Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

nie jestem taka do konca głupia:P chociaż od poczatku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo dosyp mu cos tam do kawy nie znam sie ale pewnei sa jakies specyfiki i wtedy On wezmie sprawy w swoje \"rece\":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na takich tez sie nie znam :P nigdy nic nie musiałam dosypywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ktos ma dobre feromony to nie musi dosypywac:P:P:P Ty chyba masz duzo tych feromonow ze wzgledu na prace wiec na pewno kolejki sie beda ustwaialy do tych pocalunkow:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kotkom w rui i suczkom w cieczce bóg jeden raczy wiedzieć, jakich to na mnie ściagnie adoratorów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak jakies zazdrosne samice te feromony poczuja:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego wieczoru walentynkowego wszystkim życzę 👄 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka a Ty co tak beczysz?? Jeszcze buziaków nie dostałaś?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie poswietowałeś ;) Ja wioeczorem sobie zalicze co nie co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujący 👄 Krówka :D No ale na pewno te co wyszły są tak pyszne ze nikt nie zauważy że było ich mało ;) Ci co je dostaną poczują sie wyjątkowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabeł moje ciastka byś musiał wsuwać i jeszcze się zachwycać i jeszcze o dokładke prosić:classic_cool: pierwszy raz takie robiłam z płatkami owsianymi, orzechami, czekoladą - bez mąki i te co wyszły wyszły wyjeMUUUbane w kosmos moloko w sumie masz rację, może konkursa jakiegoś zrobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już jutro??? o dzizas.......wątpię:o a ja uwielbiam pączki...ale te co robią masowo na tłusty czwartek przeważnie się z dupy...sama wata z jakims dziwnym dźemem:o ja chcę do babci😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka :D Konkurs jak najbardziej na miejscu ;) Tak ładnie napisałaś o tych ciachach że aż klawiaturę osliniłam :P Buszujący :D Zazdrość, ja mam babcię w domu, w związku z czym pączusie będa takie swojskie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moloko jak chcesz to rzuce ci linkiem z przepisem :P diabeł do slubu to ja się boję że one się w futrko zielone okryją...chyba ze ślub w zimie zaliczymy to ewentualnie nikogo by to nie dziwiło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka dawaj linka, moze jutro zaszaleję w kuchni :D A ciacho zamroź ;) Będize kruchutkie na ślub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis73.html bardzo szybko się robi je bo trzeba tylko wszystko wymieszać trochę je przerobiłam bo wolę czekoladowo - kakaowe ciacha...dodałam kakao, rodzynki, mieszankę orzechów, pistacje, migdały i pokrojoną gorzką czekoladę potem mi się wydawało że to jakieś mało posklejane to dowaliłam jeszcze jedno dżajo i garść mąki kobita tam pisze że one nie rosną..może i nie rosną ale mi z kulek porobiły sie ogromne plaskacze więc na pierwszy rzut radze rzucić kilka i sprawdzić co się dzieje no i smacznego;) a ja lecem popić zdrowie walentych🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchareczka z Ciebie Krówka pełną gęba :D Miłego wieczoru i dużo całusów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×