Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aż żal sie robi

Mariah Carey - Co się stało z tą dziewczyną ...

Polecane posty

Gość aż żal sie robi

Mariah Carey wszyscy znamy od wielu lat. Można powiedzieć że jej osoba tak bardzo osiadła w świecie muzycznym że jest już praktycznie nie do zapomnienia. A z czym się kojarzy ? Mi osobiście kojarzy się ze słodką idiotką o tępym wyrazie twarzy i głupiutkim uśmiechu. Taki wizerunek tak uparcie przez nią kreowany tak bardzo wrył się w podświadomość, że niedawno doznałam szoku jak sobie przez przypadek powspomniałam dawne czasy. Przecież jeszcze jakieś 10 lat temu Mariah Carey była ikoną stylu, klasy, elegancji zupełnie jak Celine Dion! Śpiewała dla poważnej publiczności. Budziła respekt, podziw, szacunek. Nawet nie wiem kiedy to się zmieniło. Chyba zaczęło zachodzić stopniowo. To niesamowite że ta sama osoba może wzbudzać tak różne opinie tylko i wyłącznie przez kreowanie wyglądu. Zobaczcie Mariah w latach 90-tych http://www.youtube.com/watch?v=vOR_jq9M53c a tutaj Mariah kilka lat później... http://www.youtube.com/watch?v=GQcFuBirHP8 http://www.youtube.com/watch?v=cMh1qKYlN9o To ta sama osoba ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chessi
Mariah Carey po prostu zaczęła żyć jak chce. Nic ją nie obchodzi, że nosi za krótkie spodniczki czy spiewa cos innego niz kiedys - po prostu robi to co chce, powtarza to w kazdym wywiadzie. Nie jest tepa, wystarczy posłuchac troche z nią wywiadów. Jest zmanierowana - takie pewnego typu zachowania - 'nosi sie':) Jednak uwazam pomimo wszystko ze nie mozna jej oceniac ze niby jest teraz jakas 'gorsza'. Dla mnie jest lepsza - wyszła poza kanon pop muzyki, jako jedna z pierwszych tzw. divas zaczała nagrywac utwory z raperami, choc wowczas był to naprawde of\gromny skok na głeboką wode. Wymagało to nie lada odwagi by tak postapić. Głos ma nadal cudowny, nadal ma troche ballad w swoim repertuarze. Oczywiscie wkurzają mnie jej styl - cukierkowaty, kiczowaty... ale to jest jakas jej poza, ktora widocznie jej odpowiada. I naprawde obchodzi mnie jedynie czy nagrywa dobre plyty czy nie, a nie jaki ma rozmiar biustu czy ile wazy. Staram sie na to nie zwracac uwagi. Wkurza mnie jedynie to ze ludzie ja klasyfikują jako pustą blond silikonowa lale. Wydaje mi sie ze to juz nadinterpretacja jej stylu scenicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż żal się robi
jednak jakoś razi to przesadne eksponowanie seksualności. Dla mnie to niesamowite że ktoś się może tak zmienić. I to jest ta szanowana diwa ? http://www.youtube.com/watch?v=0EkFKid2dGQ&mode=related&search= po prostu nie do poznania. To całkiem inna osoba niż kiedyś. Próbuję właśnie uniknąć tego stwierdzenia że ona jest teraz gorsza, ale jest w tym coś jakby smutnego, mimo że ona jest roześmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chessi
Pytanie jest jedno - kto jej nie szanuje? Ludzie którzy widzą jedynie okładkę, bez zapoznania się z jej twórczościa i tym co ona mowi o sobie, czemu tak sie zachowuje. Ludzie z branzy, przynajmniej takie odnosze wrazenie, szanują ją jako artystke, człowieka... Moze na pokaz, choc mysle ze po tym jak ją zjechali po wpadce z jej niektorymi plytami, kiedy wszyscy stwierdzili - ech ona jest do dupy, jej muzyka i jej image, niektorzy nadal ja wspierali. I podniosla sie. I nadal jest taka jaka byla. Cenie ja za to ze sie nie poddaje kobieta, mogłaby byc jak Celine Dion - wiecznie ten sam poziom - perfekcyjne ballady, cudowny glos, bezpieczny image, swieta;) Uwielbiam Celine, jednak Mariah poszła dalej, bije sie z tym obrazem ksiezniczki pop, ktory niekotrym osob pasowal, tak jak by mi trudno bylo ujrzec Celine w stroju Mariah w otoczeniu raperow:D Jednak nie stoi w miejscu, rozwija sie... A stroj i usmiech - dla kobiet ktore sa klasyczne - w ubiorze i zachowaniu - mysle ze zaliczam sie do takowych:classic_cool:- jest to bardzo... hm.. ekstrawaganckie zachowanie:) Tylko my jestesmy inne... A ona... coz, swietnie sie bawi i chyba to jest najwazniejsze. Ma wszystko prawie, kto jej broni... Ja bym sie bawiła:classic_cool: Pokochala widocznie swoje cialo - dobrze, po co ma sie kryc, a nie jest az tak oblesna i grubasna jak niektorzy mowia, lubi byc wyzywajaca, niech bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chessi
I zeby juz totalnie wczuc sie w role prawnika Mariah Carey:p, tak - płacą mi za to:classic_cool: dodam jeszcze link, gdzie moim zdaniem po prostu pokazuje ze nadal ma cudowny glos. Sukienka z wielkim dekoltem jest, ale glos tez ma:D http://www.youtube.com/watch?v=5PuMHsdfOPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosna dzidzia piernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariah carey jest cudowna
tylko mariah i whitney wszystkie inne paszly wont!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu dużo gadać
wstrętny, tłusty baleron został ze ślicznej, delikatnej dziewczyny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu dużo gadać
po obejrzeniu 15 years "Vision of Love"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi ma zajebiste no i
glos glos glos barwa przepiekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zajebiście grube
ma nogi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube chude wazne ze...
nie krzywe! bo z krzywymi nic nie zrobisz, zadna operacja nie pomoze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytyla bardzo i to
chyba w jej przypadku zmienilo jej wyglad. kiedys miala taka mala twarz a teraz ...wielka gaba ;-( ale nadal twierdze ze diwy sa tylko dwie ona i whitney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chessi
Słucham sobie własnie jej swiatecznej plyty - cos pieknego. Jesus Born on this day jest przepiekne:) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×