Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pola001

100dnioowka...a moja sukienka.../

Polecane posty

Hej Dziewczyny Kupilam sukienke na stodniowke: czrna, przy dekolcie obszyta zlotym wazkim materialem, na biodrach ma zloty pas z cekinami. Sukienka ogolne ladna, bardzo mi sie podoba...tylko jej dlugosc...ona siega mi odrobine przed kolanko!!! czy myslicie ze moge w takiej isc..??? nie jest za krotka. duzo dziewczyn z mojej klasy beda mialy uknie typowo balowe. nie chcem wygladac niestosownie...co o tym myslicie?????????? prosze o rade!!!!!! Pozdrawiam, :*:*:*:*:*:*:* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moim zdaniem dobrze, że będziesz się wyróżniać. Niesamowicie nudno wygląda tabun dziewczyn w sukienkach (a w szczególności z gorsetem) balowych. A ty wśród nich jak ten kwiat w środku zimy :) Jeżeli dobierzesz do tego ładne buty, oraz skromną biżuterię (na przykład same złote kolczyki, jeśli już jest pasek i obszycie wokół dekoltu), odpowiednia fryzurka i masz jak znalazł piękny strój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białatek
szcerze ,teraz sie liczy oryginalnoćś,jak sukienka nie wygląda jak byś miałą w niej isc do babci na imieniny to idz w niej,bedziesz sie wyrózniać.teraz są modne sukienki krótkie na studniówki:)a wez wyslij jej zdjecie,to ci wtedy bardziej podpowiem;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×