Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

pewnie zrobiłem to specjalnie:P jak widziałem to na nowym szopenie produkcja taśmowa postów więc klikacie jak oszalałe a Ty mi tu będziesz stronkę wypominać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujący to za te kciuki 👄 Na razie nie dziękuję żeby nie zapeszyć, tfu, tfu :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypominam bo ja tam zaledwie jedna stronkę zaliczyłam i jestem na głodzie 😭 A Ty tak z nienacka atakujesz :O Prawie jak moderatorzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przez ten post to uzaleznienie 😭 Tutaj wszyscy mają panl i nikt nie chce sie ze mna podzielić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżentelmen pełną gęba z Ciebie no i skromny oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czuję ,że ta skromność będzie mnie prześladowac niczym cień:P no ale trudno się wyzbyć prawdziwego ja...ja po prostu jestem skromny i kropeczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromnisiu Dobranoc :D Ide do łóżeczka nabierać sił na następne nocki nie przespane ;) Do napisania w piątkowy wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujący ja dopierol icencjat ;) Zacofana trochę jestem :P Informacji o tym jak mi posżło szukajcie na Szopenie albo na roczniku ;) Tam dziewczyny przekażą czy piję z radosci czy z rozpaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liściasta spać
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
liściasta do pracy 😭 z kosmicznym kacem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
dlaczego mnie to nie dziwi? :-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
mnie bardzo:O ograłam wczoraj chłopaków w lotki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
to też nic dziwnego :-P ja w stanie upojenia dziwnym trafem też wygrywam :-0 na trzeźwo ni chu chu, a po kilku piwach jakoś dziwnie celność u mnie sie wyostrza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
w pewnym sensie masz chyba rację gibuś, wiem że jesteś wielbicielem walentynek:classic_cool: jak ci wpadnie jakieś ciekawe życzenie nadające sie do wpakowania je w ciasteczko to daj upust swej pomysłowości tu:classic_cool: najchętniej we wszystkie wsadziłabym "turlaj dropsa" ale mogłoby to wywołać agresje u niektórych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
jeszcze ty mnie drażnij z tymi walentynkami :-P nic nie bede wymyślał, bo dla mnie walentynki nie istnieją :-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
hehhe :D:D:D chyba mnie sprowokowałeś więc nie ręczę za siebie:P gibciu przecie walentynki to taki słodki dzień:classic_cool: miłość wyłazie ze wszech kontów:classic_cool: :P wiem juz co znaczy "masz cycki jak zydówka":P że niby skąpe, tylko nie wiem w jakim sensie skąpe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
weź kup wszystkim twoim miłościom po czteropaku tic-taców :-P dają tam teraz takie gustowne serduszko na kumorke :-0:-0:-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
chyba powinnam jakąś aptekę przed pracą zaliczyć i nabyć nowe krople - oczy świecą mi jak u wampira:O chodź z drugiej strony jak będę ludzi straszyć to będę mogła nic nie robić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
przypuszczam że klientela będzie podobnego wyglądu po niedzieli :-P nawet mogą cie pomylić ze swoimi kumplami, zwłaszcza że masz podobno te skąpe tzytzki :-D:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
gibciu moje miłości chyba bardziej by się ucieszyły z innych czteropaków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
giboncjo od cycków sio😠 jestem na tyle trzeźwa że świerzom wate napakowałam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
takie czteropaki to ty im powinnaś codziennie fundować, a tik-taki od święta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×