Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*cornelia

Dla Was Amancie , Stańczyku,Takatamsobie i inni....

Polecane posty

Gość Wszystkim kafeteriuszom
lepszego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amancie :) - i tak Cię kocham :P może wirtualnie , może troszkę smiesznie , ale mam dla Ciebie cieple uczucia :) Szczęsliwego Nowego Roku :D:D:D Amancie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wywrożyles zle lata ..... ale to nic .... ja i tak wierzę w to , ze bedzie lepiej ... no , qrwa - kiedys wreszcie musi być lepiej :) Pozdrawiam Cię Wrożu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się dołączam. Życzę wszystkim udanego nowego roku, spelnienia marzeń,satysfakcji ze swych zajęć i powodzenia w życiu uczuciowym,aby wszyscy samotni znalezli kogoś naprawde godnego uwagi ;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko tak - Stańczyku - byles pierwszą osoba , ktora powitala mnie na cafe :) niezbyt milo - ale polubilam Ciebie bardzo :) Stąd ten topik i życzenia - jestes mi bardzo bliski :) Więc chlopaku - jeszcze raz - przytulam Cię i życzę wszystkiego najlepszego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Some Bizzar - nie umiem pieknie mowić , chociaż czasami mi sie udaje :) Życzę Ci wszystkiego dobrego - dziewczyno - jestem pelna podziwu dla Twojej mądrosci - czytam i sekunduję :) i jestem szczęsliwa , że mlodzi ludzie tak myslą :D:D:D Wszystkiego najlepszego !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani - wszystkiego dobrego dla tych uzależnionych i nieuzależnionych od cafe :D:D:D Jestem dzisiaj tam gdzie chcialam być :) Wsrod ludzi tak jak ja samotnych i tak jak ja - będących indywidualnosciami :) Wszystkiego najlepszego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
365 szczęśliwych dni, 52 radosnych weekendów, 12 cudownych miesięcy, 4 kolorowych pór roku - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie - może jestem niepoprawna , ale wierzę , że dla takich jak Ty czy ja jest jeszcze nadzieja na jutro .... :) Pięknego Nowego Roku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelio Tobie życzę, abyś nigdy się nie zmieniła, bo taka jesteś cudowna. Innym życzę, aby mieli coś z Corneli. :D Chociaż troszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam dzis jeszcze raz ten topik i wiem jedno :D cokolwiek w moim życiu się wydarzy , jakkolwiek będzie ciężko i trudno mi żyć - gdy wspomnę wszystkie te wpisy usmiechnę się szeroko :D , bo dla takich chwil i takich ludzi - warto jest żyć :D:D:D 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dzień zakochanych ... tak ten dzień nazywają :) A ja dzisiaj wszystkim tym , którzy kochani nie są lub się nie czują chciałam złożyć życzenia :) Radości choćby z malutkich serca drgnień , uśmiechów - nawet do samych siebie , a jak trzeba to z samych siebie :) , żeby jasne , pełne nadziei myśli i poczucie humoru chociaż przez chwilę pozwoliły Wam zapomnieć o uczuciu samotności :) Bo tak naprawdę wszyscy mamy obok siebie kogoś, kto bardzo nas kocha - i niekoniecznie musi to być wielka miłość - czasami przyjaciel może dać więcej . :) Pozdrawiam wszystkich niekochanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" *cornelia Amancie - a jakiz to powod ? \" Bo czasami tu ciekawe dzieweczki do podrywania się zdarzają;).A jakoś ten 14 luty nie nadaje się na walentynki .W ten dzień żadnej ciekawej dzieweczki nie spotkałem:O.Lepiej 6 lipca;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
Cześć, Cornelio :-) Gdzie Ty się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tuż obok Pseudonimie :D gotowa w każdej chwili pomóc w razie potrzeby :D:D:D :P Pozdrawiam zakochanego Klucza 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheehe
ja zycze znalezienia drugiej polowki wszytskim samotnym i tym co sa w zwiazku ebz milosci, ale szczegolnie zycze tego " Ja " poniewaz, czuje, ze to naprawde madry i wartosciowy czlowiek, prosze tylko uwierz w siebie i nie mysl, ze twoje zycie zalezy tylko od tego czy kogos masz czy nie.. ja kiedys tez zakladalam, ze jak bede miala chlopaka to sie na pewno zmienie,w sensie, ze bede pewniejsza siebie..teraz zmienilam sie dla siebie i oni pojawili sie;)musisz chciec zmiany dla siebie a nie dla partnera czy dzieki jego glownej pomocy.. powodzenia! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) mam nadzieje, ze wywolalam, chociaz maly usmieszek na twojej twarzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może tak bez okazji
rzucić jakimś dobrym życzeniem ? :) Życzę dobrze - wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napięcie_znamionowe
O! Znowu Ryba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może tak bez okazji
Niestety nie, ale rozumiem po uśmiechu, że to komplement. Wszystkiego dobrego Tobei również. :-) Rybie zresztą też, kimkolwiek ona jest. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napięcie_znamionowe
Nie o Ciebie mi chodziło. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×