Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

ja się szpiegostwem nie trudnię:classic_cool: może czasami jak mnie coś ,ktoś zaintryguje:P ale co raz trudniej mnie zaskoczyć..... krówka dzięki....coś mocnego.....ja pierdole musze zrobić reset bo będę zabijał jak już nadminiłem jestem bardzo grzeczny...to życie robi ze mnhie chama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussykotka
Jest co najmniej jedna osoba, która wyszpiegowała ale ta osoba się nie zdradzi :P Rude nie zawsze jest przebiegłe :P To ponoć czarne koty przynoszą pecha więc rude są mniej szkodliwe :classic_cool: Krówka raczej o zasłonę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabuś ty mnie nie kaz nic mocnego pić bo to się xle kończy zawsze dla taksówkarzy:O kłóce się z nimi i ich prowokuje...co cos mocniejszego na mieście pije to musze korporacje zmieniać bo mi wstyd, niedługo ich zabraknie choć kraków duże miasto i korporacji ma wiele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Sporo czasu mnie tutaj nie bylo:o jakos na wszystko brakuje mi czsu Umnie wszystko wpozadku:D:Dszkola sie znowu zaczela,w domu dobrze:D:D milosc kwitnie;)w ciazy nie jestem;) dalej pracuje i tak dalej :D:D Pozdrawiam was serdecznie!!!!!! Buziaki 👄 Papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussykotka
Zabka 🖐️ No to chyba muszę się mieć na baczności :P Ale ostrożnie z tym wywiadem- kotka jest teraz bardzo łagodna ale może pokazać pazurki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussykotka
Krówka pod latarnią zawsze najciemniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussykotka
Chyba się zapadnę pod ziemię bo tak łatwo zostałam zdemaskowana :P :P Krówka ja sama siebie wsypywać nie będę ale tu ktoś dużo wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krówka...jełśi moge to powiem:P w każdym bądź razie gra słów...ale jak widze zrozumiała dla zainteresowanej....w końcu nie chcę jej przemęczać..... ja przepraszam....głębiej drążyć nie będę...po prostu szybki jestem w googlach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussykotka
Cyt: "ja się szpiegostwem nie trudnię może czasami jak mnie coś ,ktoś zaintryguje" Zainteresowana czuje się wyróżniona że poświęca się jej tyle uwagi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadam z podszywami :-P czekam na Liściastą aż wróci z imprezy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no tak dłogo to nie :-P jeszcze jakieś 10 min , a potem biore jak leci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja - Liściasta
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×