Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANDRZEJ 26

CZY ZOSTAWIĆ KOBIETĘ KTÓRA SIEBIE I MNIE NIE SZANUJĘ

Polecane posty

Gość mala 32
nigdy bym nie upokożyła tak swojego mężczyzne to jest dla nich najgorsze - dziwię się że jesteś jeszcze z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jeszcze
takie rozwiązanie, żebyś może poprosił swoich znajomych, żeby jej zwrócili uwagę na to samo, ale w twojej obecności, żeby twoje słowa zostały poparte czyimiś jeszcze, żeby ona nie uważała, że to tylko twoje wyobrażenia i że wyolbrzymiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 32
ja bym sobie dała spokój bo takie kobiety się nie zmieniają tylko coraz bardziej dołują swoich partnerów takie zachowanie oznacza zero szacunku dla faceta jestem kobietą i wiem że chyba bym nie wybaczyła jak mój facet by obmacywał przy mnie jakąś laskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy po za tymi imprezami w waszym związku jest wszystko ok ? Jak mozna napisac komus odejdź od żony- bo ona sie upija.Patrze ze według wiekszosci to powinieneś zostawić ją i dzieci i mieć spokój. A może tak powinieneś cos z tym zrobić ,rozwiązać ten problem. Proponuje ograniczyc takie wyjscia , po prostu przestac chodzić na takie imprezki i z nią porozmawiac dlaczego podjąłes taką decyzje , albo jeżeli twoja zona ma faktycznie problem z piciem i nie ma umiaru to może zaproponowac jej pójscie do konkretnej poradni . Napewno nie jest rozwiazaniem odejscie od niej i dzieci . Jezeli wogóle przeszło to tobie przez myśl żeby zostawic rodzine z takiego powodu to myśle ze problem tkwi w czym innym, bo akurat to mozna rozwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej 26
do Majki 35s nie wiem jakbyś się czuł jak twoja połówka obmacywała by się po kontach na imprezach ona poprostu uwielbia jak ktoś ją łapie za piersi , wtedy ma najlepszą zabawę ja się wtedy czuję jak nikt rozumiesz . Nie może potem w życiu być normalnie ja zauważyłem że4 przez takie zachowanie ona coraz mniej mnie pociąga a niekiedy wręcz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiem co czujesz. Mój mąż się podobnie zachowywał. Jak tylko przychodzilismy na impreze to szukał swoim wzrokiem obiekt adoracji i cały wieczór patrzył tej wybrance w oczy jakby nikogo na sali nie było ,tańczył uśmiechał sie ,obejmował , komplementy, przytulenia. Nawet pozwalał kobietom co bardziej frywolnym ręke pod koszule wsadzac , masowac itp. itd. , zachowywał sie jaby mnie wogóle nie było . Takze wiem co znaczy upokozenie i wstyd .Jego zdaniem to nic takiego ,po prostu dobra zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ 26
JA NIE UWAŻAM TAKIEGO ZACHOWANIA ZA DOBRĄ ZABAWĘ DLA MNIE TO GORASZE NIŻ ZDRADA BO TO WYGLĄDA JAKBY DRUGA OSOBA CHCIAŁA POKAZAĆ ŻE GARDZI SWOIM PARTNEREM I MA GO ZA NIC. I TŁUMACZENIE ŻE ALKOHOL , KTÓREGO PRZEWAŻNIE NIE MA ZA DUŻO TYLKO TRZEBA JAKOŚ WSZYSTKO WYTŁUMACZYĆ I ZBAGATELIZOWAC - PRZECIEŻ NIC NIE PAMIETAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ 26
JAK NIE CHCE CHODZIĆ NA IMPREZY TO JESTEM OBWINIANY PRZY ZNAJOMYCH ŻE NIE WYCHODZIMY NIGDZIE BO JA NIE CHCE I ROBI SIĘ ZE MNIE TEGO ZŁEGO CO TO KONTROLUJE I NIE POZWALA SIĘ ZABAWIĆ TO TEŻ PRZYKRE , A JA POPROSTU SIĘ WSTYDZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chłopie, no sorki, ale straszna pizda z ciebie... Jak nie potrafisz baby wychować to ją rzuć. Nie mogłeś chociaż sam puknąć innej laski, alo conajmniej się z nią poobłapiać na oczach niewinnie flirtującej lubej? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_real_princess_SiSi
wspolczuje Ci ANDRZEJ 26, nie wiem jak Ty to w ogole znosisz, to okropne!!! mysle ze jestes dobrym facetem i na prawde zasluzyles na porzadna kobiete a nie na szmate, bo sorry ale naczej jej nie nazwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_real_princess_SiSi
wspolczuje Ci ANDRZEJ 26, nie wiem jak Ty to w ogole znosisz, to okropne!!! mysle ze jestes dobrym facetem i na prawde zasluzyles na porzadna kobiete a nie na szmate, bo sorry ale naczej jej nie nazwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ 26
MYŚLAŁEM O TYM ALE JAKOŚ TAK NIE UMIEM CHOCIAŻ PARE PANIENEK BY SIĘ ZNALAZŁO MNIE TAKIE COŚ NIE BIERZE PRZECIEŻ JESTEM Z NIĄ A ŻE ONA MNIE NIE SZANUJE TO KIJ JEJ W ......... JA NIE MUSZĘ BYĆ TAKI SAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_real_princess_SiSi
wlasnie, to kij jej w dupe i niech wypierdala. na co Ty jeszcze czekasz, heeeeeeeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ 26
NIE MOGĘ PATRZEĆ NA TO JAK JĄ OBCY OBMACUJĄ A JEJ TO SPRAWIA PRZYJEMNIOŚĆ ONA ICH OBŚCISKUJE GŁASZCZE I SZEPTA DO USZKA JEST W TRANSIE JAKIMŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ 26
WOGÓLE TO CORAZ MNIEJ MI NA NIEJ ZALEŻY TA JEJ PEWNOŚĆ ŻE NIC NIE ZROBIĘ TYLKO BĘDE ZŁY DOPROWADZIŁA DO TEGO ŻE TO ONA ODWRACA KOTA OGONEM ŻE TO JA JESTEM ZŁY BO NIE PIJE TYLKO KONTROLUJE ŻE NIE CHCE WYCHODZIĆ I WOGÓLE ŻE JESTEM CIENKI WE WSZYSTKIM CO ROBIĘ . Z JEDNEJ STRONY JĄ KOCHAM A Z DRUGIEJ SWOIM ZACHOWANIEM DOPROWADZIŁA DO TEGO ŻE JEST MI OBOJĘTNA NAWET SEKSUALNIE MOŻE NIE WIADOMO CO ROBIĆ W ŁÓŻKU NIC ZE MNIE NIE WYKRZESA POPROSTU NIE DZIAŁA NA MNIE ALBO DZIAŁA ALE ODWROTNIE JAK ONA WYKAZUJĘ INCJATYWĘ TO MI TOTALNIE OPADA I NICI POPROSTU NIE MOGE I KONIEC. A DLA NIEJ TO I TAK NIE MA ZNACZENIA BO JA I MOJE ODCZUCIA JĄ NIE OBCHODZĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia samosia 35
jak by mi facet coś takiego na imprezie zrobił to kopła bym go w jaja i koniec bo to gorsze chyba niż cichodaja co da i cisza to czyste szmacisko jest zostaw ją Andrzejku i to szybko bo to kobietą nazwać nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada 29
jestem kobietą ale za takie coś to mój kochany chyba dał by mi w twarz przy ludziach i pewnie by miał racje bo to upokożenie straszne / jeszcze nigdy mój misiek mnie nie uderzył ale tak myśle bo ja to bym mu tak wpieprzyła jak by obmacywał jakąś laskę że koniec i prawdopodobnie bym go zostawiła bo co to za życie jak cię ktoś olewa z uśmiechem trzymaj się Andrzej i pomyśl że są jeszcze dobre kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada 29
sweet dreams ty czytasz co piszesz przecież można jakoś inaczej zwracać na siebie uwagę chyba że ty lubisz takie jazdy przed swoim facetem obmacywać się z innymi jakiś mały flircik albo gatka o facetach to jeszcze ja cię moge ale macanie cycków i ślinienie się do obcych do żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ 26
OSTATNIO UPILA SIE I CHCIALA MNIE UDERZYC ALE WYMIERZYLEM JEJ SIERPOWEGO BO MALO CO BY MNIE UDERZYLA. PRZEWROCILA SIE MOWILA ZE NIC NIE PAMIETA. JAK SMIALA PODNIESC NA MNIE REKE ? NIEROZUMIEM TEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z odzysku
moze popatrz na to z innej strony.. mam kolezanke wypisz wymaluj -twoja żona, to nie wynika z puszczalstwa, to raczej brak akceptacji z twojej strony, gdzie ty jestes jak ona to robi???? powinienes byc przy niej i macac ją po cyckach itp skoro to lubi, skoro lubi wypic to tak jak ktos wczesniej napisal, napewno lubila to tez wczesniej, pewnie siedzisz na imprezie jak ostatni smęt zamiast sie z nią bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ 26
koleżanko z odzysku ty chyba nie rozumiesz ja zaczynam się bawić to ona jest gotowa i co mam całą imprezę jej pilnować jak Anioł Stóż chyba cię pogieło a ona poprostu lubi takie zabawy i koniec i to jest zeszmacenie się a nie zabawa ja tam byłem mocno imprezowy ale imprezowy moge poszalec na parkiecie ale jestem z kobietą i żadne macanie panienek mi nie w głowie rozgraniczmy nareszcie zabawę od głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 35
ja sobie nie wyobrażam takiego zachoweania chociaż sama lubię się pobawić ale jak idę z mężem to z nim jak tańcze ze znajomum to tańcze a nie jakieś podteksty nie wierze w alkohol tak tłumaczą się winni a dobrze wiedzą co robią - no ale trzeba jakoś się wytłumaczyć za chwilę przyjdzie z brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 35
ja sobie nie wyobrażam takiego zachoweania chociaż sama lubię się pobawić ale jak idę z mężem to z nim jak tańcze ze znajomum to tańcze a nie jakieś podteksty nie wierze w alkohol tak tłumaczą się winni a dobrze wiedzą co robią - no ale trzeba jakoś się wytłumaczyć za chwilę przyjdzie z brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allti
nie wychodz z nią już nigdzie niech gnije w domu niewierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grześ 35
ja bym takiej kobiety już nigdy nigdzie nie zabrał po pierwszym razie poprostu kopnął bym ją w d........ niech się maca z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×