Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość dama z łasicom
a dziwisz się :O jak taski jeden je ta wszystkuie wysyła to i perełki sie trafią:classic_cool: aczkolwiek jednakowoż bynajkmniej widziałam w realowym zbożu lepszejsze cudeńka ;:P imieninowe imprezy ogłaszam za zakończone:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Wstałeś czy dopiero się kładziesz:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele w programie 1 polskiego radia właśnie boska bea jest 😭 zaaabiłaamm goo ...wszystkie grzechy z siebie zmyć.... on był 💤 takji jak ty...💤 ...💤całą moca swą 💤 ... chyba mi niedobrze:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd🖐️ właśnie mi się imporeza skończyłda...graty pozmywałam i dopijam wińsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krówka :P do Ciebie:D Skąd masz tyle siły na to łojenie ,pracę etc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabołku BIG WIELKIE za Anne [sine usta] katuję się właśnie ... radio na mnie jakoś ulewająco ddziała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech nd...ja juz wypadałam z rytmu i siłów 😭 kiedyś to byłay czasy...:O rekordzik to prawie 4 miesiące a w tym 3 dni przerwy z impresami dziń w dzień...sesja nadejsząła i trzenba było skończyć[:O z parca i studiami to godziłam.. ale było minęlo😭 teraz to od czasu do czasu zdaaża się weekend jak ten... a wszystko przez te kamery w pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze :O w dzień się wyspałam i teraz nie mogę zasnąć :D Chyba spróbuję poczytac:P 🖐️)) Do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska bea
a dziś mam plana :classic_cool: przeczytac w końcu "bezzsenność.." obejrzeć "bezsenność..' oibejrzeć "piłę III" obejrzeć pozostałe niowe 40 filmów które dorwałam:classic_cool: pierwsze 3 pkty powinnam z aliczyć z ostgatnim mogą być problemy:( plyń dianbołku, płyń tylko parasol weź bo jakby złoty deszc czasem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska bea
diabeł ty sie nie zwierzyłes czemu nie spidsz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska bea
czemu wy siem caujecie na wizji😭 ide po plakatówki i bede malowac po monitorze to cos rózowe na sino :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska bea
aaaaaaaaaaaaaaaaaa robótki..........ręczne..:classic_cool: to dwuznacznie brzmi:classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×