Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość pijakom wstęp wzbroniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnego glosowania nie bedzie
wynocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko diabeł:P aż takiego parcia na szkło nie mam ,że zaczerniac kolejne:classic_cool: jeszcze nie wykorzystałem w pełni możliwości tego nicka...ale pewnie nadejdzie taki dzień,że palnę jakąś megagłupote i trzeba będzie się znów bunkrowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona kotka
Dobry wieczór 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona kotka
Kotka nie lubi czarnego futra, woli pomarańczowe :D A poza tym pomarańczowy jest kolorem optymistów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona kotka
Może kotka nie potrzebuje się wyszczuplić ;) Poza tym kotka jest ciekawska i prosi o podzielenie się z nią wynikami śledztwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujacy w zbożu
no byłem głęboko...czasy zjz czy jakoś tak:classic_cool: ale nie czytałem nie miałem czasu na sprawdzanie wszystkich wątków pare informacjio przelciało przed oczyma....ale po co sobie psuć zabawę:D jak wczoraj napisałem ,że już głębiej kopać nie będę to zaprzestałem tego procederu...tyle....tylko nie mów ,że mnie sprawdzałaś:P i tak się nie przyznasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona kotka
Nie miałam pojęcia że aż tak daleko zabrnąłeś :P Najgorsze że na "tym" temacie miałam co najmniej trzy czarne nicki :P Ale nikomu nie mów :classic_cool: Ja też trochę poszpiegowałam, a co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dawno nie pisze ,żadnych wywodów...postawiałem na komercję więc zostały mi 2 czarne.... to pisz co wiesz....bo jesli zabrnęłaś wystarczająco daleko to hmmmm pozostaje mi podanie nazwiska:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona kotka
Aż tak daleko nie zabrnęłam bo miałam rok przerwy w korzystaniu z kafe i w tym czasie nie wiedziałam co się tu działo :o więce teraz muszę dużo nadrabiać :P Lauren chyba wie więcej, bo dłużej tu przebywa ;) Lauren to się pochwal tym, co wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka....jesli można nie drap za głęboko:classic_cool: tam i tak nic nie ma:classic_cool: nie znam Lauren więc mam pewne obawy:P oby nie uzasadnione:classic_cool: z reztą zawsze można spytać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona kotka
Mam pewne podejrzenia bo coś za bardzo się tłumaczysz :P Ale powiedzmy że na razie głębiej grzebać nie będę ;) Przynajmniej się postaram :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujący w bożu
no tak już mam.... chyba nie mam się czego wstydzić za bardzo tylko bez podejrzeń:P jestem grzeczny w99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona kotka
Kotki są podejrzliwe, ale jednocześnie lubią niespodzianki, więc może to i lepiej jeśli wszystkiego nie wie się na początku ;) Tak jest ciekawiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona kotka
A jaki wpływ może mieć BMI na możliwość zostania moderatorką? Lauren jak chcesz to mogę Ci policzyc tylko podaj swoją wysokość i ciężar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujacy w zbożu
a dokładniej to buszowałem w lodówce:P Lauren tam jest przecinek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujący w złożu
W nabożnym skupieniu i z absolutnym, bezgranicznym przekonaniem o słuszności swego postępowania, wkładam swą mosznę w torbę foliową z Biedronki, umocowuję gumką recepturką i wybiegam na patio domu spokojnej starości w Radziejowicach, wyobrażając sobie że jestem północnokoreańską rakietą balistyczną. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×