Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

jak zniechęcić do siebie chłopaka?

Polecane posty

poznaliśmy się na forum regionalnym... zaczęliśmy pisać na gg... wymieniliśmy się fotkami i ja mu się podobam :O on mi nie! w sumie miły chłopak, ale tylko jako kolega. Dobry do pogadania :) On chce sie spotkac... a ja niebardzo, choc mieszkamy od siebie niedaleko. jak mogę go do siebie zniechęcic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się z nim spotkasz
to pierdnij i beknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio, to napisz mu to szczerze, jakie masz zdanie. Blokowanie na gg to najgłupsza rzecz jaką można zrobić:O Ale to typowe dla kobiet:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz się wypytuje o moje ulubione zajęcie/kolor/kwiat itd. bo chce napisać dla mnei wierszyk i mówi ze jestem piękna :O mówiłam mu, że nie mam faceta, ale teraz chyba bede musiała skłamać, ze cos sie zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej no i co z tego ze najgłupsza...przeciez nie przyjedzie do niej i nie zarznie ją za to:Pjak mu napisala ze jest wolna to nie ma innego wyboru chyba ze mu walnie prosto z mostu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mu, to o czym tu piszesz. Każdy fałsz da się wyczuć :D Więcej odwagi. A następnym razem, nie prowokuj takich sytuacji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu że spotykałaś sie cały czas z kimś lecz to było takie kumpelskie a teraz chyba zaczyna sie przeistaczać w coś więcej.. że poprostu jesteś zainteresowana już kimś innym i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatatatatattataa
przestan sie odzywac, daj sobie jakis opis, ze gdzies wyjechałas. wersja bardziej hardcorowa- powiedz ze masz dziecko, ze predzej nie mowiłas bo nie wiedzialas jak bo balas sie ze ZCie odrzuci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz mieć wroga, który będzie potem czuł niechęć,to blokuj:D czy też wmawiaj bajeczki że masz dziecko. Nie będzie ci głupio jak kiedyś przypadkiem zobaczysz go na ulicy??? Wytłumacz co i jak, i po sprawie:) kazdemu można przetłumaczyć, to tylko kwestia czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatatatatattataa
a ile masz lat? przeciez nawet 17 latka moze miec dzieciaka. chyba ze masz 12 to wtedy dzieciak odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiem co to za ból jak sie daje komus obcemu swoją kom:D z kilkoma to do dzisiaj utrzymuje swietny kontakt (ok. 3 lat) a inni okazywali sie byc zboczencami:O ale juz jestem duza i mądra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schmeckt to Ty jesteś w moim wieku ;) no byłoby mi bardzo głupio gdybym go spotkała, chociaż ja to pewnie bym go nie poznała, ale on mnie pewnie tak... czyli co? powiedziec, żeby na nic nie liczył z mojej strony, bo może byc tylko kolegą i ze nie chce sie z nim spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu że
zapuszczasz włosy pod pacami i golisz sie na łyso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde on jak mi wysłał swoje foto, o które zresztą nie prosiłam :P to pytał się co o nim sądze... no to powiedziałam, ze zwykły chłopak. kurcze on nie ma w sobie nic co by mi sie podobało... oczy, usta, włosy... no nic... i chłopak nie ma swojego stylu... nijaki jest :O kurcze... czemu mi się zawsze tacy trafiaja? czemu podobam się samym \'oflunom\' ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze poprostu spróbuj w nim znalezc cos fajnego, spodziewalas sie macho czy co:D albo moze Ci sie spodobac z czasem... wyslij mi jego fote jak mozesz... prelude3.0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię macho ;) on słucha reggae jak ja więc myślałam, ze chłopak taki nieco chociaż klimatyczny będzie a tu nic :/ zdjęcia już nie mam, usunęłam, zeby mnie nie kusiło na niego patrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość like any other
powiedz mu ze za mloda jestes na zwiazek, ze nie szukasz chlopaka i ze dzieje sie to zbyt szybko jak na twoj gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kurcze on nie ma w sobie nic co by mi sie podobało... oczy, usta, włosy... no nic... \" - a czy to takie dziwne? :D:D ok zycze powodzenia w prostowaniu tej bardzo trudnej zyciowej sytuacji:) pisz ze nie chcesz ale chcesz z nim gadac bo fajny:) pozdrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość like any other
no nie no.. jak mozna cos takiego radzic? :D jak mozna znalezc cos fajnego w chlopaku na sile? albo jej sie podoba albo nie i kropka. to ze ona mu sie podoba to nie jej problem. nie muszisz sie do niego zmuszac, o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w taki sposób
umów sie z nim za miesiąc a przez ten czas się nie myj skutek gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalalalalalalalaaaa
powiedz ze nie szukasz zwiazku na stale albo ze sie zakochalas (ale odrazu wymien kogos, zeby sobie nic nie pomyslal bog wie czego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×