Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośkaniezdecydowana

garnki Eurofit

Polecane posty

Gość gośkaniezdecydowana

Czy ktoś z Was ma garnki i mikser Eurofit -prosze o recenzje i opinie na ich temat - bardzo mi się podobają byłam na pokazie . ale są bardzo drogie wiec nim je kupie muszę mieć pewnośc że są trwałe i warte tych pieniedzy. Bardzo proszę o opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik
niemam takich garow i niechce miec he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efit
Te garnki to wielka cenowa ściema.Na allegro takie same można kupić za 50zł https://ssl.allegro.pl/item159180557_rewelacyjna_patelnia_nano_flon_nieprzywieralna.html Pozatym bardziej rozbudowany mikser Philipsa kosztuje 350zł a oni na prezentacji mają za 1700zł.Pozatym wygrana nagroda tydzień w hotelu Milówka za niby 800zł .Ściema.Koszty wyżywienia 50zł/dziennie pokrywa osoba -szczęsliwy wygrany wylosowany spośród 3000osób.Ciekawe tylko że doba z wyżywieniem w tym hotelu kosztuje 35zł/dobę.Czyli taniej.Firmy takie działają na naiwności ludzkiej i niedoinformowaniu.Robią wodę z mózgu i oferują swoje super produkty z narzutem 500% wyższym niż można to znaleźć w sklepach lub internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, jeśli chcesz kupić sobie dobre i solidne garnki, to kup sobie firm takich jak Fissler, WMF lub Silit. To są firmy znane i renomowane na całym świecie z ponad 160 letnią tradycją w produkcji naczyń kuchennych. Też nie są one tanie, ale warte każdej wydanej na nie złotówki. Na allegro jest spory wybór Fissler. Zajrzyj, bo ceny są tam dużo niższe niż w sklepach internetowych. Sama mam Silit i Fissler naczynia od 20 lat i nie zamienię się na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zap
a Zepter? nadaje sie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marix
Też byłem na pokazie i miałem już zamówienie ale na szczęście poszperałem na necie i znalazłem te garnki w niemczech za 1/3 ceny !!! pod nazwą GASTROLUX - www.gastrolux.com mój brat w niemczech już przygotowuje zamówienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee
No i gratuluję dobrych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka3
http://www.milena.com.pl/index1.html 35zl/dobe z wyżywieniem to chyba tylko w Erze :D Porównajcie sobie cennik, 50zł na dzień za wyżywienie i zamieszkanie to już jest dobra okazja. Ja kupiłam na pokazie tylko garnek i patelnię, jako, że nie mogłam sobie wtedy pozwolić na więcej, ale jestem strasznie zadowolona. Chociaż mąż o mało nie spadł z krzesła kiedy mu powiedziałam o tym zakupie to teraz bywa, że wyręcza mnie w gotowaniu dzięki tym cudeńkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam niedawno robota kuchennego z firmy EUROFIT, jest to moja totalna pomyłka!!! czy jest mozliwosc zwrocenia tego badziewia? Pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam niedawno robota kuchennego z firmy EUROFIT, jest to moja totalna pomyłka!!! czy jest mozliwosc zwrocenia tego badziewia? Pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaanitamta29
Parę lat temu kupiłam garnki Zeptera dałam za nie ogrom kasy i leżą w szafie najchętniej bym się ich pozbyła ale nikt mi nie da tyle co za nie dałam a w prezencie ślubnym dostałam podobny zestaw do Zeptera też z podwójnym grubym dnem ale trochę lżejsze ale tylko w nich gotuję mimo że to podróba Zeptera jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKama
Natala a co Ci się z nim stało? Jak się coś zepsuło to powinni naprawić na gwarancji.... Ja ze swojego bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenez
Mam takiego robota jest trochę za drogi na nasze warunki ale jest rewelacyjny i nie załuje zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felix0
Witam byłem na prezentacji garnków Eurofit bardzo fajne garnki. Często gotuję mam dobrą patenie TEFAL -teflonową,jednak tamta patelnia faktycznie nie przywiera niczego, wszystko spływa po niej jak rtęć. Miałem okazję brania udziału w gotowaniu i faktycznie garnki lepsze niż kiedykolwiek widziałem (być może są na naszym rynku porównywalne garnki tylko nigdy się nie patrzy na te droższe). Jednak mój sceptycyzm kazał poszukać w internecie informacji na ten temat. I tak poszedłem śladem eurofiti odszukałem producenta gastrolux - gastrolux.slservice.de/vonallenseiten.asp Na stronie można znaleźć informacje, że są zrobione z tego samego materiału co eurofit, mają ten sam magiczny "NANO biotan", wyglądają wręcz identycznie tylko mają nadruk innej firmy, o dziwo te same rysunki z krzywym dnem garnków i oszczędnością energii jak na pokazie,oraz posiadają duńską technologię jak eurofit. Olej prezentowany na pokazie jest w identycznej butelce co nastronie gastrolux i ma identyczne właściwośći :) Moje odczycie Byłem ostatnio na 3 pokazach(Zepter, Remes, EUROFIT - tak z ciekawości(na 100% bym nic tam nie kupił, jestem pewny za siebie) i wniosek nasuwa się następujący : Każdy pokaz, to wyciąganie dużej gotówki, z portfela zazwyczaj biednych ludzi, którzy w danym momencie nie wiedzą, że są konkurencyjne produkty o bardzo zbliżonych parametrach i działaniach, a cena jest dużo, dużo niższa. Powinno się zrobić taką stronę i opisywać takie praktyki(dopisywać Firmy które naciągają ), żeby ostrzec nieświadomych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adricz
Również byłem na pokazie tych wspaniałych garnków.Co do jakości nie można mieć wiele do zarzutu,ale co do ceny!!!!!!!!!! Złodziejstwo i sterowanie ludźmi za pomocą prostych i sprawdzonych technik sprzedaży .Najpierw rozluźnienie,zawiązanie przyjażni z prezenterem,następnie obdarowanie wielkimi ?? nagrodami,później wielogodzinna w kilku odsłonach prezentacja tych wspaniałych ??? nieodzownych w życiu przedmiotów. Bez których człowiek do końca życia będzie nieszczęśliwy, niedowartościowany .A na koniec wciśnięcie klientowi w sprzedaży wiązanej garków, noży i robota w super okazyjnej cenie np.komplet 4 garnków + robot + noże za 4 500zł gotówką lub 5000zł w ratach,gdy ten sam komlet garków w niemieckich sklepach wysyłkowych kosztuje ok.1000zł ,noże 300zł. Ale szczytem pazerności była propozycja sprzedaży kwadratowej patelni 28x28 za supercenę 880zł bez prowizji prezentera, lub za1000zł w ratach , gdy tą samą patelnię można kupić od 60 do 80 EURO. Ato strony jedne z wielu , gdzie można sprawdzić w jakich cenach [myślę że nie charytatywnie ] sprzedają sklepy wysyłkowe. http://stores.ebay.pl/kochen-essen-wohnen http://www.kochen-essen-wohnen.de/ergebnis-nano-biotan.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka46
Drogie Panie, jeśli nie chcecie wyrzucać pieniędzy w błoto, nigdy, ale to nigdy nie kupujcie niczego na pokazach. To są spektakle które maja uśpić waszą uwagę i wyciągnąć z was pieniądze, których to, co kupujecie na pewno nie jest warte. Ja kupuję prawie wszystko w internecie (a właściwie kupuje mój mąż, a ja składam zamówienia). Garnki też. Wtedy wszystko mozna obejrzeć, zastanowić się, popatrzeć w różnych miejscach. Mą kupił mi nie dawno bardzo fajne garnki. Dostał zamówienie na komplet garnków, które maja wytrzymać przynajmniej 20 lat i znalazł. Nic do nich nie przywiera, gwarancja dożywotnia, cena niewygórowana i wszystko bez ruszania się z domu. Mój maż wybrał takie, jeśli kogoś to interesuje: http://www.kuchniasklep.pl/product_info.php?cPath=148_195&products_id=208, ale można wybierać i przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connan73
witam!!byłam na pokazie tych garnków kupiłam je i czekam na dostawę ale teraz po przeczytaniu opini cenowej to się zastanawiam czy aby nie zrezygnować tylko nie wiem czy jest to możliwe!proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. a ja byłam z mezem na pokazie i kupiliśmy garnki(4) z robotem i nożami i jestesmy zadowoleni. troche to kosztuje ale wychodze z założenia że wydać na dlugo, niz kilka razy w roku zamieniac garki. co do gastroluxa - znajomi zamówili 2 miesiace temu i do tej pory czekaja. nie ma kontaktu z dostawca niemieckim i na dodatek dowiedzieli sie że nie dostaną gwarancji na zamówienie. wiec zapłacili kilkaset złotych za cos co do nich nawet nie doszło. ja uważam tak:za jakość sie płaci. i polska też wkońcu do tego dorośnie. nie zarabiam kokosów, ale mam to na raty i na dodatek dostałam zamówienie przed wpłaceniem jakichkolwiek pieniędzy.robot super, garki ekstra a noźe - bajka.a jak kogoś nie stać to niech kupuje szajs i nie pisze niesprawdzonych głupot na forach.pamietajcie - prawie robi wielką różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dechomenon
jak wam się wydaje, oplaca się kupić te garnki? gdzie zużywają one mniej tłuszczu, gdzie potrawy robimy szybciej, ale jak to jest z tym gastroluxem są to te same gary czy jednak czymś się różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dechomenon, ja mam i uważam że warto. gastrolux - z tego co wiem nie ma gwarancji.poza tym jak nie mieszkasz w niemczech to nie kupisz gastroluxa.co do moich garów-my nie używamy w domu tłuszczu, całkowicie go wyeliminowaliśmy. robimy szybciej bo gary szybko sie grzeją i tak jak pokazali mi na pokazie - jak gotuje pod przykrywką to faktycznie szybciej to idzie.gary są drogie ale powiem ci że ja ole wydać raz a dobrze.jak masz jakies pytania to pisz.nie jestem znawczynią tematu ale wiem co i jak bo mam je w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek1
Mercedes nie jest za drogi, tylko nie wszystkich na niego stać. Tylko Ci piszą różne bzdety, których nie stać na produkty wysokiej jakości. Firma EUROFIT na wszystkie produkty posiada wyłączność i na wszystkich produktach istnieje logo firmy i swoisty numer nip co świadczy o wysokiej jakości. Proszę, nie mając na ten temat wiedzy nie podważajcie autorytetu firmy i wszystkich zadowolonych klientów, którzy cenią sobie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ri2
a ja kupiłam sobie kwadratową lady i zaczyna mi sie coraz bardziej podobac,mam jednak prosbe ;moze ktos ma jakieś przepisy,chętnie skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spłonka
te garnki to rozbój w biały dzień. kazdy kto je kupił załuje, tylko jedni sie do tego przyznają a inni nie. Zaś robot to juz zupełna porażka, pewnie jakaś podejrzana chińszczyzna. Dlaczego nie ma nazwy producenta. Jezeli prezenterzxy mówia, ze wyprodukowany w Szwajcarii, to niech jeszcze powiedzą przez kogo. Równie dobrze mogą powiedzieć ze pochodzi z Marsa. Ludzie nie dajciwe sie omamiać. Na tych garnkach to tylko zarabiaja prezesi firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittttka
Ja dostałam niedawno zestaw garnków Philipak i nie ma co ich nawet porównywac do Zeptera sa o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nieprawda, ze nie warto na pokazach nic kupować bo właśnie czasami warto!!Ze sprzedawcą można jeszcze trochę znegocjować cenę a przynajmniej widzisz co kupujesz a nie tak jak przez internet gdzie potem przysyłają Ci coś całkiem innego albo i w ogóle tego nie dostajesz. Ja już parę naczyń kupiłam na pokazach i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te gary nie mają gwarancji
Za tą cenę to można kupić porządnego zeptera z wieczystą gwarancją. A dlaczego przedmówca nie używa zeptera? Ja mam i jestem zadowolona. Też mam kontakt z przedstawicielem i jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dawno mnie tutaj nie było, wiec ponownie sie odzywam. gdyby którakolwiek z was miała jakieś pomysły na potrawy albo mikstury w robocie:)piszcie - podzielimy sie:) chałwa z orzechów i wafli jest pyszna, a masełko orzechowe - moje dzieci uwielbiaja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazowiec
jak ktoś kupi eurofit to straci kilkukrotnie, 900zł za patelnie ? za tyle masz 3 zestawy i zmienisz sobie je za 2lata i wydasz to samo siano. widzieliście na pokazie jak prezenter w momencie podawania kolacji, podkłada patelnię na piecyk elektryczny, żeby się nagrzała. potem tego nie widać, bo jest przykryte obrusem. a ludzie jacy idą na te pokazy, nie są za bardzo ogarnięci. i szybko idzie ich namówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Według mnie Eurofit to jedna wielka ściema. I generalnie tak jest ze wszystkimi pokazami.Można kupic garnki takiej samej jakosci w dużo nizszej cenie np takie http://www.kuchniasklep.pl/product_info.php?cPath=148_195&products_id=208. To tylko uspienie klienta wciskaniem mu ciemnoty. Na allegro mozna kupic takie same GASTROLUXA w duzo nizszej cenie. A robot za 1790 zl to juz totalne g...o przez duże G. W pierwszym lepszym sklepie AGD mozna kupic np ZELMERA takze do wszystkiego za połowe ceny. Popieram poprzedniczke spłonkę.I niezgadzam sie ze szpaczkiem.Logo to nie wszystko i tylko idioci daja sie nabrac ze jest ono najwazniejsze. W sklepie ADIDAS np tez mozesz kupic firmowe buty MADE IN TAJWAN, a jak wiadomo jest to firma ze stanów.Masz racje jakosc jest wazna tylko czasem mozna ja kupic troche taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.........
jak chcecie to kupujcie te wszyttkie chłamy ale eurofit jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×