Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

a wiem jestes zazdrosny o tego kissa dla nd wiec sorry zapomnialem o tobie monky masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj🖐️ i zarazem ponownie 🖐️ bo spadam juz stanczyk jak bedziesz to wejdz na poczte wyslalem Ci info jak naprawic to co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za te 8tys. postow postawie cos wieczorem:D:D:D:D aby nie bylo ze uciekam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz do wieczora to penwie bede mial mniej jak 8tys.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu takie pustki??? Nie przyzwyczajona jestem do nichj ;( Czy nd nadal strajkuje??? Myślałam ze pojawi sie zeby pogratulowac a tu nic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moloko23 ;) 🖐️ Moje gratulacje !!!!! Nie wiem ,skąd ta mysl o strajku :P po prostu miałam wolne i wyjechałam:D Dzisiaj dopiero wróciłam .Jeszcze raz gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze ja to mam dar do przyciągania ludzi :D nd Dziękuję :D Myśłałam ze znów z Sebą jakiś konflikt wyskoczył ;) No to teraz pora na pojawienie sie Buszującego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moloko23 :D Z Sebaą ,tylko się droczylismy :D Moglo to tak wygladac ,bo ja mam specyficzne poczucie humoru :P:D:D DLa Ciebie : 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój kwiatek dla Ciebie nie wyszedł wiec teraz powtórka 🌼 Ja wiem że Wam droczenie to wychodzi jak nikomu innemu ;) Po prostu Sebaa biedak tak sie przejął Twoja nieobecnością że aż Cię przepraszał dwa razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam ze sie pojawi, ja zawsze czuję w moich stawach to co ma nadejść, w tym przypadku Busuzjący :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moloko 23 :D Sama jestem zaskoczona :P:D Sebaa > naprawdę sie przestraszyłes :P:D Co prawda mam jeszcze inną koncepcję , ale wolę najpierw poznać odpowiedz :P:D Co Cię sklonilo do tych przeprosin:P:P:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujacy przyszedł a nd poszła :O Co tu jest grane?? :O Ja chcę zeby tu było jak przed tygodniem, cały czas ruch 😭 Krówka wracaj jeszcze ty, jedyna umiesz przywołać do porządku towarzystwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatamorgana Buszujacy :P Minutka po minutce i juz trzy wpisy sa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* ;) 🖐️ smarkaczu!!!!:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z nd :D Będę mało pisała i krótko żeby nabić wpisów i iść spokojnie spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i witam po raz kolejny wszystkich🖐️ przytaszczylem 8 butelek tylko niech ktos nalewa bo ja sie nie nadaje rece mi sie trzesa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×