Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość dama umenczona
a co to ja mam caritas na drugie imie:O a poza tym codzień to ja im stawiam po kilka nawet czteropakó jeno sami sobie za nie płacą:P od święta mogę ja za[płacić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
byłaś na tych nartach w końcu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
strzeliłam se różowego mejkapa i teraz już chyba w ogóle wyglądam jak idź stąd i nie wracaj 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
gibciu nie byłam bo mi się grafik zmienił:O miałam mieć wolne a siedze w pracy prawie cały czas - jeden dzień mi wolny wpadł to go prawie całego przespalam a wieczór przepiłam:O zjebaność:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
dostałeś maile? byłam pod wrażeniem tego tańca fontanny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
no faktycznie zjebaność :-0 ale przynajmniej zaoszczędziłaś pińć dych na kurtce i spodniach :-P teraz za zaoszczędzone pinionżki możesz kupić.........................................tik taki :-P mnóstwo tik-taków :classic_cool::-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
coś tam dostałem, ale jeszcze nie przeglądałem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
gupek :D:D:D to co zaoszczędziłam to już przepić zdążyłam:P lecem bo dzwoni pani z barbakanu że taksówka czeka:O miłego;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trafilem:D:D:D:D na pewneo sie ucieszycie ze mnie widzicie:P:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
leć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz mysalem ze do mnie ta lapa:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szedzki kucharz
stanowczo za wcześnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkoala
śpita...tylko mój topik się olało sikiem prostym ukośnym...:o🖐️.. aaaa ładnie to tak????!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koniec dnia jeszcze chciałam się tylko pożalić że dziś jadąc taksi do pracy wypadka miałam:O uciekłam spod kosy o metr i sama sobie gratuluję głupiemu nawykowi zapinania pasów zaraz po wejściu do samochodu nawet jak jadę z tyłu...cholera juz drugi raz w życiu wywinęłam się fuksem od (optymistyczna wersja) conajmniej dłuższego pobytu pobytu w szpitalu... i chyba pierwszy raz na trzeźwo film mi się urwał:classic_cool: PA potwory ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ;) 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
że co ty temu taksiarzowi zrobiłaś? dlaczego on chciał pozbawić siebie życia? :-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O🖐️ laski mu nie robiłam...przynajmniej nie pamiętam:classic_cool: jakieś ścierwo wjechało w nas z boku:O gościu wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu, jego samochód został bez przodu a nasz...nie wiem, taksówkarz wyskoczył i sklinał strasznie a ja wyszłam i polazłam przed siebie:P nie zapłaciłam, nie powiedziałam do widzenia ani ugryź sie w nos:P dopiero po kilku minutach łażenia po ulicach które z resztą słabo pamiętam włączyła mi się lampka: praca i zadzwoniłam po kolejną taksówkę:D jakby walną metr dalej to centralnie w drzwi przy których siedziałam a wtedy to bym tu sobie dziś nie pisała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
przecież nie napisałem nic o lasce :-0 miałem raczej na myśli twoje gadulstwo i to że gościu chciał jak najszybciej zakończyć ten kurs i swoje męczarnie :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że niby ja gaduła jestem 😭😭 rano jakoś nie chce mnie sie gadać:O z nimi dyskutuję jeno jak wracam po kawie z pubu:classic_cool: lecem gibciu, taksówka zara przyjedzie....chyba mam lęka:O :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczur
miej Panie w opiece taxidrivera i wszystkich innych użytkowników dróg w Krakowie Krowa na drodze :-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa to pikuś ja nie wiem co tam u was sie dzieje na ulicach jak małpa na nie wychodzi kraksa za kraksą pewnie jak nic:classic_cool: lecem definitywnie bo juz zadzwoniła pani z ze moim ulubionym: \"taksóweczka juz czeka\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×