzej.Niektorzy przeplacili i nie chca sie do tego przyznac.A co normalny Zelmer czy inny robot to uciera lub miksuje inaczej ? A 3 sekundowej salatki- takiej jak na pokazie - to innym robotem sie nie da ? Normalnie smiech mnie bierze jak czytam tu o ludzkiej naiwnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z ciekawości zamówiłem
żeby sprwdzić czy przyjdzie na stronie http://www.gastrolux.com/ i po 10 dniach miałem kwadratową patelnię w domu. Zamiast 900zł wydałem 90 euro. Patelnia dobra, ale za 90 euro, a nie za 900zł. Secjalnie poszedłem jeszcze raz na pokaz żeby się w 100% upewnić, że to ten sam produkt. Nie ma wątpliwości, to samo. Nie dajcie się robić w bambuko oszustom. Wiadomo każdy chce zarobić, ale bez przesady nie 300%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula zadowolona
Ja mam naczynia firmy Eurofit i robota od 3 lat i jestem bardzo zadowolona. Nic sie z nimi nie dzieje, nie wyobrażam sobie teraz gotowania w innych naczyniach, są po prostu SUPER!! Mojej sąsiadce rok temu ktoś z Niemiec przywiózł też takie naczynia wyglądały identycznie ja te z Eurofitu, były to naczynia firmy Gastrolux. Różniły sie wagą, były lżejsze od moich. Te z Niemiec wykonane są ze zwykłego aluminium a Eurofit ma naczynia ze stopu który sie nazywa Silumin a więc jest to lepsza odmiana stopu. Pamiętam jak moja sąsiadka się wychwalała, że ma takie same gary jak ja i że taniej zapłaciła. Najlepsze jest to że po 5 miesiącach użytkowania w tych GASTROLUXACH dno zaczęło jej puchnąć i odchodzić. Do dzisiaj czeka za odpowiedzią w sprawie reklamacji :-) A szwaby mają to gdzieś! teraz żałuje że nie zamówiła naczyń firmy Eurofit, bo te sa naprawde SUPER!!!!!! W razie pytań zawsze mogę zadzwonić do przedstawiciela. DLATEGO NIE RADZE WAM ZAMAWIAĆ JAKICHKOLWIEK PODRÓBEK W INTERNECIE. Co z tego że zapłacimy taniej a po paru miesiącach nam się spieprzą. PAMIĘTAJCIE, ŻE CHYTRY DWA RAZY TRACI !!!!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa..
Zgadzam sie z wami całkowicie! Sama kiedyś sprzedawalam odkurzacze firmy RAINBOW i przebitka była kolosalna (200% powiedziałabym ze w niektórych przypadkach to mało) Każda z tych firm żeruje na bezmyślnych klientach. Eurofit, Zepter,Remes czy Verwork - dlaczego każdy z produktów tych firm jest dostepny tylko w sprzedaży bezposredniej? zastanawialiście się!? Tłumaczenie żeby widz mógł podotykać produkty, wypróbować je własnoręcznie- jest błędne! Sporo firm stosuje chwyty sprzedażowe, techniki NLP o których większość z was nawet nie wie. Ich zadaniem jest tak omamić klienta żeby kupił daną rzecz.Można powiedzieć że jest to pewien rodzaj \"iluzji\" który ma wywołać u klienta fascynacje danym produktem.(nakręcić go odpowiednio) Ja też mam garnki gastroluxa ale kupiłam je w Niemczech za rozsądną, sporo niższą cenę! (to chyba przestroga dla niemyślących) Garnek ten nie różni się niczym innym od tego z pokazu jak dodatkowym napisem Eurofit, no i ceną:) Czasem warto się zastanowić czy wydać 3000zl za gary czy tylko 300 euro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Luzzia
Przed dwiema godzinami wyszłam z pokazu Eurofit....\ Nie jestem "zieloną gąską", której można wcisnąć byle co.Przyznam,że nabrałam apetytu na garnki, a i mój Zelmer-chętnie zamieniłabym na ten szwajcarskiej firmy"Alpina". Postanowiłam wcześniej dokonać wirtualnej konfrontacji z Tymi, którzy wiedzą cokolwiek na wiadomy temat. Niektóre wypowiedzi są wręcz odstraszające ( szczególnie zniechęcają Ci, którzy nie korzystają z produktów oferowanych przez "Eurofit..."),ale są i te, które zachęcają do kupna-jak np. "zadowolona Urszula. Jestem kompletnie zdezorientowana!Kupić-nie kupić...i tak w kółko. Wiem jedno: jestem zbyt biedna, by kupować "szajst". Więc , jeśli oprócz Urszuli jest jeszcze Ktoś, kto jest szczęśliwy z powodu kupna serii produktów z w/w firmy-bardzo proszę o kilka konkretnych słów. Będę bardzo wdzięczna.czekam z kupnem do 08 grudnia. Pozdrawiam Wszystkich na Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a..b..
a ja uważam że skoro nie jesteś bogata to tym bardziej kup sobie te garnki.Są rewelacyjne a Ci co tak piszą że to szajs itd.. to poprostu wcale ich nie widzieli.Ja mam od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona i z garnków i z robota.Kontakt mam cały czas i z przedstawicielami i z firmą.Nie ma żadnego oszustwa w tym.Wiele moich znajomych mających zeptera stwierdziło że zepter jest dobry ale eurofit jeszcze lepszy.Nie namawiam Cię ale piszę tak jak jest.Od dłuższego czasu czytam opinie na forum i uważam że niektórzy poprostu piszą aby pisać.Ja jestem zadowolona bardzo i życzę Tobie tego samego.Decyzja należy do Ciebie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Luzzia
Serdeczne dzięki Kuchcie i takie same słowa wdzięczności " a...b.." za radę i czas , który poświeciłyście by mnie "oświecić".Obie propozycje godne przemyślenia. Weszłam na stronę Gastroluksu . Wirtualny rekonesans wskazuje na grubą oszczędność kosztów(o 1/2). Potwierdza to też moja kuzynka, która od dwóch lat gotuje w garnkach z Gastroluksu (mieszka w Niemczech).Technologia identyczna jak tych z Eurofitu. To,że warto kupić-jest pewnikiem. Za utwierdzenie się w tej decyzji obu sympatycznym Forumiankom bardzo , bardzo dziękuję. Radosnych świąt dla Wszystkich uczestników FORUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 79
Witam, mam pytanie czy garnki Gastrolux, czyli po polsku Euro fit nadaja się do kuchenek indukcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 79
otrzymałam maila z firmy Gastrolux i okazało się, ze niestety nie nadają się do kuchenek indukcyjnych, dopiero na przełomie stycznia i lutego wejdzie nowa seria specjalnie do kuchenek indukcyjnych...mam w takim razie do sprzedania komplet trzech garnków, brytfankę i patelnię używanych cztery miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcuna
NIE KUPUJCIE TEGO BUBLA. ta cala firma to wielkie G... kupilismy te garnki z mikserem i nozami w zestawie za 5tys i teraz jestem zla sama na siebie. miklser warczy a plastikowy pojemnik caly porysowany a taki wspanialy mial byc! w jednym z nozy ktory otrzymalismy zlamal sie czubek i wyszczerbil sie na srodku podczas krojenia ryby no a to mialybyc noze na lata, chartowana stal drugiego wogole nie urzywam bo jest tepy a na pokazie facet wlosy sobie golil a tu nawet krzywdy sobie nimi nie zrobisz. garnki jeszcze ujda ale za taka cene to bedzie wiekszy komplet dobrej naprawde dobrej firmy, mikser i jeszcze zostanie na przyjemnosci. nigdy juz nie pojde na takie spotkanie a napoewno nic nie kupie. NIE DAJCIE SIE NACIAGNAC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handziak
Byłam pare dni temu na pokazie, niestety moi rodzice mimo moich usilnych tłumaczeń zakupili garnki i robot. Na dole umowy przeczytałam że można rozwiązać tą umowe w ciągu 10 dni. Czy ktoś rozwiązywał już taką umowę? Błagam, odpiszczie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Luzzia
Ja rozwiązałam! Zadzwoniłam do prezentera i...kamień spadł mi z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palanga
wlasnie bylam z mezem na prezentacji EUROFIT jestem zaskoczona ze u nas mieszkaja ludzie tak nieuczciwi i proponuja takie ceny za garnki niewiadomego pochodzenia bo jak mozna sprawdzic czy to nie szmelc zawsze jak pamietam w nowych garnkach nic sie nie przypalalo i mylo bez problemu nasi dziadkowie jedli z garnkow aluminiowych i zyli dlugo cieszac sie dobrym zdrowiem pozdrawiam anna ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 79
Garnki faktycznie są super niestety nie nadają się do indukcji, co stwierdziłam po zamontowaniu i uruchomieniu nowej kuchenki, z ogromnym żalem musiałam się z nimi pożegnać, czekam teraz na nową serię , która ma wyjść podobno w lutym specjalnie do kuchenek indukcyjnych, w tej sytuacji mam do sprzedania brytfankę o wymiarach 34cm na 23 cm i wysokości i wysokości 14 cm, garnek duży z przykrywką szklaną o średnicy 26 cm, dwa mniejsze garnki o średnicy 22 cm oraz patelnię o średnicy 22 cm , zainteresowanych proszę o kontakt...dodam tylko, że garnki były używane cztery miesiące;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thran- Pomyśl troche zanim napiszesz.skoro gastrolux to ta sama firma tyle ze Niemiecka , to na jakigo grzyba ci gwarancja, skoro one sa tak na pokazach wychwalane i niezawodne- to raz. Dwa- 25 lat gwarancji rzeczywiscie one mają tyle tylko ze na SAMO DNO- odkształcenia itp. Trzy-Ci co mają te garnki to tchórze, którzy boja sie przyznać że przeplacili.Moja rodzina dziala w tej firmie i sami sie chwala ze na kazdym produkcie tej firmy(patelnia, robot czy garnek)maja do 28% prowizji . Malo tego-pewna osoba z mojej rodzinki ma takie garnki z robotem-robot sie zechlał i TRZEBA BYŁO KUPIĆ NOWY -moje pytanie , gdzie gwarancja??? Oprocz tego moi AKWIZYTORZY powiedzieli ze po jakis 100 pokazach musza wymienic patelnie, bo cos tam z nia nie tak - moje pytanie- po co skoro TO TAKA REWELACJA JEST ??? NIE DAJCIE SIE OSZUKAC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna wziac sobie z tydzien urlopu ,wybrac sie do Niemiec, przy okazji kupic gary GASTROLUXA nie przeplacajac i mamy przyjemne z pozytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Luzzia
Thran - a więc w ramach "konstruktywnej dyskusji" wyjaśnij, dlaczego prezenterzy (niektórzy) podczas pokazów sprzedają pojedyncze garnki(szczególnie tzw. Lady) z sygnaturką Gastroluxu za cenę...ho! ho! -?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_racjonalistka
Do wszystkich, którzy dali się naciągnąć: ODSTĄPIENIE OD UMOWY wymaga formy pisemnej (która musi zawierać dane takie jak: numer umowy, datę jej wystawienia, podmiot umowy, cenę oraz nasze dane osobowe). Kolejnym warunkiem jest niestety otrzymanie przez adresata takiej rezygnacji w terminie 10 DNI. Niestety, moi rodzice także dali się naciągnąć. -Czemuś biedny? -Boś głupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnB
moim zdaniem jeśli tylko na nie Cię stać - to warto. Mikser rzeczywiście jest rewelacyjny, łatwy w czyszczeniu, szybki i - wbrew temu, co piszą tu niektórzy - nie spotkałam się jeszcze z żadnym innym, który z 1 jabłka wyciska szklankę soku.Porównując do Zeptera (zwykły garnek 400 zł) na pewno łatwiej się je czyści i dużo szybciej się nagrzewają, zepter z kolei jest moim zdaniem lepiej pomyślany - np stawianie na pokrywce, łatwe odkładanie pokrywki na uchwyt, piętrowe gotowanie. Tak czy tak to w końcu zakup na całe/pół życia i osobiście wolę mieć rzecz droższą, która mnie nie drażni, ładnie się starzeje i nie zmienia swoich właściwości niż tańsze garnki, których dwukrotną wymianę po 6 - 8 latach już przeżyłam. te rzeczy naprawdę przyjemnie się używa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnB
Zadaj sobie jeszcze pytanie, czy jesteś osobą, która sobie ceni jakość. Podobał mi się wpis odnośnie Mercedesa - są ludzie, którzy wolą nowe niedrogie auto, a są tacy, którzy za te same pieniądze kupią 10-cio letnie z wyższej półki (bo na nowe ich np nie stać). Nie oceniam tych podejść, każdy ma po prostu pewne preferencje. Jeśli jakość nie jest dla Ciebie taka ważna, przez cały okres używania garnków będzie Cię irytować to, ile za nie dałeś/aś i nawet nie zwrócisz uwagi na dodatkowe zalety, jakie te produkty posiadają. W takim wypadku kupuj tańsze rzeczy, a na pewno będziesz zadowolony/a i szkoda wywalać tyle kasy. Mnie np zachwycają takie drobiazgi, jak miarka w dociskaczu do miksera, jak (akurat to teraz dotyczy zeptera) wygodne podwieszanie pokrywki na uchwycie garnka, idealnie wyważona pokrywka, na której można postawić garnek, to, że nie muszę co kilka lat na nowo szukać garów, rozpoznawać rynek, porównywać, to, że po latach dalej nie wstyd postawić tych rzeczy na stół itp, itp, itp. Ja mam takie podejście do wszystkiego. No i oczywiście buty, kurtki itd też kupuje najchętniej jedne na dłuuuugie lata, o klasycznym kroju, bardzo dobrej firmy i oczywiście dość drogie. Zamiast 2 pary sandałów co rok, raz na 8 lat porządne za 300 zł. Jak coś remontuje, to kupuje wszystko najwyższej jakości i cieszy mnie to przez dłuuuuugie lata (nie nudzi mi się, taka jestem). JEŚLI WIĘC MASZ PODEJŚCIE TAKIE JAK JA, POLECAM TE GARY!!!! i zeptera też!!! A najbardziej, to mercedesa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnB
to Twoje garnki, one mają Tobie się podobać, Tobie służyć i dlatego kupuj tylko to, do czego jesteś przekonana dłużej niż jeden wieczór, co współgra z Twoją filozofią życiową, osobowością itp. Życzę satysfakcjonującego zakupu (gdziekolwiek go dokonasz) i miłego używania (cokolwiek kupisz)! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golo1234
A ja polecam zgłosić się do sprzedawcy na Allegro. Kupowałam u niego już dwa razy, również moi znajomi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo miła obsługa, szybka wysyłka i zdecydowanie konkurencyjne ceny. I nic się nie trzeba martwić zamawianiem z Niemiec, płaceniem przelewów za granicę itp. Facet oferuję te same naczynia co Eurofit i to o wiele taniej niż za połowę ceny. Wystarczy w wyszukiwarkę allegro wpisać "biotan". A co do samych naczyń to.....krótko mówiąc REWELACJA, naprawdę polecam wszystkim gotującym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julrom
czekamy na te garnki,kupilismy je na pokazie za gotowke.ale jak czytam te wszystkie opinie ,to mam mieszane uczucia czy sie z tego nie wycofac .Jedni pisza dobrze inni zle i sama nie wie.Zjednej strony chcialabym je miec ale z drugiej boje sie ze padne ofiara oszustwa bo tego nie brakuje.Za garnki nie zaplacilismy ,narazie mamy umowe kupna pieniadze przy dostawie moze ktos cos mi doradzi czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×