Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Myśliwy zabił mi niewinnego psa!!Ludzie !! Pomóżcie!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Wielsio xxx
doberman biega po lesie bez kagańca ciebie by należało zastrzelic , trzeba było sobie jamnika kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinno
chodzi mi o ludzi, którm zabijanie sprawia przyjemność i jest źródłem satysfakcji - którzy robia to bez powodu, z chorych pobudek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina9999
Jakbyście go zobaczyli we krwi to też by sie wam żal zorbiło!!!! Takie podłe z was co niektórych ludzie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, na terenach leśnych wykłada się szczepionke przeciwko wściekliźnie szerzącej się wśród lisów. Efekt taki , że mamy zdrową nadpopulację lisów - myśliwi bardzo niechętnie do nich strzelają, bo moda na lisie futra minęła, drogie i bezcelowe jest wyprawienie lisiej skórki u garbarza. Efekt - głodne lisy nawiedzające gospodarskie podwórka i polujące na stadka drobiu... Kolejny przykład chybionej ingerencji człowieka w naturalne ekosystemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK TO LUDZIOM MAŁO TRZEBA ŻEBY PIEPRZYĆ GODZINE NA TEMAT NĘDZNEJ PROWOKACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelino! Na Twoim miejscu nie wszczynałabym dyskusji na tak drażliwy temat na ogólnym forum kafeterii. Dlaczego? No, popatrz na te posty... Forum www.dogomania.pl to rzeczowe i życzliwe zbiorowisko psiarzy...chociaż nie obiecuję, czy Ci się nie oberwie za brak opieki nad psami...ale może będzie to w trochę kulturalniejszej formie. Przypadek z moimi psami miał miejsce już dość dawno temu - byc może prawo łowieckie zostało w tym czasie znowelizowane. Zapytaj na dogomanii...i już nie płacz - wylecz tego ostatniego, który Ci pozostał...i pilnuj go jak oka w głowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr, Ewelina, serdecznie współczuje nieszczescia. Straszne swieta bedziecie mieli...Wolałbym sie nie urodzic, niz przezywac cos tak strasznego, jak Ty. Mój kolega szedł polem z dobremanem, ktory biegł przed nim 15m.Psa niespodziewanie trafiła kula mysliwego.Celowy strzał, jakoby pies miał dusic zajace.Nigdy nie zapomne rozpacz 12 letniego syna owego kolegi, na oczach ktorego to sie stało.Ludzie to gnidy. Ale...czy taki, ktory znajduje rozrywke w celowaniu do zywego celu na pewno jest człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki, farmerko. Twojej rodzinie tez ogromnie współczuje. Tego gnoja co to zrobił udusiłbym własnymi rekami. Spokojnycgh Swiat. Bez karpia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina9999
Ja też wam wspólczuje:(:( Wy jedni jesteście madrzy którzy rozumieją mój ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpia kupujemy i ...wypuszczamy do stawu :D I Tobie Wesołych Świąt i oczywiście obowiązkowe pomizianko dla Kota i Psa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanasek
taka jestem przerazona ta sprawa!!! powinni sie tym zajac kompetentni ludzie- obroncy praw zwierzat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a temu debilowi zalóz sprawe w sadzie!!!!!!!!!!!!!! bardzo mi przykro zycze mu aby doznal takij niesprawiedliwosci jaka popelnil idiota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GARDZ NIMI
MIESZKAM na szczescie w miescie i tu jest niedopomylenia zabic czyjegos pupila dlatego ze biega po trawniku to jacys debile byli, pies ma prawo wybiec z zagrody, przeciez to nie tygrys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklkllklk
Myśliwy miał prawo zastrzelić psa. Biegające samopas psy w lesie to po prostu szkodniki i stwarzają zagrożenie dla zwierzaczków leśnych. Szkoda ze straciłaś te psy ale tak naprawdę to twoja wina. Trzeba było psów pilnować! A w sądzie nic nie wskórasz - jeszcze mandat dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnanasku...dla nas to oczywiste - dla myśliwych nie..... To jest dość silne lobby - i mają prawo po swojej stronie, niestety. Swoją drogą, nasze łąki (notarialnie NASZE , za które płacimy podatki) , należą również do pewnego okręgu łowieckiego - i tego juz za cholerę nie zrozumiem... Chyba też sobie kupię jakąś legalną gazówę i będę strzelać do tych pijanych, zionących wódą jejmościów. Ten \" sport\" juz dawno przestał być elitarny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanasek
na prawde strasznie mi przykro. ja jestem straszna psiara kocham wszystkie psiunki. uwielbiam!!! nie wiem jak ci pomoc jakby ja dorwala takiego czlowieka to nie recze za siebie!!! nienawidze ludzi ktorzy robia krzywde zwierzetom i wierze ze tez doczekaja takiego losu. gdzies musi byc jakas sprawiedliwosc!!! a ty musisz z tym zyc i sie pogodzic... a tym lajzom pokaz gdzie i ch mkiejsce niech spierdalaja w busz i niech potenuja strzelanie na sobie a nie na biednych psiakach!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina9999
ananasku masz racje.. i Ty farmerko też.. za co wkońcu płacimy podatki..i jeszcze psa potrafi taki bezmyslny mysliwy zabic ja wogole nie wiem kto to bydło wymyślił...po co mają krzywdzić te biedne zwierzęta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanasek
ja nie wiem co to kurwa ma byc??? chlopcy wyjada z dom u nie dojada bo policja sie pomylila i chlopcow zabila!!!!!!!!!! pies biega zabija bo chce ugryzc albo szczeka. juz chyba te czuby sie z wlasnymi fiutami na lby pozamieniali tyle mam do powiedzenia!!!!!!!!!! niech ich szlag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywnaniunia
naprawdę są ważniejsze rzeczy jak Twój pies jeszcze doberman który mógł pogryzc lub zagryzc jakies dziecko , opanuj się kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina9999
po pierwsze nie był groźny, a po drugie nie pozwole żeby ktoś mówił o moim zmarłym Basterku źle~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z całym współczuciem
ale twój zmarły pies był sam w lesie, mógł zostać nawet nieświadomie sprowokowany i zaatakować. Dużą część winy za to, co się stało, ponosisz ty. Współczuję ciotki i bezmyślnego myśliwego w rodzinie. Nie wszyscy są tacy. Debili na stos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywnaniunia
masz zadatki na stara panne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywnaniunia
nie dasz złego słowa na pieska powiedziec a koło leżącego na ziemi człowieka przejdziesz obojętnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddaj go so sądu
i wystap o odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina9999
nie przeszla bym kolo czlowieka potrzebujacego pomocy i kolo zadnego zwierzaka takze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny ludek
przykro mi z powodu psa...naprawde, ale jako czlowiek czesto bywajacy w lesie (nie mysliwy) uwazam ze to prawo jest sluszne. w czasie nocnych wypraw a nawet w dzien najgorszym zagrozeniem w lesie sa psy z okolicznych wsi biegajace samopas. ploszenie, zagryzanie zwierzyny a i dla czlowieka takie psy sa bardzo niebezpieczne w odludnym terenie. wiec jesli pies nie jest pilnowany to wlasciciel ponosi tego konsekwencje niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęki2
Psy wyprowadzamy w kagańcu i na smyczy! Żałuję tylko, że sarny i zające są o wiele skuteczniej chronione przed psami, niż ludzie w miastach. Nauczka należała się, a wypadek dzięki internetowi stanie się, mam nadzieję, przykładem dla innych właścicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×