Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Klub wsparcia

Polecane posty

Postanowiłam założyć własny topik ponieważ na inych do których należałam autorka bardzo szybko opuszczała swój temat a współodchudzaczki bardzo sybko rezygnowały. Ja swój temat będe rozwijac i zamieszcać na nim etapy mojego odchudzania:) Zapraszam więc do mnie wszystkie chętne dziewczęta i panie które chcą pojąć walke z kilogramami i rozpocząć droge do szczupłej i zgrabnej sylwetki:) Bardzo prosze też o porady osoby którym już udało się schudnac i mogą podzielić się swoim doświadczeniem. Teraz troche o mojej drodze. Podczas wakacji udało mi się bardzo duzo schudnąc tzn 10 kg.niestety powróciłam do dawnej wagi przez własną głupote... nie jestłatwo odchudzać się kiedy mieszka się w internacie.. Ale teraz mam zamiar wytrawać.. hmm..zastanawiam się od czego zacząć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj musze zmienić stopke.. ale najpierw się zważe.. bo juz na bank nie mam tylu kg:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka..
gunia a ile masz lat? napisz cos o sobie:) w jaki sposob zrzucilas te 8kg:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia ja tez chce bo zaczynam sie objadac i nie panowac nad tym a cale wakacje odchudzlam sie !jesli bedize sie wspierac wytrwam i potrzebuje wsparcia!mysle ze 1000-1200kcal bedize najlepsza dieta jlsi bede cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka----> Mam 18 lat. W wakacje stosowałam różne metody. Najskuteczniejsza była chyba dieta kapuściana. stosowałam ją przez tydzień i przyniosła doskonałe efekty. póżniej już raczej jadłam bardzo mało i piłam dużo wody.Teraz mysle o Cambridge.. ale nie wiem..troche cena mnie odstrasza. agataTenis--->No to zapraszam razem będzie namraźniej:) Przez wakacje kiedy wspierały mnie forumowiczki z kafeterii naprawde było raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka..
Ja byla na Cambridge:) ogolnie polecam;)jesli masz silna wole i nie rzucisz sie potem na jedzenie to efekty beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka..
ok 6 kg ale stosowalam tylko 15dni scisla bo nie dalam rady 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka..
wiesz trudno zeby sie sylwetka fajna zrobila po takiej diecie:(raczej sflaczala ale pozniej cwiczylam i poprawila sie o wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka gunia ja bylam na cambridge schudlam w wakacje duzo mysle ze z 10 kilo a moze 12 w 21 dnia le litrami wlewalam sobie woida do zoladka i jescze spacerowlam duzo robilam zakupy bylam w ruchu!tez mysle o niej ale mam sesje za pasem i bede tma cholernie oslabiona to wiem!narazie sie objadam maskarycznie jutro jescze w poniedielaek nie zamierzam juz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka..
nie warto poraz kolejny stosowac cambridge..strata kasy:)takie moje zdanie ale jak uwazasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka..
moze wskoczymy razem po swietach na diete np 1200 lub 1500kcal i cwiczenia:)??fajnie by bylo jakby kazda z was wpisywala swoje menu;)chcialabym zeby topik prztrwal a nie umarl jak wiekszosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za dziewczynki ja musze sie zaczac zdrowo odzywiac bo zwariuje stosoac diete ale bez przesady! wiec mysle ze na pocek 1000kcal a pozniej 1200 i bedize ok jesli jestescie za i zaprzyjaznimy sie myszka i gunia razem to bedize latwiej!przzejde z wami sesje itp. i bede wiedziec ze ktos dodoaje wiary co wy na to?napiszcie mi cos os osbie ja mam 169 wzrostu waga od 54-78 taka rozbieznosc aktualnie mam cosk kolo 61 ale dwa tygodnie milam 54 wief c troche duzo!potrzebuje rozsadnego odzywaiania !mma 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w tym roku studniówke... kurcze bardzo mi zależy na szybkim wymodelowaniu sylwetki do 26 stycznia.. tak żeby troche się poprawić.. a później to już może być wolniej:P Dlatego pomyślałam o cambridge.. po niej chętnie przejde na 100 kcal.. u mnie gotowanie jakiś specjalnych rzeczy nie wypali bo mieszkam w internacie i jem na stolówce bo niestety nie moge nie wykupić tam jedzenia... a nie amm też gdzie gotowac dlatego myśle że cambridge będzie najlepsza.. Zastanawiam się tylko czy jest jeszce jakaś łatwa dieta zktórą schudne tle co na cambridge.. ale jakoiś taniej.. Myśle też o jakiejś siłowni i basenie... może sauna??musze to wsyztsko skalkulować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dziś spać.. jutro ciężki dzień dla dietkowania:P Ale opanujmy się dziwczyny:P Myśle że nam się uda razem:) Tylko musimy się wspierac.. ja teraz mam zamiar dość drastycznie od poniedziałku ale po studniówce będe się trzymała zdrowego tempa:):) WESOŁYCH ŚWIĄT:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia ja stosowlam cambridge jest skuteczna tylkon ze nai razu nie zgrzeszylam na niej!scisle sie trzymalam!ja tez o niej mysle ale nie am sensu skoro jzu ja stosowlam1mysle o raczje 1000-1200po swieach i 3 razy w tygodniu cwiczenia musze wrocic do nich choc bede miec teraz nauke 1ja tez nie amm czsu na gotowanie mieszkam w akdemiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez czeka sesja wiec napewno nie bedzie lekko bo zazwyczaj w tym czasie pocieszam sie slodkosciami ale damy rade;) w koncu kto da rade jak nie my:) Zycze Wam dziewczyny wesolutkich swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynam Cambridge:):):) Ale po Sylwku:) Musze terazjazamówic.. a w tym tygodniu od jutra zacznę chyba tą diete do 13:) jemy tylko sniadania bogate w bialko a po godz 13 nic juz nie jemy cwiczymy do tego min 3 razy na tydzien Przykladowe sniadania: 1) 4 kubki jogurtu do tego twarog chudy 2) 2 jajka 2 kostki twarogu zapite szklanka mleka 3) 2 plasterki sera zoltego do tego 3 serki light krowka smieszka i jogurt naturalny 2-3 szklanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego moje dwie kdziewczynki j juz czuue dzis bedzie ciezko jescze jest tyle zarcia maskara ale jutro nic nie zjem ! juz i tak insulina mi wariuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis coś sobie podjem:P Ale jutro już zaczynam post. Jeśli macie jakieś ciekawe porady i sposoby na chudnięcieto prosze wklejajcie je tu. Ja postaram, się znaleźć tego jak najwęcej:) Podczas wakacji prowadziłam taki zeszycik i zapisywałam wsyztsko to co jadła i to jak się danego dnia czułam i czy było mi łatwo czy ciężko.. To bardzo pomagało. a z tyłu tego zeszyciku wpisywałam ciekawe diety i przepisy na niskokaloryczne potramy:) Zachęcam Was to założenia takiegopamiętniczka odchudzania bo to bardzo pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia myszka ja zaycznam juz start brzuch amm pelny po tej wigilli nie wiem ile przytylam nie waze sie nie cche!ale zaczynam wlasnie od dzis 3 dni po 5 jablek ponoc sie oczyszcza organizm!a dalek 1000-1200kcal!!!dziewczynki wspierjamy sie!gunia ty od jutra tak jak ja a wzasadzie od dzis !Myszka a ty jak musimy w sesji sie wpsierac bo ja jak sie ucze to podjadam!będe do was pisac prosze was o to zebysmy sie wspieraly pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie ma jabłek w domu:P A sklepy u mnie dziś zamkniete.. wie dziś tylko mało zjem a od jutra zaczne te jabłka bo fajne to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny ... moge sie do was przyłączyć ? W.. sumie to osiegnałam juz swój wyznaczony cel :) ale teraz chcę popracowac nad swoją figurą ... chcę mieć jedrne ciało :) i mięsnie bo na dzien dzisiejszy jestem bardzo słaba ;) ... Jak wasze brzuszki po świetach :D ? Ja nawet jestem zadowolona :) strasznie sie nie objadłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Guniu, cieszę się że się znalazłyśmy. Jesienno-zimowy okres dla organizmu nie jest najlepszy na odchudzanie gdyż niektóre ssaki np. misie śpią i wykorzystują zapasy. My zaś jakie czynne organizmy musimy zjadać trochę więcej i dlatego to odchudzanie jest znacznie trudniejsze niż latem. Ja mam jeszcze do zrzucenia 5kg. Maże wspólnie nam się uda. 🌻🌻🌻Wszystkim Paniom Wesołych Świąt i zrealizowania zamierzeń związanych z piękną sylwetką. Kochane jak pięknie będzie popatrzeć na REZULTATY.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochame:):) Treniewo---> Bardzo się ciesze że po takiej długiej przerwie znów się spotkałyśmy:) Martyna----> Pamiętam Cię z innych toików. Jeśli się nie myśle widziałam też Twoje zdjęcia przed i po odchudzaniu:) Gratuluje efektów:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo guniu nie zpaomonaj o mnie aj weslozam po to zeby przynajmniej sie 2 osoby wspieraly i bylo to silne a nie zebysmy zapominaly o sobiE!ja dzis 2 jablka i wino troche wina tzn nie malo bo bylam na chrzcicnach!jutro tez oczyszczan8ie malutko jedzenia !jablka !wsierajmy sie ok!sciskam gorąco!dołączajcie sie dziewczynki tylko bądzmy razem przedstawiajamy sie zapoznajmy i bedize ok!nie chce zostac sam bez wsparaxia nwet jak czasem sie zadzrzy choc zadko z enie bedize mnie dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×