Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana i zrozpaczona

Jak to zrobic zeby nie wygladac jak klon dziewczyn ubierajacych sie tak samo/??

Polecane posty

Gość zalamana i zrozpaczona

Masakra teraz poprostu:( wszystkie ciuchy w sklepach na "jedno kopyto" a jak juz cos innego sie znajdzie to kosztuje tyle ze nie ma szans zebym sobie kupila:( poprostu szok. Coz tu zrobic zeby nie podazac za ta "dziwna moda" ofecerkow spodni wciskanych do butow rybaczek w zime itp TANDETY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Nie patrz na modę jak koń który ma 2 klapki po bokach oczu. Łącz modę z klasyką. Częsć ciuszków możesz kupić w sklepach firmowych jeśli chcesz, ale cudeniek wyszukuj na bazarkach i w lumpeksach. Zadbaj o oryginalne dodatki. Ja np. sama tworzę bizuterię i fajnie się czasami czuję, gdy wiem, że NIKT!!! inny na świecie nie ma identycznych kolczyków. Kiedyś koleżanka powiedziała mi komplement, odnosnie biżuterii i nie chciała uwierzyć, że jest ona robiona ręcznie. Ale fajnie się wtedy czułam, bo to była jedna z pierwszych moich prac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulianowa
a co Ci sie nie podoba w spodniach7/8? Ja uważam , że są super, taka moda już była , i ciesze się, że wróciła. Mam dośc uszarganych błotem i śniegiem długich spodni, które w taką pogode trzeba prać po jednorazowym założeniu. Oczywiście , zawsze mozna wtedy założyc spódnicę, ale w spodniach cieplej i wygodniej. Dla mnie takie spodnie właśnie n a tę porę roku do długich butów sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwer
Ja nie rozumiem tych dziewczyn, ktore rozpaczaja ze poł miasta chodzi w tym samym. Ja ubieram sie w butkikach gdzie ubieraja sie dziewczyny z mojego miasta i jakos jeszcze nie widziałm zadnej w tym samym ubranej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiązać inaczej chustę pod szyją? A moze kupić zamiast supermodnych oficerek buty o innym kroju? Na ten przykład jakże urocze, choć proste buty o zupełnie innym czubku, za to bez zbędnych klamr czy dodatków. Kowbojki tak samo - teraz modne są wężowe skórki, hafty, bla bla bla - nie lepiej jest mieć własny styl i założyć klasyczne kowbojki? Choć ja za tymi butami nie przepadam, to jednak myślę, że jeżeli już bym je miała założyć, to tylko proste i bez ozdób. Co do spodni o długości 7/8. Polecam dobieranie spodni do długości swojego tułowia ;). Niezbyt ślicznie wyglądać w takich spodniach będzie okrągła, niska dziewczyna o krótkich nogach. Taki fason dodatkowo skraca nogi i sprawia, że dziewczyna wygląda jak pulpet, albo bardziej okrągło niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dac cos uszyc badz samej
uszyc, wyszydelkowac cos.. od kuknij do lumpeksu ostatnio moja znajoma wylowila szalowa bluzke Versace z metka za 7 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najlepiej CHODZIC NAGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podarunek
Nogi skracają tez biodrówki, co nie przeszkadzało chodzic w nich wiekszości dziewczyn. Jak sie ma , krótkie nogi i nadwagę, to z każdym fasonem trzeba uwazac. A to, obcasy, a to pasek, albo tunika z pasem powyżej talii. I n atym to wszystko polega, żeby potrafic pokombinować, i stworzyc ciekawe połaczenie w którym będzie my wyglądac dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o ukrywanie nadwagi to uwazam ze jak ktos jest gruby albo abrdzo szczuply to zaden stroj tego nie ukryje, zawsze bedzie to widac. Gruba osoba we wszystkim wyglda grubo, nie oszukujmy sie i nie traktujcie tego jako zamachu na puszyste bo ja tez mam nadwage..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprościej to chyba nie podążać za modą ? ;) i popieram, wizyta w lupie wskazana :) zawsze się coś znajdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofii d
Dpobrze dobrany stroj naprawde wiele może zamaskować, nie ukrywajmy, w końcu ile z nas ma idealne figury. I rzecz w tym, żeby uwypuklic nasze atuty, i zatuszować mankamenty. Z każdego trendu, który aktualnie obowiązuje, mozn awybrac coś dla siebie i dobrze w ytym si e czuc i wyglądać. To niebanalne zestawienia rzeczy, czynią z nas osoby nietuzinkowe. I tu nie ma nic do rzeczy czy rzecz będzie wyszperana z ciucharni czy z najnowszej kolekcji. Ja uwzam, ze łatwiej jeest ze sklepu z nowymi rzeczami, ale jak ktoś ma żyłke i potrafi wyszperac fajne rzeczy, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraB
wydałam mniej niż 150 zł na targu i mam czarny bawełniany golf (za pupę) mięciutki w dotyku sweterek- tunikę z dużym dekoldem w łódkę do tego ciekawy pasem na biodra i eleganckie spodnie za kolana w jodełkę. Ubrania są jednokolorowe ( wszędzie widzą paski złote i srebne- wg mnie tandeta)i nie wyglądają na "targówki". Byłam przeciwna tunikom ale ładnie mi w nich i się skusiłam. Zeraz będę klonem.... ale za to ładnym i skromnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białatek
tez mi sie to nie podoba ze wszedzie jest to samo dlatego od jakiegos czasu odwiedzam tylko lumpeksy-nikt nie ma takich rzeczy,ale wszystkim sie podobają bo są fajne i inne i wam tez polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×