Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marysia21

Co z posiłkami w pracy?

Polecane posty

Gość gość
Na pewno można się najeść w restauracji Ganesh na Ursynowie, a przy tym mają świeże jedzenie To akurat jest kuchnia indyjska i powiem, że początkowo byłam sceptyczna, ale po zamówieniu pierwszego lunchu z kurczakiem i warzywami od razy się przekonałam. Smaczne, idealnie pikantne, na pewno coś oryginalnego na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowita Ulka
Ja tam w pracy nie mam problemu z podjadaniem, bo zwyczajnie nie mam na to czasu, stety albo niestety. Sama nie wiem czy to takie do końca dobre w odchudzaniu. Ale trwam przy swoim IQgreen i trzymam się niejedzenia słodyczy i unikania słodkich napojów. Do zrzucenia mam jeszcze 14 kg, ale dam radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem pudełka są świetnym rozwiązaniem dla współczesnego zapracowanego człowieka. Ja zamawiam takie jedzenie w Warszawie od ludzi z serwisu https://www.wygodnadieta.pl . Mają kilkanaście diet do wyboru, ostatnio jestem na Montignaca bazującej na indeksie glikemicznym i wyjątkowo się dobrze na tym czuję, tak lekko, świeżo, rano wstaję wypoczęta, nie męcze się szybko w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obiad czasami zamawiamy po prostu catering, niektorzy maja catering dietetyczny, my po prostu zamawiamy obiad z takiej firmy cateringowej Margaret, jest calkiem zdrowo, sa rozne opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja normalnie kupuję sobie lunch i jem, a w domu zjadam przed wyjściem do pracy kanapkę. Potem sobie w pracy właśnie jem obiad, a szef zamawia od nich zawsze świeże owoce http://fruittogo.pl/ więc nie jesteśmy głodni w żaden sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy się pracuje a nie żre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja nie mam problemów bo u mnie w pracy mamy pyszne jedzenie z cateringu Margaret 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja sobie zamawiam czasami katering Margaret Horeca, jestem z Wrocławia i mogę bardzo polecić ich jedzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna

A ja uwazam, że warto też pomyslec o innych. Zasmradzanie całego biura swoimi kotletami, kiedy inni przynoszą sałatki, kanapki lub wychodzą na lunch, jest dla mnie brakiem taktu. No chyba, ze jest taki ogolny zwyczaj i mikrofala w ktorej wszyscy cos podgrzewaja i racza innych zapachami, to ok. Co to za problem jeść ciepłą obiadokolację w domu. Jest mnóstwo lekkostrawnych dan, a po 18-19 czlowiek jest jeszcze kilka godzin aktywny, więc zdąży spalić.  Nie ma żadnych badań potwierdzających, że trzeba dla zdrowia zjeść ciepły posiłek akurat w połowie dnia, to tylko nasze przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poola

Ja w pracy jadam często sałatki, a jak na ciepło to np. risotto z łowicza. Smaczne i szybkie do przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też pakuje do pojemników albo zawsze na podorędziu ugotowane jajko na twardo mam do zabrania 🙂 szukam inspiracji na ista np. go_gotuje ma spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×