Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

choć wątpię w to...coś mi mówi że mało zabawna jestem i usne słuchajac samej siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, idę se bo zaczynam mieć dziwne wrażenie jak patrze na tą ciekawą dyskusję że picie w pracy mi szkodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 nie tylko ja jestem😭 Gzieeeeeeeeee jestesciiiiiiiiieeeeee😡 Jak was wolam to przyjdzcie😡 oj nie,nic z tego nie bede sie powtazac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no chyba padam :O kurde musze rano wstać i znów na zakupy 😭 nienawidze, gdyby to chodziło o mnie to w życiu bym tyłka nie ruszyłą ale cóż... uciekam bo chyba łzawią mi oczy i nic nie widzę😭 PA wszystkim [czesc)) no i dzieN dobry reszcie:P🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka dobranoc 😴 Zabka Tobie też już mówię dobranoc bo zmykam 🖐️ Skończyłam, skończyłam, skończyłam :D :D :D Ale sił brak do okazania radości :O Papatki 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje molkoo;) ja wstalem bo spac ze zlosci nie moge:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ No coz ja tylko na chwile:D:D:D dzisiejszy dzien poswiecam na nauke:o Tylko nic nie mowcie:p jak mowie ze bede sie uczyc to bede:p 🖐️papa))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama mówiąca NIE zakupom
żaba a ja jak wyżej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabeł ja też okazyjnie tanio :D w diversie za 1/3 ceny :classic_cool: ale w sumie już kilka par butów tam kupiłam i jakoś się trzymają, mam nadzieję że te też tylko ciekawe czy ja wytrzymam bo chyba coś w kostke mnie uwiera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie siedząc na tym 10 piętrze że za chwile mi waiatr ściene wywali i mnie stąd wywieje:O kurcze nawet muzyki nie da się posłuchać spokojnie tylko głośniki prawie na full bo ten s ścierwiel zagłusza wszystko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichobiegi :D ostatnie prawie mi się rozleciały a w pracy nie mogę zbyt głośno biegać:P kurwa znów zatraciłam hasło do jednego z ników😭 ta sama akcja co z kropką krowy:O ide chyba szukać jakiegoś czegoś co mi znajdzie i odzyska hasła🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×