Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sasanka_com

czy blado rozowa kreska po 15 min oznacza ciaze???

Polecane posty

wczoraj i dzis mam blado rozowadruga kreske... jak myslicie?jestem w ciazy??? tylko ze ona pojawila sie jakos po 15-20 min:( dzis mam 34 dzien cyklu...ale @ nie ma nadal....czy test jest juz nie wazny??? prosze odpiszcie mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliska
Wg mnie nie jesteś w ciąży, na większosci testów jest napisane , że wynik po iluś tam minutach(najczęsciej 15-20) jest nieważny!więc skoro odrazu pokazało , że nie jesteś to-to, że sie zmienil po 15 minutach nic nie zmienia i nie jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laborantka
Raczej nie :( Nie wolno przekraczać czasu podanego w instrukcji. Kiedyś też używałyśmy pasków i zawsze po dłuższym czasie pojawiała się ta druga kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:( szkoda.........mialam wielka nadzieje ze jestem ale uzywalam tego samego testu zawsze....juz ponad 2 lata staramy sie o dziecko..........i nigdy mi sie druga kreska nie pojawiala....nawet po kilku godzinach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliska
No to życzę Ci cudu w takim razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie balda 2 kreska pojawila sie po 5 minutach i bylam w ciazy. ja na Twoim miejscu zrobilabym jesczze jutro rano test! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki.........bedzie mi w takim razie potrzebny tylko czemu spoznia mi sie@??? a moze jednak??? cykle mam dosc dlugie...ponad 32 dni....nawet 33 raz mialam... wiec moze za wczesnie zrobiony test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po 10 - 15 minutach odkryłam na teście bbbbb słabiutką kreseczkę a dziś.....jestem mamą 9miesięcznego Bartusia! Trzymam kciuki!!!Daj nam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też mniałam blado różową kreseczke na teście prawie rok temu 28grudznia i dziś jestem mamą 3,5 miesiecznej Kseni była ona po 8 minytach bo czaiłam sie z oglądaniem wyniku testu, koniecznie zrób drugi po świętach, życze powodzenia kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka_3542
Ja też przez dwa lata robiłąm ciagle testy z nadzieją że jestem w ciąży, nigdy nie miałam bladej kreski po dłuższym czasie. ten na którym wyszła blada po 10 minutach oznajmił , że ... mam pięknego syneczka. Życze Ci tego szczęścia z całego serca :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam
Ja tak miałam, a później za dugim razem okazało się, ze jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiżbinka
zrób jeszcze jeden test ale INNEJ FIRMY!!! To powinno dać Ci juz odpowiedź o wewntualnej ciąży... p.s robiłaś paskowy czy płytkowy test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jasne jak slonce
jestes w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam bladziutką kreskę
i byłam w ciąży! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepeij idz do lekarza
i zrob badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobiłam test w dniu
w którym mialam dostac okres..w zasadzie to nie przypuszczałam ze moge byc w ciazy..zrobiłam test tak dla jaj.,.i praiwe od razu mi sie pojawiła blado rózowiutka 2 kreseczka..a dzis mam sliczna córeczke..natomiast test schowałam do szafeczki na pamiatke..bo kereseczka jest cały czas..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼 ALE JESTEM MILE ZASKOCZONA WASZYMI WYPOWIEDZIAMI ZNOWU MAM MALUTKA NADZIEJE ZE JEDNAK UDALO SIE ZROBIE JESZCZE JEDEN TEST I OBIECUJE ZE WAM NAPISZE JAKI WYNIK DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDZI DZIEKI NIM JAKOS PRZETRWAM TE SWIETA WSZYSTKIEGO DOBREGO WAM ZYCZE DZIEKUJE JESZCZE RAZ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez na poczatku wyszla slaba II kresja, jakby igielka pociagnieta-ale to bylo na pare dni przed spodziewana @ - no i bylam w ciazy moze owulacja sie przesunela? ja mysle ze jestes w ciazy, poczekaj 2 dni i zrob ponownie u mnie z kazdym dniem (a robilam 3 czy nawet 4 dni pod rzad) i kazdego kolejnego dnia byla bardziej widoczna pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno jestes w ciąży
inaczej kreski W OGÓLE by nie było :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle:) sasanka, masz fajny prezent na swieta:D ja tez rok temu dowiedzialam sie o ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś D
U mnie kreseczka pojawiła się po jakichś 3 minutach też była bardzo słaba.Na testach pisze że po 15 minutach wynik testu może być błędny więc zostaje ci chyba tylko poczekać:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK CHCIALABYM ZEBY TO BYLO PRAWDA TAK DLUGO NA TO CZEKAMY DAM ZNAC DAM....... JAK TYLKO POTWIERDZE TO KOLEJNYM TESTEM MAM NADZIEJE ZE BEDA DWIE KRESKI:) BO SIE CHYBA ZAPLACZE JESZCZE RAZ WSZYSTKIM WAM BARDZO BARDZO DZIEKUJE ZA WSPARCIE❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1972
ja jak mialam ciaze pozamaciczna tez mialam na tescie druga kreske po czasie:( lepiej tego nie lekcewaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro36
moja zona tez miala jedna kreche a po kilku min pojawial sie druga:) dzis mam SYNA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×