Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*cornelia

Dla Was Amancie , Stańczyku,Takatamsobie i inni....

Polecane posty

Cornelia Jesteś wspaniała. O Twoim topiku rozpuściłam wici :D A teraz, naładowana tak pozytywną energią (oczywiście od Ciebie) idę faszerować udka na święta :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekly gdzies moje ulubione postaci ... zniknęly w otchlani swiątecznych przygotowań do radosnego spotkania bliskich :) Ale wciąż mam nadzieję , że pojawicie się tutaj , choćby po to , by zlożyć życzenia swoim ulubieńcom z cafe :D Ja chcialabym swiątecznie pozdrowić calą rzeszę piszących na Dietach , kofane odchudzaczki - w nadchodzące Święta jak najmniej kalorii :D i jak najwięcej zrzuconych kiloskow w 2007 roku :) Wesolych Świąt :D 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiego naj naj naj
dla uzależnionych do cafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna Rybka
Mój ma kilka ników to życzę Jemu:) Puciek, przytulacz, R i inni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie dopisuje.... Zycze Wszystkim zdrowych,wesolych a przede wszystkim spkojnych Swiat Bozego Narodzenia,pelnych Milosci,Wiernosci i Spkoju Ducha😍 A takze szczesliwego Nowego Roku,oby ten Nowy Rok byl dla NAS lepszy od poprzedniego!!! Tego zycze Wam Wszystkim z calego 😍 Zyczy: Lenka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanasek
ja tez zycze wszystkim wesolych rodzinnych swiat!!! wsztatkiego dobrego, spelnienia marzen kochani!!!! :-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsie - dla Ciebie bukiet niezapominajek , za pomoc , za naukę , za nadzieję 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Życzę Ci spokojnych Świąt i szczęsliwego Nowego Roku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ noc wszystkim zakochanym sle gwiezdne pozdrowienia - ja dolaczę swoje życzenia - żeby niemożliwe stalo się mozliwym , i żeby serca placzące znalazly ukojenie w milosci spelnionej :) Zakochani , pamiętajcie , nadzieja umiera ostatnia :) Wesolych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsie..... dziękując za pomocną dłoń Chaberku .....dziękując za pamięc o mnie .... życzę Wam i wszystkim miłym forumowiczom Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy dni do Wigilii Świąt Bożego Narodzenia - spieszmy z życzeniami dla ulubieńcow z cafe :) Wszystkim rozbojnikom - czerwonym nickom , więcej odwagi i wypowiedzi w czarnych szatkach :P Bez Was byloby nudno :D Wesolych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzenia dla Wszystkich: dla tych, których znam z innych topików i dla tych których nie znam i mnie nie znają... życzenia jajlepsze dla Stica, Miśka i dwóch pań z pewnego topiku, dla Chaberka, Marsa, dla Amanta... Amant wiecznie żywy:D i podszywaczy, których teksty poprawiaja mi nastrój na cały dzień:) Spełnienia marzeń w Nowym Roku, szampańskiego Sylwestra, spokoju, miłości, radości... wszystkiego, co dla Was najlepsze... Drodzy Kafeteriusze:)🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony nickus
Żeby nigdy czerwonej farby nie zabraklo :D Czerwonaki wesolych :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim erotofanom z topikow erotycznych, życzenia wiecznych podniet :D , wielkich spelnień :D i radosci z bycia z drugim czlowiekiem :P Wesolych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*cornelia Pomysł znakomity, a węc Tobie i wszystkim o mnie pamiętającm, a także wszystkim tym, którzy wierzą iż odrobina pozytywnego myślenia potrafi zdziałać cuda, a że czas Świąt Bożego Narodzenia to czas cudów, więc wszystkim życzę tak jak w wybranym przeze mnie tekście: Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada.:) Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, Że każdy wszystko usłyszy: I sanie w obłokach mknące, I gwiazdy na dach spadające, A wszędzie to ufne czekanie ? Czekajmy - dziś cud się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie prosto z serca zyczenia wesołych swiat i na cały nadchodzacy rok,zdrowia,wesołosci,radosci,szczescia,tylko samych dobrych dni i zeby kazdy z was zył przede wszytkim w zgodzie z sobą a potem dopiero ze swiatem i zeby wlasnie w nadchodzacym roku spełniły sie wasze marzenia,bo to NAPRAWDę mozliwe! dla Chaber🌻 Present🌻 Ewy w raju🌻 Szklanki🌻 Takawolna🌻 oraz dla całego towarzystwa z molestowanych oraz dla wszystkich bez wyjatku piszacych i czytających kafeterię ███████████....█████████....█████████████████ ████████...............████..............██████████ ██████.............................................████████ █████................................................████████ ██████............................................█████████ ███████........................................██████████ ████████....................................███████████ █████████................................████████████ ██████████...........................█████████████ ███████████....................████████████████ ████████████............██████████████████ █████████████......█████████████████████

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazelo - ❤️ pięknie napisane i dla szczegolnych osob , więc i ja się dolączę do tych życzeń. Wesolych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to serducho to nie moje dzieło,skopiowałam;P i dla ciebie autorko przede wszystkim tez wspaniałę zyczenia,najlepsze!!! to bardzo miły topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×