Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośkaniezdecydowana

garnki Eurofit

Polecane posty

Witam, proszę o opinie o mikserze, prezentowanym na pokazie z garnkami Eurofit. Skusiłam się na niego podczas pokazu i za cenę 2 tys zł zapłacę za mikser+ dużą patelnię z przykrywką. Opinie są bardzo skrajne dlatego nie wiem czy padłam "ofiarą" oszustwa, i powinnam odstąpić od umowy. Produkty bardzo mi się podobały i na prawdę potrzebuję dobrej patelni a i mikser na pewno wykorzystam. Nie lubię kupować internetowo więc nie szukam podróbek. Jak wygląda wykonywanie gwarancji i czy często Eurofit reklamowaliście z powodu usterek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej_Szymik
Witaj Kala. Moja żona zrobiła mi taką niespodziankę troszkę ponad 2 lata temu. Siostra wyciągnęła ją na pokaz, a moja żonka że lubi sobie życie ułatwiać to zamówiła cały komplet na raty. Byłem wściekły i nie będę tego ukrywał. Ale... właśnie tutaj muszę się przyznać, że chociaż nie gotuje to uważam że naczynia i robot warte są każdej wydanej złotówki. Po pierwsze - rachunki za prąd (ponieważ mamy kuchenkę elektryczną) obniżyły się znacznie. Mój cholesterol obniżył się. Żona całkowicie wyeliminowała tłuszcz z mojej diety, dzięki czemu zrzuciłem w ciągu pół roku 10 kg. Chwała jej za to ;o) A jeżeli chodzi o robota. Codziennie ja i nasz 5 letni syn pijemy pyszne naturalne i zdrowe soczki. Ciasto na pierogi i uszka na święta żona wyrabia w tym robocie w przeciągu 2 minut. Co więcej powiedzieć? POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobom
Naczynia z silumina na spotkaniach nie sa produkowane przez gastrolux a inna firme, ktora nie sprzedaje ich w detalu, wiem bo bylem u producenta, producent naczyn z siluminy tych z najwyzszej polki ma taki sprzet i technologie ze produkuje podzespoly dla porshe i niemieckich koleji... to ze naczynia maja swoja cene na prezentacji tez jest oczywiste, bo trzeba wszystko oplacic, to tak jakbyscie mieli pretensje ze w sklepie na ubraniach jest narzut 200%, co w tym dziwnego, lokal, media i ludzie kosztuja. widac ze malo kto z was ma pojecie o biznesie. kolejna rzecz to prezentacja, wiedza o towarze ktorej nie macie... a tak ogolnie to powiem krotko, nie ma lepszych garnkow niz robia niemcy z siluminu...ale ten jeden producent. moze sie wymadrzac kto chce, bylem z ich naczyniami w chinach, nikt nie potrafil zrobic tego tak jak robia niemcy, chocby od gestosci, po mase, szybkosc nagrzewania, twardosc itd... co do naciagania staruszkow, hmmm ostatnio widzialem malzenstwo 30 letnie ktore kupuje takie naczynia, nie bo dali sie naciagnac ale bo sa warte swojej ceny. ten wasz gastrolux czy jak mu tam robi takie garnki jakby ktos porownal brghofa ze stali szlachetnej do gankow np. zeppter../ to jest kilka poziomow roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bormac
Wiele produktów sprzedawanych na pokazach jest bardzo dobrej jakości (pewnie i garnki Eurofit) - ale wszystkie są warte o wiele mniej niż ich cena na pokazie. Może to Was zdziwi - ale prezenter ma z takiej sprzedaży przeciętnie 30% prowizji, do tego koszt "darmowych" voucherów i innych prezentów, no i meeeega zyski dystrybutora. Więc nie ma co się dziwić, że można je kupić duuuuużo taniej np. na Allegro (ale trzeba umieć odróżnić oryginały od podróbek). Wiem coś o tym bo miałem zawodową przygodę ze sprzedażą bezpośrednią. A wszystkie tak bardzo zadowolone głosy na forum to przedstawiciele dystrybutora, którzy mają odwrócić uwagę czytelników od pozostałych negatywnych opinii. Jest jeszcze inna kwestia - że biednych nie stać na "szajs". Zgadza się - ale nie wyobrażam sobie, że ktoś będzie używał np. garnków przez 20 lat. Nawet jeśli się one nie zniszczą, to wyjdą z mody albo się znudzą, albo na innej prezentacji okaże się, że inne garnki są jeszcze lepsze. Więc kiedy tylko przestanie Was boleć wydana kwota, będziecie podatni na kolejny zakup. Bo przecież "to tylko 10 zł dziennie". Życzę rozsądnych decyzji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRYBA
Czesc Wszystkim, Czytalem wszystkie opinie. Zgadzam sie ze cena to przesada, ale prosze mi powiedziec czy te garnki naprawde rdzeweja po 2 latach? Jedni pisza ze maja je 4 czy nawt 10 lat i sprawuja sie wysmienicie. Podobnie jest z tym robotem, jednym sie psuje szybko drogim dziala latami. Nie wiem moze to jest kwestia uzytkowania. Prosze o wiecej opini o jakosci tych produktow EuroFit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam tych garnków, więc nie mogę ci w tej kwestii doradzić, ale gdybym będąc na twoim miejscu przeczytała tyle niepochlebnych opinii na ich temat, nie kupiłabym ich. Ja mam garnki Fissler i pewnie się powtórzę za "podologin" ale są bezkonkurencyjne. Służą mi od kilku dobrych lat i wyglądają jak nowe, spełniają funkcję w stu procentach, a i ładnie wyglądają. Sama zobacz mój zestaw Intensa http://www.garnkifissler.pl/fissler-intensa-czesciowy-komplet-garnkow-p-56158.html czyż nie prezentuje się zabójczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JÓZIA 007
Muszę przestrzec wszystkich przed produktami tej firmy .W garnkach magiczny nano-biotan to zwykły teflon ukryty pod inną nazwą , olej - no cóż poszukajcie w necie , a znajdziecie za 20% ceny ten sam , tylko u innego dystrybutora , a robot ? Fatalna jakość zastosowanych materiałów ( spróbujcie zmielić np.goździki , albo ziele angielskie albo zróbcie bułkę "tartą" z suchego chleba - zniszczycie powierzchnię pojemnika , sokowirówka bije mimośrodowo , pękają trzpienie przystawek , psuje się wyłącznik - regulator obrotów . Wszystko jak w najgorszej chińszczyźnie . A ceny garnków i robota ? Jak w przy oleju - zawyżone o 80 % ! Skąd to wszystko wiem ? Bo niestety mam to wszystko w swojej kuchni . Trwałość garnków za 4 tys zł - 2 lata . Kończy się okres gwarancji - wyrzucasz wszystko do kosza na śmieci . Robot w nieustannej naprawie .Każdy podejmuje decyzje sam , ale ostrzegam ! Szkoda kasy! Jedyny plus , że garnki są ciężkie i jak ktoś chce odzyskać trochę kasy to dostanie na złomie parę złotych i będzie na flaszkę wypitą z rozpaczy , że tak dał się zrobić w balona . Rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mój mąż dał się naciągnąć na zakup naczyń i robota rok temu. Sprzedawca miał przeprowadzić z wybranymi przez nas dwoma parami prezentacje i wręczyć jeszcze zestaw sztućcy. Oczywiście do dzisiaj ani spotkania ani zestawu!!!! A co najlepsze po raz 4 zepsuł mi się kielich (mikser) do robienia koktajli!!!!!! Teraz już ciśnienie mi podskoczyło ostro bo w czwartek reklamowałam, dostałam nowy i właśnie przed chwilą znowu się zepsuł!!!!!!! Oczywiście sokowirówka też już była w reklamacji. Prawda jest taka, że jak ktoś używa tego sprzętu raz na miesiąc jak moja mama a koktajl robi 2 razy w roku to sprzęt jest piękny, niezużyty i niezawodny! Ale ja go używam przy upałach czasami i 4 razy dziennie i podejrzewam że z tego wynikają te ciągłe uszkodzenia! Szczerze mówiąc nie wydałabym na niego ani złotówki po moich doświadczeniach!!!!!!! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie warto inwestować w to pieniędzy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negoshk
Współczuję ludziom, którzy zdecydowali się kupić te garnki za 4 tys. zł i nadal są przekonani o słuszności tego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie wrocilam z pokazu gotowania w garnkach Eurofit.No niby szybko sie nagrzaly,szybko usmazyly kurczaka i umyly sie bezproblemu z przypalonego mleka.Gdy wchodzilam na pokaz zauwazylam ze jedna z pracownic wlaczyla od razu kuchenke.Grzala sie caly czas pokazu,bylam ciekawa czy to indukcyjna,bo one maja wieksza moc,ale nie moglam zobaczyc.Garnki owszem ladne,ciezkie i szybko gotuja.Ale jak dlugo beda ladne i dlaczego tak dlugo stygna? I zasadniczy pytanie dlaczego nie sprzedaja od reki,tylko trzeba zamowic i czekac? Obawiam sie ze trzeba czekac na zupelnie inne garnki. Przedstawiciele handlowi bezczelni juz rozumiem nazwe wyscig szczurow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym aby ktoś się wypowiedział, kto używa tych garnków!!!! to jest hit!!! mam je od 5 lat, są super, nic się nie przywiera, nie przypala, szybkość gotowania jest nie oceniona ( to jest moment ) jeśli kogoś na nie stać, to niech się nie wypowiada!, to są wypowiedzi osób, którzy byli na pokazie, szczena im opadała, nie mieli za co kupić, i są teraz wściekli, a garnki są rewelacją!!!!!!!!!!!! na pewno jeszcze sobie jakieś garnki dokupię!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józia 007
Do tego gościa co tak broni tych marnych podróbek Gastroluxa i chińskiej podróby miksera . Czytaj ze zrozumieniem !. Mam garnki i robota, znam to, używałem na co dzień, więc piszę i wszystkich OSTRZEGAM ! A jeżeli tylko potrafisz obrażać innych , że Ciebie stać , a innych nie , i jest to twój jedyny argument , to spadaj konusie . Przestrzegam wszystkich : to jest chłam ! Po dwóch latach nadaje się tylko na złom ! I nic tu nie zmienią wpisy pracowników Eurofita . Powtarzam jeszcze raz , nie kupujcie tego badziewia . To są pieniądze wyrzucone w błoto , a tak naprawdę wrzucone do kieszeni szefów tej firmy i pewnie kilku drobniejszych cwaniaków , naganiaczy , którzy zarabiają na tym kosmiczne pieniądze ! Wyobraźcie sobie garnki i robot warte tak naprawdę ok 200 zł , sprzedawać po 4 czy 5 tys. I jeszcze raz powtórzę . Możecie mi nie wierzyć , ale na pokazie spytajcie o certyfikat na powłoki , na ten magiczny Nano Biotan. Nie dostaniecie , bo gdybyście , tak jak ja byli do bólu konsekwentni to byście dowiedzieli się , że jest to zwykły teflon ukryty tylko pod inna nazwą . powtarzam zwykły teflon . To są wasze ciężko zarobione pieniądze i zrobicie z nimi co zechcecie . Tylko czy naprawdę musicie wkładać je do kieszeni cwaniaków w zamian za coś co nie jest warte nawet 10 % ceny ? zastanówcie się ! POZDRAWIAM WSZYSTKICH TRZEŹWO MYŚLĄCYCH ! A pozostałych proszę : nie podejmujcie decyzji pod wpływem emocji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie od dwóch lat posiadam garnki eurofit i jestem z nich bardzo zadowolona ,choć przed zakupem miałam wiele sprzecznych uczuć,np. czy nie przepłacam , czy nie dam się nabić w "butekę".Jednak się zdecydowałm,oczywiście zakup ten poprzedziłam poszukiwaniami w internecie informacji o tego typu produktach .Jedyne co znalazłam to nie najlepsze opinie o firmie i podruby podobnych produktów. Na e-beyu były też gary o tych samych parametrach, ciut tańsze ale za to z przesyłką prawie takie same koszty.z robota kuchennego też jestem zadowolona , w końcu urządzenie z odpowiednią mocą , a miałam już w swojej kuchni nie jeden taki sprzęt i wierzcie mi nie był to dobry zakup. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłem na pokazie takich garnków szkoda gadać. Przez telefon zapraszano nas a kolacje a podano bryje w powyszczerbianych talerzach, kupon na wycieczkę to wielka ściema musisz sobie zapłacić wyżywienie około 60 zł za osobę, a garnki na allegro kupisz taniej. Nie dajcie się nabrać !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo widze, ze ktos od filipiaka robi antyreklame konkurencji. jakie to przewidywalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich forumowiczów. Zakupiłam te "cuda" przed 7 laty. I owszem są super ale przez dwa lata, tak gwarancja. Jeżeli używa się dużo zwyczajnie wszystko zlezie. Lady i patelnia do wyrzucenia jedynie dwa garnki jeszcze spełniają swoją rolę bo używam tylko do gotowania i to nie zbyt często. Smażenie, wysokie temperatury niszczą powłokę. Takie garnki za kasę, którą wydałam kupiłabym kilka kompletów i wiem co mówię za jedyne 100 zł mam garnek, który ma powłokę teflonową i w używaniu niczym nie różni się od tych za kosmiczną cenę . A robot u mnie jeszcze działa ale wiele plastików już się posypało.Ale ja miałam szczęście bo moi znajomi po kilku użyciach nie mają już z niego pożytku. A noże totalna porażka co nie utną to urwą. Przyznaję dałam się wmanewrować jak dziecko. NIE CHODZĘ NA POKAZY NIKT WIĘCEJ WODY Z MÓZGU NIE BĘDZIE MI ROBIŁ. A może powinnam chodzić i ostrzegać innych biednych ludzi. Zastanówcie się 5 razy zanim wydacie swoje ciężko zarobione pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzulaula
Garnki fajne ale bardzo drogie. Znalazłam na niemieckiej stronie takie same, wykonane w nano technologii przez firmę AMC gastroguss. Kupiłam na niemieckim ebay.de. Rzeczywiście można smażyć bez tłuszczu i lub z jego minimalną ilością. Jestem zadowolona. Za patelnię 28 cm i 9 cm wysoką kwadratową i drugą 28 cm i 5 cm wysoką (obie z pokrywami) zapłaciłam 145 euro z przesyłką. Naczynia są ciężkie, mają grube dno, są solidnie wykonane. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggie222
Nie polecam żadnych kontaktów z tą firmą jeśli cenisz swój czas. Zaproszono mnie z mężem na "uroczystą kolację" i pogadankę o zdrowym odżywianiu więc dałam się nabrać. Najpierw wręczyli gościom bony na pobyt w hotelach (do którego trzeba dopłacić 50zł za dobę od osoby za wyżywienie). Później przy użyciu trików marketingowych nabierają ludzi na zakup mega drogich urządzeń i garnków. A uroczysta kolacja okazała się maleńkim kotletem z surówką i ziemniakami, w żadnej restauracji tak małego dania nie dostaniecie. Po dwóch godzinach miałam dosyć słuchania o cudownych garnkach więc wyszliśmy na co prowadzący zareagował w niemiły i wulgarny sposób wyrażając się o naszym zachowaniu że to brak szacunku. Nikt nam nie powiedział że kolacja z pogawędką zajmie całe popołudnie. Uważam, że cała ta akcja to naciąganie ludzi a prowadzący niby taki dowcipny pan sypiący przaśnymi wstawkami na koniec pokazał prawdziwe oblicze prostaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Dawno temu robiłem prezentacje tych naczyń. Kupują je w firmie Gastrolux o 50% taniej niż na ich stronie. Garnki są naprawdę świetne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co ma mius to cena ja mam te garnki kilka lat robota też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Te same naczynia można kupić za 40% ceny, która jest w Eurofit, podaje nr telefonu 692 061 464. Są to naczynie Gastrolux. Teraz pisze na nich Eurofit, ale na 100% są produkowane w niemieckiej firmie Gastrolux. Na każdym pokazie musimy mieć świadomość, że towar jest czasami 300% droższy nisz naprawdę kosztuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam chiałabym sie dowiedzieć czy garnki eurofit mogę uzywac na płycie indukcyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Odpowiadam NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×