Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały szmutasek...

Jedna kreska...

Polecane posty

Gość mały szmutasek...

Zrobiłam dzisiaj tescik bo nie moglam sie doczekac...Okres mam dostac w poniedzialek 25.stosunek byl przeszlo tydzine temu...Czy jest możliwe zeby test oklamal?...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy raczej nie kłamia, jedynie masz moze w moczu jeszcze zbyt mało hcg, mi co prawda obie ciaze testy potwierdzały na tydzien przed spodziewanym okresem,ale wielu dziewczynom dopiero w kilkla dni po terminie.A ktory masz dzisiaj dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały szmutasek...
26:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no to mi juz wychodziły,ale powtarzam, to sprawa indywidualna,bo produkcja hormonow przez dany organizm jest naprawde dla kazdego jedyna w swoim rodzaju,trzymam kciuki,zrob test po swietach, a tymczasem ciesz sie swietami i nie zamartwiaj,bo zajdziesz na pewno w wymarzona ciaze, dlugo sie staracie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały szmutasek...
Dopiero 3 miesiące:)Musze poprosic o test pod choinke hehe;p;p Dziekuje za odpowiedz i zycze WESOLYCH SWIAT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiąteczna
..... nic się nie przejmuj! naprawdę rzedko komu wychodzi dobrze test przed spodziewaną miesiączką.... Mi też przed wyszła jedna kreska, a jak zrobiłam 1 dzień po terminie spodziewanej @ to wyszły II krechy !!!:D Także głowa do góry....poczekaj najlepiej do środy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały szmutasek...
Czy jeszcze komuś wyszedł źle test??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiateczna ma racje smutasku, nie wypatruj poza tym tej ciazy niecierpliwie,to zobaczysz jak szybko spelnia sie marzenia....tak jak woda,ktora gotujesz szybciej wre, gdy nad nia nie stoisz i nie wyczekujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klita
jestem w 27 dc i bardzo boję się następnych dni, żeby nie przyszedł okres. Testu nie kupiłam, cały czas mam nadzieję, że się udało. mały szmutasku, zrób test za kilka dni, u niektórych kobiet testy przed spodziewana miesiączką wychodzą negatywnie , a potem okazuje się, że są w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małysz szmutasek...
Nio tez tak zrobie...A tak wogole to teraz wyczytalam ze test powinnam zrobic rano jezeli robilam go przed spodziewana miesiaczka wiec moze sie uda...Klita trzymam za Ciebie kciuki napewno sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały szmutasek...
hehe chyba mi sie w pseudonimie wyzej cos pomylilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×