Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doswiadczalny

Trawka i seks.. co myslicie?

Polecane posty

Gość Doswiadczalny
no moze nie na poczatku... bo sie stresowalem jak palilem z kims np kogo dobrze nie znalem... albo chociaz przebywal w poblizu ktos obcy.. z czasem sie to zmienia oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
z opalania lufy tez idzie sie upalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pizgania z tłumem w tle (:P) to mi ostatnio przestało pasowac... ale salon gier...to jest po prsotu koniec dla głowy :D okolice mam trochę zapuszczona krzaczorami więc jest ciekawie...tylko że dziwnych indywiduów pełno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
opalanie jest ok, ale tak worek musi przez nia przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
he he pamietam jak raz w quaku tym pierwsym sie zgubilem... WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
O albo lubie sobie z siostra zapalic... i film ogladac.. najlepiej jakas komedie wtedy jak widze jakies sceny to mowie ze koles musial nie zle wyaplic trawki zeby to wymyslec :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> dementia, mało wiesz o trawce :) Wielu znajomych moich pali to latami i nie sięga po nic mocniejszego, bo to jest miękki narkotyk taki jak papierosy, a nawet i zdrowszy, bo nie zaśmieca nam tak płuc :) Zacofana jesteś poprostu :P Co do seksu po trawce, to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedną co napierdalam z niej po pare misięcy...:D ale upalic z opalanka nie umiem się do teraz dziwne bo ja na początku przygody z deptankiem to byłem społeczny bardzo a teraz to czasem nawet samotnie wolę...dziczeje człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
wlasnie to tez jest dziwne niby opoznia reakcej.. ale jak sie spalilem to normalnie w tych gierkach wymiatalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
z tymi plucami to nie jest niestety tak miodowo.. po lufce dostajesz w pluca tak jak po kilku fajach niestety, po prostu nie ma zdrowych używek, trzeba to napisac bo jakis dzieciak poczyta i pomysli ze palenie to samo zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
o co jeszcze mam talent do wkrencania ludzi.. wkrecilem mojemu przyjacielowi i siostrze ze dobrze by im bylo ze soba.. i uwierzyli :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
w colinie tez jest masakra jak sie jedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
Doswiadczalny - to ty normalna swatka jestes ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zdrowia to blantony lepiej-w lufie taka temperatura palenia że nic dziwnego że szkodzi...jak by palic czyste w bacie to wychodzi jednak zdrowiejniż papieros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
nie wiem czy czytakles sa nowe dane medyczne.. ze trawka ma takie wlasciwosci ze nie mutuje komurek jak fajki a odrazu je zabija.. i chca zrobic lek na bazie trawki na raka wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
do tego tez juz jest zalegalizowane w USA jako jedyny lek spowalniajacy a nawet cofajacy stwardnienie rozsiane.. i jeszcze w leczeniu raka po chemioterapi.. zeby czlowiek mogl normalnie jesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
tak, czytalem o tym, ale jednak palenie a branie takiego leku to dwie rozne sprawy, to tak jakbys sobie morfine podawal kiey masz na to ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaga? cholerny świat :D:D to juz troche ich wytrułem :O ale nie lepiej zabic niz zmutować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
to juz wiem skad sie x-men wzieli - ci to palili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
no tak tylko ze leki beda pewnie drogie.. w przeciwienstwie do natury.. i to jest tez wazne dla mnie ze to nie chemia.. a natura stworzyla trawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
jesli masz siejke to spoko, ale skad wiesz co ci sprzeda jakis karku? co ciekawsze odmainy specjalnie lampami napromieniowuja zeby bardziej dawaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
ogolenie o komorki.. a jesli chodzi o mozgowe.. to sa tam jedne komorki zwane kanaboidami ktore reaguja tylko na trawke i innej funkcji nie spelniaja.. wiec czlowiek zostal stworzony z mysla zeby palic wlasnie trawke ? dziwne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
no jest syf na rynku.. nie tylko lampa.. ale daja jakies chemiczne swinstwa..;/ nie ma to jak Holandia dlatego.. bylem tam nie dawno na 2 dni.. bylo ekstra :) to panstwo ma swoj klimat.. prawie zero samochodow.. bo 80% miasta sie na rowerach poruszalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ere5t424555555555555555555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
trawka dokonuje rzeczy niemozliwych.. nawet facetow od tematu seksu odsunie.. bo zmienilismy nie co temat mi sie wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
heh prawda, dlatego najlepiej polaczyc te rzeczy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylw_usia
ja paliłam przez 3 lata praktycznie codziennie, przez pierwszy rok było zajebiście...potem już mniej, bo nie wyobrażałam sobie dnia bez tego i byłam już nieżle zryta. faktycznie sex jest super i jedzonko pyszniutkie:), plusów jest dużo, ale tylko przy paleniu sporadycznym. teraz nie pale juz ponad dwa lata, ostatnio sie skusiłam, bo chciałam zobaczyć jak to jest i przypomniec sobie ten klimacik...super było zupełnie jak na początku, i doszłam do wniosku że naprawdę 100 razy lepije jest zapalic sobie w weekend niż pić, wyluzować się, zapomniec o problemach, oderwać się od wszystkiego...wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem. jestem za legalizacją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrowionka dla wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×