Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marysia21

Co z posiłkami w pracy?

Polecane posty

Gość Marysia21

Dziewczyny!Mam nastepujacy dylemat.Moze wyda sie on smieszny,ale naprawde nie wiem jak sobie poradzic z tym problemem.Otoz,chodzi mi o jedzenie w pracy.To znaczy bede pracowac w biurze od 10.00-17.00.W domu bede o 18.00.I nie wiem co zrobic z obiadem.Tam gdzie pracuje niestety nie ma zadnej stolowki,wiec zjedzenie obiadu w pracy odpada. Jesli macie podobna sytuacje jak ja,bardzo was prosze,napiszcie jak sobie z tym radzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz albo rano
albo po powrocie z pracy ewentualnie bierz w termosie do pracy:) - to chyba najlepsze wyjście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia21
Mi chodzi o obiad.Jaki obiad proponujecie zabrac do pracy?Chcialabym,zeby to byl cieply posilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego musi byc cieply w pracy? mozesz zjesc pozywne sniadanie, zabrac lekka salatke na obiad do pracy a w domu zjesc kolacje. np. ryz z warzywami i miesem, makaron z kurczakiem, cos z woka. tyle mozliwosci. wcale nie jest powiedziane, ze obiad musi byc cieply.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz albo rano
obiad zdecydowanie powinien być ciepły jeśli masz dobry termos to przygotuj sobie rano obiad i zabieraj go do pracy:) proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia21
Wlasnie,zawsze zastanawialam sie nad tym dlaczego i czy obiad powinien byc ciepłym posilkiem.Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz albo rano
jak to dlaczego? przecież żołądek musi pracować żeby móc swobodnie trawić, a ciepłe posiłki wzmagają trawienie, poza tym teraz, gdy jest zima są wręcz konieczne do zachowania zdrowia:) pij też dużo ciepłych herbat no i nie ograniczaj się tylko do jednego posiłku w pracy, bo na tyle godzin to zdecydowanie za mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia21
To co proponujesz na obiadek przyszykowac do termosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz albo rano
tradycyjnie, to co zawsze jadasz w domu:) rób sobie też zupy, bo są bardzo zdrowe i świetnie rozgrzewają zimą i jest trochę mniej roboty z nimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia21
To mam np. piers z kurczaka,albo inne miesko wlozyc razem z jakąs zupką do termosa i taki przykladowy obiadek bedzie cieply?Co jeszcze proponowalabys z tym termosem?Bo to nawet niezly jest pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz albo rano
albo filet z rybki i surówka, a do tego kasza (nie wiem co lubisz):) jeśli jadasz dwa dania to zrób sobie zawsze takiej zupy na 3 dni i już masz jedno danie z głowy (w sumie z zupą to łatwiej, bo mozesz ją wlać do normalnego termosu byleby dobrze trzymał ciepło) albo pierogi, no co tylko lubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia21
Prosze,napisz! :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia21
Fajne te rady,tylko jak ja mam te pierogi itp.rzeczy umiescic w termosie zeby zachowaly cieplo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym do pracy brała zupe a w domu jadła lekką kolacje. moja mama na kolacje je tyle co wiekszosć caly dzien nie zje i jakos jest szczupla a dlatego ze sie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak u Barei
jedz obiad rano to czasu zaoszczędzisz,a tak na powaznie to sporo osób tak pracuje i nie słyszałam o takim jak twój problemie,po prostu w takiej sytuacji je się ciepłą kolację a la obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia21
Ale mi sie spodobal ten pomysl z termosem.Tylko nie wiem jak ten obiadek w nim przyrzadzic.Prosze,dajcie jakies wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy jem kanapki, albo jakąś sałatkę, następnie w południe jem jakiegoś słodkiego batona, albo wafla. Pierwszy i ostatni ciepły posiłek jem po powrocie z pracy. Rano wszystko sobie przygotowuje i wieczorem tylko podgrzewam, albo smażę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia21
Tez fajny pomysl Come :).Tylko wlasnie mi chodzi o to,zeby kolacje zjesc lekkostrawna,a obiad syty. Macie jakis pomysl z tym termosem dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia21
Jakie jeszcze macie pomysły na obiad w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stołówkę
albo bar mleczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina_
Ja musze przyznac ze trafilam na dobra prace :).Pracuje w przedszkolu,o 12.00 mam darmowy pyszny obiadek,zupka i drugie danie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina_
Piszcie jak u Was w pracy wyglada sprawa z obiadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam obiad z restauracji na cały tydzień. Do wyboru mam wersję standard albo dietę south beach (gotowane warzywka, chude mięsko itd). Wszystko smaczne, ładnie podane, nietłuste i... drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w pracy mikrofalówkę, lodówkę więc zabieram jedzenie i podgrzewam albo kupuję coś w bufecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina087
Żaden problem :) Zawsze możesz przygotować sobie rano pożywny obiad do pracy :) Niedawno stałam przed takim samym problemem, chciałam o siebie zadbać także w trakcie pracy. Internet jak zawsze był pomocny :) Tutaj przydatny artykuł, który swego czasu mi pomógł :) http://biurowe.pl/posilki-w-pracy-jak-jesc-miec-energie-dzialania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję lunch często tutaj www.teleobiad.pl i powiem szczerze, ze warto :) mi smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warzywa do torebki (sałatka, ogórek, gotowane brokuły itp.), lekki sos vinegre i jakoś się da. Ja oprócz tego biorę sobie jedzenie ketoaktiv do biura, zawsze obowiązkowo baton i deser do zrobienia z mlekiem na miejscu. Dobrze syci, a nie ma cukru i jest niskokaloryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmasowany atak keto coś tam kolejne świnstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora781
Ja przygotowuję sobie zawsze w pojemniki wieczorem ;) więc nie muszę się martwić co mam zjeść:) do tego przyjmuję suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i cieszę się swoimi osiągnięciami;) już 16kg za mną w 2 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przygotowuje sobie obiad dzień wcześniej. na szczescie mamy w pracy mikrofale, wiec mogę zjesc cos na ciepło :) nawet jesli odgrzewane to mysle ze takie jedzenie jest lepsze niż ciagle zamawiane. no i to pozwala jeśc regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×