Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Klub wsparcia

Polecane posty

To świetnie, że realizujecie noworoczne postanowienia. Jak zwykle coś wyczytałam. Jutro idę do sklepu z ziołami i kupię sobie te zioła. Kiedyś stosowałam o tej nazwie kropelki wykonane przez pewnego mnicha. Zmniejszało łaknienie. Dla mnie to ważne. Na pewno szklanka czy 2 naparu z tych ziół nie zaszkodzi. Adipositas \"Kociołek czarownicy\" 100,00 Morszczyn 50,00 Ziele Skrzypu 50,00 Ziele dziurawca 50,00 Ziele krwawnika 50,00 Korzeń mniszka 50,00 Kłącze perzu 50,00 Liść melisy Zioła wymieszać, wsypać łyżeczkę na szklankę wrzątku, naparzać pod przykryciem 1/2 godz., przecedzić, pić dwa razy dziennie. Jak sam tytuł sugeruje (znajdziesz przynajmniej w google na szybszą przemianę materii - czyli otyłość. Skład został przekazany przez pewnego mnicha. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dużo czasu tracę na znalezienie naszego topiku. Czy znacie sposo aby robić to szybciej. Poproszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że każdy może. Z pewnością sobie poczytałaś i trochę już o nas wiesz. Wszystkie zmagamy się z zbędnymi kilogramami i to z różnymi efektami. Tak jak jest w istocie w naszym życiu. Najważniejsze, że mamy taką potrzebę. Dziewczyny bardzo wspierają i dlatego tu jestem POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treniewa ja i gunia jestesmy tu na tym topiku od pocztaku ja jem 5 posilkow dzinneie powiedzm mi jak z tymi zioalami? co to jest 50,0 0itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50,00 to 50gram poszczególnych ziół. Najczęściej tak są pakowane. Należy je zmieszać i pozostawić w szklanym naczyniu. Dbać o to by nie zawilgotniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agato miło mi, może dołączy do nas Coccinella, bo pisze na naszym poprzednim topiku. Zobaczymy Ziółka kupione, w jakiej cenie? POZDRAWIAM Może też zacznę bo trochę mnie więcej niż latem a wiosna niebawem przyjdzie i co wtedy? Pomóżmy sobie tak jak latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna a co z Tobą, za życzenia wielkie dzięki. Czy już pozostawiłaś gdzieś problemy? Odezwij się proszę. Sama wiesz jak to jest raz lepiej a raz gorzej. Dobrze że można chociaż napisać. To też jakaś forma wyładowania złych emocji. Pozdrawiam🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto co przeczytałam? KURACJA LIPOTERX Suplement diety przeznaczony do pozytywnej regulacji ciężaru ciała. W wyniku kuracji przeprowadzonej Lipotrexem Państwa przemiana materii przestanie przetwarzać pokarm na tłuszcze i w prosty sposób usunie z Państwa organizmu to wszystko, co jest niepotrzebne. Kuracja Lipotrex jest produktem w 100% o roślinnym pochodzeniu. Nie zagraża więc zdrowiu Państwa. Chudną Państwo w sposób naturalny i mogą jeść wszystko, to na co mają ochotę. Składniki: Sproszkowana guarana 300 mg (Paullinia sorbilis) Sproszkowany eleuterokok kolczasty 250 mg (Eleutherococcus senticosus R.) Żeńszeń indyjski - suchy ekstrakt zmieszany z 2,5%-wym roztworem substancji aktywnej (Withania somnifera) 50 mg Opakowanie zewnętrzne: kapsułka żelatynowa Zastosowanie: Przy zastosowaniu dwóch kapsułek dziennie można w razie potrzeby dodać jedną potrawę do menu. Nie jest odpowiedni dla dzieci do 14 roku życia, kobiet ciężarnych i karmiących. Przekroczenie dziennej dawki nie powoduje żadnego ryzyka dla zdrowia. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Lipotrex nie jest lekiem i nie wywołuje skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nikogo tu nie ma Poczekam kiedy wszystkie będziecie miały odrobinę więcej czasu czyli w weekend. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tereniewa guniu jestem narazie nie bede robic tych ziólek moze w przywszlym tygodniu!!pozdrawiam zaczynam kolejny dzien odzywiania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj.. ja teraz ciężko z czasem stoje.. non stop zaliczenia.. jakieś poprawki.. wiadomo koniec semstru.. Odchudzanko idzie mi tak sobie.. a w przyszłym tygodniu będe jadła dużo soi i jogurtów naturalnych myśle że to coś da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu ostatnio czytałam, że zamiast jogurtów należy pić kefiry. Zawierają mniej chemii. Pozdrawiam być może dostosuję się do Twojej sugestii czyli soja i kefir. Pozdrawiam wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś tu jeszcze jest??????????? Na pewno tak Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości. Guniu dbaj o oceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Treniewo:):) Jutro mam studniówke:):) Bardzo się ciesze:) Mam nadzieje że będę się dobrze bawić i:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę napisz jak było na studniówce. Na pewno wspaniale, ale sama wiesz, że jak sama to napiszesz to dopiero będzie relacja i wydarzenie samo w sobie. Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę żeby nie trzeba było długo szukać. Jak tam było na studniówce Na pewno Guniu bosko wyglądałaś. Będziesz ją pamiętać całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:):) Treniewo--->studniówka była sudowna!!! Bawiałm się doskonale. Wszystko było takie cudowne:) Tańczyłam całą noc. Polonez wyszedł nam tak pięknie:):) Część artystyczna którą był \"taniec z gwiazdami\" te ż byłafajna. Tylko ze role gwiazd pełnili nauczyciele a tancerzami byli ucznowie. Ja grałam Beate Tyszkiewicz izebrałam gromkie braw:P :)): Sukienke miałąm srebrno czarną:) Iwyglądała ślicznie:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE GUNIU. Cieszę się bardzo, że tak wspaniale wspominasz ten bal. A teraz do pracy. MATURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma być równie wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!! Co z Wami?? Ja nagrzeszyłam okropnie... Jestem grubaaaa. Ale zaczynam walke... Taka poważną walke. Czas daje sobie do 1maja. Czyli mam 3 miesiące:):):) To dużo czasu. I będe walczyłą z całych sił. Na wakacje wyjade śliczna i szczuplutka:P Dalej dziewczynki!! Treniewo mam nadzieje że mi pomożeesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruba Gunia już to słyszę i widzę. Przesadzasz. Trochę przytyłaś jak ten misiu na zimę. Razem damy sobie radę. Jutro idę kupić ziółka. Będę pić by powstrzymać łaknienie. Moja koleżanka piła z tych ziół wyciąg - nalewkę i hamowała ona właśnie chęć nadmiernego jedzenia. Dziękuję za zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kupiłam ziółka. Jest ich sporo (zioła są bardzo lekkie).Zapłaciłam za wszystko ok.15.- Na pewno wystarczy ich na cały miesiąc. Jeszcze nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi ti ta
Cześć wam mam 20 lat 164 cm wzrostu warzyłam 73 kg a teraz warze 67,5....SUKCES zwłaszcza w czasie w jakim mi się udało 22 dni!!!! więc zjadam trzy posiłki dziennie!!!! kieruje sie bardzo warzna zasadą jem minimum 20 minut!!!UWAGA jedna kanapke w tym czasie, a nie tyle ile zdołam zmieścić w ciągu 20 minut!!!!!!!!!!!!!przed każdym posiłkiem wypijam pół litra nie gazowanej i dwie filiżanki cherbatki ...pije wolno spokojnie!!!!po wypiciu tych płynów juz powoli czuje sie syta>>przystepuje powoli do jedzenia początkowo zaczynałam od jednej kanapki!!!!dziś starcza mi jeden pomidor i 100 g ogórka zielonego!!!jem to bardzo wolno>>>kroje na małe kawałeczki układam na małym talerzu i wygląda na wiecej niz jest w całosci zjadam to zajmuje mi to jakies 20 -25 minut gruze po małym kęsie dokładnie zuje i rozgryzam nastepnie połykam dzieki temu ze trwa to tak długo nasz mózg sam sie oszukuje!!!!!poniewaz trzeba min.20 minut aby sygnał sytości dotarł do mózgu!!!!!!!!sniadanie zjadam koło 8 koło 11lub 12 zaczynam odczówac lekki głod wypijam wtedy około litra wody przechodzi!!!! koło 14:20 jem obiad np: w postaci serka wiejskiego!!!oczywiście przed nim PÓŁ litra wody dwie filizanki vitaxa, serek równiesz jem w tym czasie i w połowie juz nie moge koło pietnastej wychodze do szkoły nie jade autobusem ide 6 km na piechote to jedyna forma ruchu jaka wykonuje !!!w tym czasie wogle nie cwiczyłam i nadal tego nie robie!!! tylko chodze piechotką gdy dorwie mnie znów lekki głod znów pije wode!!!!!mniej wiecej koło 18 zjadam kolacje np..dwa jabłka oczywiście w sposób jak kazdy inny posiłek!!!!! wracam do domu zwykle jestem koło 20 lub 21 gdy dopada mnie ochota na jedzenie to poprostu pije wode lub jakąś inna cherbatke np mięte lub zieloną , melise lub jakąs typu pu-erh gdy wmawiam sobie ze jeszcze bym cos zjadla poprostu ide spac by nie myslec o jedzeniu!!!!!!!!!!!!!!! i tak codziennie!! z początku trudno było sie przyzwyczaić ale pierwszy tydzien jest najtrudniejszy!! jesli przetrwa sie go ,dalej daje sie rade bez problemu wchodzi to poprostu w krew!!!!! jeślichodzi o sprawe słodyczy na początku owszem ciągneło !!!!!!!!ale załatwiałam sprawe tym ze urywałam jedno malutkie winogronko, wkładam do ust i ssałam jak najdłuzej i ochota na słodkie przechodziła!!!!!!!!!!wcz esniej stosowaałam rózne diety bez efektu!!!!!!!!!!!!bo nie wiedziałam o tych 20 minutach!!!!!cherbatka by najmiej w moim przypadku zmniejszyla apetyt na slodycze !!!!!!!!!wiec polecam !!!!!!!!! polecam tez moja metode na mnie zadziałało , wiec moze i na was bo kazdy z nas jest inny i potrzebuje czegoś innego!!!!!!!!!!!! ale mam nadzieje ze pomorze i wam>>>>>>dacie rade jak ja dałam !!!zagorzała fanka i konsumentka barów typu MC donald , kebabów i innych smacznych lecz nie zdrowych pokarmów!!!!!!!!!! nie zapominając o słodyczach czipsach i innych przekoskach!!!!!!!!!!!!!! !!!bez metody 20 minut MOJA SILNA WOLA NIE DAWAŁA RADY A JUZ NA PEWNOI NIE NAJADAŁAM SIE JEDNYM POMIDOREM I 100 GRAMAMI OGÓRKA!!!!!!!!!!!!A TERAZ O DZIWO TAK !!!!!!!!PRZEDEMNA JESZCZE PARE KILO!!! ŻYCZE SOBIE I WAM POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi ti ta
mowa o cherbacie "slim program od vitaxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi ti ta bardzo dziękuję za tak wyczerpujące wyjaśnienia, które ja osobiście stosowałam w lecie i też sporo jak na mnie spadłam. Teraz niestety mam 2kg do przodu ale zaczynam walkę z nadwagą bo jest mi już łatwiej. Jedzenie traktować w dzisiejszych czasach jak rytuał to sztuka - a ludzie przeżyli w ten sposób wieki. Coś się bardzo pozmieniało w tym ludzkim życiu. Pozdrawiam Cię gorąco i jeszcze raz gratuluję wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi ti ta
dzień dobry!!!!!! chciałam sie pochwalić ze moja waga wynosi juz tylko 66 kg!!!!!! jeszczejakieś 6 i bede zadowolona ale jak bym tak warzyla te 58 to bym sie chyba posiusiala ze szczescia tak jak dzisiaj!!!!!!!! prawie!!!!!!!!!!powodzenia zycze wam i sobie!!!!! A WIEKSA RADOSC BO TO TYLKO 25 DNI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi ti ta
Treniewa...........................DZIĘKUJE ZA POZDROWIENIA I TEZ CIE POZDRAWIAM!!!......................jeśli stosowałas sama wiesz ze to chyba najskuteczniejsza metoda, by naj mniej ja nie znam lepszej!!!!zadawalajacy jest czas w jakim mozna zgubic kg na dzien dzisiejszy u mnie to 7 kg w 25 dni mam zamiar no te siedem jeszcze!!!!mam nadzieje ze sie uda!!!!!!!tylko boje sie jednego bo ja juz nie umiem inaczej jesc dzis musialm ale to wyjotkowa sytuacja i po kilku lyszkach jogurtu rozbolal mnie brzuch i zoladek i jest juz po 10 a ja sniadanie jadlam 0 7 i nie chce mi sie jesc !!!!!!!! bedzie problem jak ja bede nadal tak jadla i chudla az za duzo !!!!!!!ale narazie musze pozbyc sie jeszcze jednej 7 i dalej sie zobaczy!!!!!!!!!!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×