Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*cornelia

Dla Was Amancie , Stańczyku,Takatamsobie i inni....

Polecane posty

Zupełnie przypadkiem zajrzałam na ten topik i.... nie spodziewając się niczego ciekawego(!) zatopiłam się w nastroju przedświątecznym. Cornelio Tobie życzenia wszystkiego najlepszego, żeby wokół Ciebie były tylko dobre aury... to w podziękowaniu za pomysł A teraz chciałabym pozdrowić i złożyć życzenia forumowiczom z którymi byłam krótko ale którzy pozostawili po sobie wspomnienia w moim sercu: przede wszystkim... Lanie za kochany topik pełen czarów i poezji, radości i smuteczków...za jej gościnę i cierpliwość dla trolli Lano.... mam nadzieję, że te święta będą dla Ciebie ciepłe, pełne uśmiechów Twoich bliskich a.... a nadchodzący rok 2007 (z zaczarowaną 7) przyniesie Ci to, na co od dawna zasługujesz. To życzenia od Yenefer, która często o Tobie myśli i stara się otaczać Cię dobrymi fluidami. Lano rzadko spotyka się tak piękne istoty i każdy kto mógł Ciebie spotkać powinien się czuć wspaniale...ale sama wiesz... wybrańcom nie jest łatwo w życiu... chociaż....chociaż był taki ktoś, kto ...ech nieważne Darkman Tobie też Mroczny człowieku życzę abyś znalazł pokrewną duszę nie tylko na forum ale w życiu realnym...wiem, to odbiera nam nieco blasku ale uwierz czasem warto ...warto być ... a wtedy być może, kto wie.... Mroczny... gdyby mi się chciało, to z okazji świąt, może nauczyłabym się tych wszystkich minek i kfiatkóf ale mi się nie chce...taka już jestem.... ale życzenia są szczere Sekundantko Tobie także samych dobrych dni i cierpliwości do pojedynków.... Wikaweruniu...Tobie też poetyczno-biologiczna kobietko ciepełka życzę... Wszystkim wspaniałym kobietom/dziewczynom co uwierzyły. że jest takie \"cudo\" co załatwi im brak silnej woli w zwalczaniu .... no same wiecie czego(!) życzę osiągnięcia wymarzonej wizji samej siebie Czterdzieści Dwa...Smutna Optymistko dla Was życzenia żeby już więcej los nie stawiał Was przed takimi decyzjami a te które podejmiecie były najlepszymi w Waszym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ Życze nam wszystkim... Wszystkim... nie mam wybrańców :) a nie pamiętam wszystkich nicków osób (a nie chcę kogoś pominąć), które miałam przyjemność poznać, których miałam przyjemność doświadczać, podziwiać, które były wielką otwarta księgą mądrości i wiedzy o każdym z nas... Dzięki, którym odnalazłam źródełko... :) Tak więc życzę * * * Uśmiechu... Szczęścia... Spokoju... Równowagi... Dystansu... Własnych granic... Spełnienia pragnień... Miłości najbliższych i tych najdalszych... Jak najmniej cierpienia wokół... Odwagi... Wolności... Niech te Święta będą dla nas kolejnym krokiem ku Miłości... tej ogólnej i szczególnej... ❤️ ❤️ ❤️ (.... troszkę się wzruszyłam tym topikiem, tak pozytywnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenefer ❤️ - dla Ciebie i Twoich bliskich, życzenia ktore chcialabym wyrazić nie mieszczą się w slowach .... one w sercu moim dla Ciebie najgorętsze uczucia rozniecają .... najgorętsze - najżyczliwsze - najszczersze ❤️. Bądź zawsze tak czulą i wrażliwą jak jestes , mialam to szczęscie Ciebie tu poznać i to jest moją największą nagrodą :) Wesolych Świąt Czarodziejko, zdrowych i rodzinnych, a na Nowy Rok niech Dzieciątko Jezus blogoslawi Tobie i Twojej rodzinie :) Wszystkiego najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedźwiedziowi , Wikaweruni , Darkmanowi , Jablku, Donicie i wszystkim , ktorzy pisywali na topiku Lany życzę wesolych swiąt i szczęsliwego Nowego Roku . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich moich \"psiapsiółek\" z Baru pod Zapomnieniem - aby w ten świąteczny czas ich marzenia szybowały wysoko, wysoko w górę, gdzie jest Ktoś kto je spełnia...A tu na Ziemi, aby te świeta upłynęły im w miłej,ciepłej atmosferze. Koniecznie z kochanymi osobami wokół. I aby te święta były dla nich czasem radości, spokoju i wytchnienia. :) Tego też życzę wszystkim pozostałym Kafeteriuszom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka - dzieki 👄🌻 Dla wszystkich kafeteriuszy - rodzinnych świąt, ciepłych myśli o tych, którzy z nami być nie mogą, błyszczących radością, miłością i szczęściem oczu, choinki pachnącej,całusów pod jemiołą, prezentów (tych wyczekiwanych:) ), spełnienia tych marzeń wypowiadanych najciszej. Wszystkiego dobrego!!! Specjalne całuski dla Barowiczów od Zapomnianego :D i Już nie zagubionych:D Spokojnych Świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim nieszczęsliwie zakochanym , szukającym towarzyszy życia, samotnym , zawiedzionym i poranionym w milosci życzę pięknego , spelnionego uczucia :D Wesolych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich Moderatorek i Moderatorow moc życzeń na nadchodzące Święta - Wesolych!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gorę serca ! Życzenia, życzenia , życzenia - wpisujcie Kochani życzenia dla bliskich z cafe - niech im będzie milo , że ktos mysli.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chaberku Kochany dziekuje Ci serdecznie za zyczonka!!! Ja od siebie wysylam Tobie jak i Wam wszystkim pozytywna energie! Niech moc bedzie z nami :-) :P Wszystkim zdrowych, radosnych, spokojnych pelnych milosci Swiat Bozego Narodzenia!!!! Chaber Twoj gest wlal we mnie tyle optymizmu sily i energii jak rowniez ciepla :* Dziekuje Ci. Dzieki temu mam sile by dzialac: sprzatanie, gotowanie, krojenie, odkurzanie itp itd. Sami wiecie jak to jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artianko - jestes taka piękna w tym swoim optymizmie , że nie wiem czy jest cos czego można Tobie życzyć , więc życzę Ci żebys tę wiarę i optymizm zawsze w sobie odnajdywala :) Wesolych Świąt :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkim
ktorzy tęsknią za prawdziwą miloscią - niech się spelnią marzenia i milosc w sercach ogień rozpali :) Wesolych swiąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelio dziękuję za twoje słowa :-) :-) :-) Gdyby mój optymizm był jak każda dziedzina życia byłoby super. Niestety tak nie jest. Radością, uśmiechem i właśnie pozytywnym myśleniem zwalczam wszystkie niedogodności losu... Tak jest łatwiej :-) Tylko w jednej sferze mi sie nie udaje... Przesyłam buziaczki. Jak zaglądam tu na forum i na siłę myśli to jest mi dobrze i czuję się lepiej :-) Cieszę się, że tak pozytywnie na mnie działacie. Być może \"słyszę\" tu słowa, których brak na co dzień. W tym biegu, niesamowitym tempie życia tak trudno zatrzymać się na chwilę i pomyśleć nad \"drobazgami\'. Wesołych Świąt!!! Nie przejedzcie się. Mi to niestety grozi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami czujemy się nieszczęsliwi , wydaje się nam , że nikt o nas nie mysli, że jestesmy zupelnie sami .... ale tak nie jest - zawsze znajdzie się ktos dla kogo jestesmy wazni i kto o nas mysli - czasami trzeba się tylko rozejrzeć wokol siebie ... :) Tego Wam wszystkim, z okazji nadchodzących Świąt, z serca życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda Cornelio! czasami sytuacja wydaje sie tak zagmatwana ze nie widzimy wyjscia i jak jest juz tak zle ze gorzej byc nie moze to nagle przychodzi niespodziewane rozwiazanie i wszystko juz jest dobrze! zycze wam jasnych sytuacji,prostych rozwiazan i zero klopotow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta jeszcze trwają :) jesli masz kogos z cafe komu chcialabys zlożyć życzenia - ten topik jest od tego :D Wesolych Świąt !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyslalam , że chociaż Święta dobiegają końca , to przecież przed nami Sylwester i Nowy Rok :D Kochani zaczynamy koncert pieknych życzeń z okazji nadchodzącego Nowego 2007 Roku :D:D:D Zaczynam od ogolnych :) Dla wszystkich kafeteriuszy , tych uzależnionych i tych mniej uzależnionych :) wszystkiego czego można pragnąć czyli milosci wzajemnej życzy - *cornelia - dla Was mili - cora :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego zawsze mozna życzyć , ale ten czas , to czas szczegolny - czas gwiazdy betlejemskiej i czarow slowiańskich , wiec może jednak macie kogos komu warto , w taki wlasnie czas, zlożyć życzenia... ? Zapraszam ... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stańczyk - reaktywacja
pierdoły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×