Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahahahaha

Ile płacicie za zespół??

Polecane posty

Gość ahahahaha

MY 2600, 40 os, a ile wy płacicie? jestem ciekawa niewiem czy to duzo czy normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaha
wow to straaasznie mało, w miom miescie najtanszy 2200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa1
1250 zl - 3 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moja opinia.
cena czasem nie zależy od ilości osób w zespole. U mnie jest nas 5 ale oni nie mają wkładu w sprzecie-krótko mówiąc nie są współnikami tylko moimi pracownikami i dostają stałą opłatę od imprezy a nie udzial. To co tu piszecie to niedużo. My bierzemy 6 tys. za wesele. Tylko że już terminów wolnych do końca 2007 nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik
najbardziej rozsadna cena to przedział między 2400 - 3000 za mniej to graja kominiarze albo wieśniactwo za więcej kombinatorzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvetinka
My placimy 3000zl za dwa dni grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvetinka
aha, zespol jest 6-io osobowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do moja opinia
bo Ty jesteś dupa nie muzyk:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy jakie miasto, wiadomo, im wieksze tym drozej, nizaleznie od poziomu zespolu. Ja mam za 1400 i zespol jest naprawde super, slyszalam na zywo i od razu sie zdecydowalam. Sluchalam tez zespolu z duzego miasta, chcieli 2400 za 10 h grania i zakazda nastepna rozpoczeta godzine 250 zl. A spiewali jak wiejskie grajki. Nie ma reguly, ze im drozszy, tym lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkopolska, ale nie Poznań :) zespół 5 osobowy 3000 zł, ale są świetni, dla nich zmieniłam datę ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lissa05
Carmen na jakiej podstawie sadzisz że są świetni?? Ja mam bardzo złe doświadczenie z niby ze świetną firmą robiącą zdjęcia na ślubach. Najpierw była przepiękna strona którą przypadkowo znalazłam w Internecie, potem urocze spotkanie i masa przeglądanych zdjęć młodych par którym ta firma robiła zdjęcia. Następnie podpisanie umowy, uścisk dłoni i jeden kłopot z głowy. Po miesiącu szok. U znajomych zobaczyłam zdjęcia robione przez tą firmę, to po prostu była rozpacz. Tak złych zdjęć nigdy nie widziałam. Ślub mam w maju i sama nie wiem co mam teraz zrobić? Moja rada aby uważnie przeglądać zdjęcia na stronach internetowych posługując się nie tylko wzrokiem ale i logiką. Dopiero wczoraj zauważyłam że na stronie firmowej co trzecie zdjęcie to inna para. No cóż mydlić oczy to oni potrafią. Druga rada aby szukać fotografa poprzez oglądanie zdjęć u znajomych którzy mieli takie zdjęcia robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bzdura że jak zaspól kosztuje powyżej 2000 to są super a niżej to wieśniaki .Buhahahaha. To zalerzy od wielu czynników - od wielkości miasta ,od dojazdu,od rodzaju instumentów itd My płaciliśmy 2,5 roku temu 1200 na wesele+poprawiny dodam że mieszkam w małym miasteczku zachodniop.a lidera że tak powiem zespołu bardzo dobrze znamy.W lipcu 2007 żeni się brat mojego i za zespól ze szczecina na 2 dni płaca 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja płacę
1900 zł a zespół jest świetny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolina20
hej ja znalazłam zespół za 900zł 5 os. imprezka bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- do Lissa05 wiem, że zespół, który wybrałam jest świetny, ponieważ byłam na kilku imprezach, na których grali i oglądałam filmy z wesel znajomych. Zresztą w moim mieście są grupą bardzo dobrze znaną i jeżeli grają np. na Andrzejkach czy Sylwestrze to zaproszenia rozchodzą się błyskawicznie. Są po prostu gwarancją wyśmienitej zabawy :) Nigdy nie kieruję się samym wyglądem strony internetowej (w przypadku tego zespołu na ich stronie nie ma niczego, co powaliłoby mnie na kolana i spowodowało że akurat ich wybiorę). A jeżeli chodzi o wybór fotografa, to tylko leniwa i naiwna osoba kieruje się wyłącznie stroną internetową, rzeczywistość bardzo często wygląda dużo gorzej i wtedy przychodzi rozczarowanie i złość na siebie, że czegoś się nie dopilnowało. Trzeba ruszyć się z domu, pochodzić, pooglądać najlepiej całe albumy, porozmawiać z fotografem, popytać wśród znajomych i wtedy się zdecydować. Fotki w necie są dla mnie jedynie jakąś podpowiedzią na moje zdjęcia ze ślubu. Internet to fajna sprawa, ułatwiająca życie, ale ja muszę z kwiaciarką porozmawiać, zespołu posłuchać na żywo, zdjęcia obejrzeć u fotografa, a sukienkę przymierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyk.
nicolina - i takich szubrawcow jak twój zespół co zaniża ceny wyrżnął bym w pień.To są własnie kur..kominiarze co z muzyka nie maja nic wspólnego,na codzień jeżdżą wózkami widłowymi albo dokarmiają wiwiórki w parkach,a w sobotę udaja muzyków. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyk 2
Zgadzam się.... Żaden szanujący się muzyk nie zagra za takie ochłapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie sami milionerzy sa tutaj...... hehehehhe jasne można zawsze Santane zatrudnic to dopiero będzie wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyk schowaj sie
już nie raz słyszałam o zespołach drogich a tandetnych więc proszę cię nie mów że co drogie to dobre bo widac że się nie znasz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
Ja mam wesele w pażdzierniku i płacę za orkiestrę 1800zł i super grają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafa24
zgodze się że muzyk musi zarabiać. przebywam wśród poczytnych muzyków z filharmonii. znam perkusistów jazzowych etc. oni dziennie poświęcają 4-8godz na ćwiczenia. niektórzy koncertują po 40lat. osobiście jestem niedoszłym pianistą. i nigdy nie będe żeźbił. jestem natomiast prezenterem weselnym, dj na imprezach. w tygodniu dopracowuje szczegóły wesela, imprezy. zajmuję sie nowościami, targami weselnymi - jednym słowem zawodem. połączyć dźwięk i światło i do tego scenariusz. dużo pracy. na pewno niedałoby się prowadzić drugiego interesu równolegle. dodam że muzyka i akustyka to moja pasja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpruwaczka
ja mam naprawdę bardzo fajny zespół za 1500 zł okloice Sandmoierza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
my płacimy 1400 za 10 godz + 150 za każdą kolejna jest 4 mlodych chlopaków którzy rewelacyjnie grają natomiast byłam na nie jednym weselu gdzie za tą samą cene lub nawet wyższą orkietsra skłądała się z 3 osób starych dziadków ktorzy myśleli jak tu zjeść wypić i skasować a grali co godzine po 4 kawałki tak wiec nie piszcie że co drogo to dobrze bo to nie jest prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moja opinia
jestem muzykiem w domu i w pracy a na weselu jestem muzykantem. Gram na saksofonie i skończyłam studia na wydziale dyrygentury. Wszyscy jesteśmy muzycznie wykształceni tylko nie każdy chciał się dokładać po 40 tys. do sprzetu. Skoro nie to nie można mieć równego udziału. oni tak woleli-to ich problem. Nie mają za to problemu gdy coś "strzeli" bo to nie oni bulą kase za naprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowan
My 1600,- grają w 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×