Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość dama z bimbrem
:D:D:P był kiedyś podobny o dwóch facetach w pociagu:P jedzie sobie dwóch facetów pociągiem i tak milczą, milczą. I nagle jeden mówi: - Proszę Pana. Tak długo jedziemy ze sobą a sie nie znamy. Niech pan powie jak ma na nazwisko to ja wymyślę wierszyk. - paliwko - Paliwko, Paliwko skocz po piwko. cisza. I po chwili odzywa się Paliwko: - ja też wymyśliłem wierszyk. - Tak? Jaki? - Buła, Buła, ty ch**u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet w sexshopie - Prosze mi pokazać ta dmuchana lale - Prosze bardzo - Kiedy ja wyprodukowano? - W styczniu 2005 - E, to Koziorożec. Nie pasujemy do siebie. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabeł !!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a\'propos tych lalek ; tA emota ziewajaca kojarzy mi sie własnie z taką lalką dmuchaną :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z bimbrem
ten facet to idiota był mógł się dopytać z którego stycznia bo może akurat wodnikiem była:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiszą na drzewie trzy leniwce i kłócą się który jest bardziej leniwy. Pierwszy mówi: - Wiecie chłopaki, idę sobie ulicą, patrzę sobie, a tu worek złota na ulicy leży, ale nie chciało mi się go podnieść. Na to drugi: - No widzicie, a ja idę sobie plażą i patrzę jak Claudia Schiffer leży sobie naga i chce żeby ją przelecieć. No ale nie chciało mi się. Trzeci: - A wiecie chłopaki, ja ostatnio byłem w kinie, na strasznie śmiesznej komedii, ale przez cały film płakałem. - No co ty na komedii i płakałeś? - Bo siadłem sobie na jajka i nie chciało mi się wstać poprawić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z bimbrem
ja mam teraz podobnie jak ten facet jeno jajek nie mam:O pęcherz boli a wstać się nie chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to macie ,Wasz ulubiony temat ;P Dwóch kosmitów wylądowało na ziemi. Ciemna noc pustkowie idą. Dochodzą do zamkniętej stacji benzynowej. Podchodzą do dystrybutora. Jeden z nich mówi: - Dzień dobry my jesteśmy kosmici, przylecieliśmy tu w pokojowych zamiarach chcemy tylko porozmawiać. Dystrybutor milczy. Tak trzy razy. W końcu jeden z nich nie wytrzymał i mówi: - Chyba mu przywalę z lasera. Na to drugi: - Nie rób tego, to jakiś kozak. Więc jeszcze raz próbują a dystrybutor ciągle milczy. Więc ten jeden wyciąga laser, strzela, stacja wylatuje w powietrze. Wstają pół kilometra dalej otrzepując się z kurzu. Jeden drugiego pyta: - Ty skąd wiedziałeś że to kozak? Jak byś się okręcił 2 razy dokoła swoim penisem a następnie wsadził go sobie w ucho też byłbyś kozak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego dnia spotyka miś zajączka, który ma na uszach prezerwatywy. - Te, zając, co jest grane, po co ci te prezerwatywy na uszach?! - Bo jestem smutny, mam kiepski humor i w ogóle... - No dobra ale po co Ci te prezerwatywy na uszach?!!! - Bo podkreślają mój ch..owy nastrój. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z bimbrem
to co...ja powinnam sobie wkładki domaciczne przykleić do uszu jak będzie mi chujowo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien pan zapragnął kupić swojej ukochanej urodzinowy prezent a że byli ze sobą dopiero od niedawna po dokładnym zastanowieniu postanowił kupić jej parę rękawiczek - romantyczne i nie za osobiste. W towarzystwie młodszej siostry swojej ukochanej poszedł do sklepu i kupił rzeczone rękawiczki. Siostra natomiast w tym samym czasie kupiła sobie parę majtek. Podczas pakowania ekspendient zamienił te dwa zakupy tak że siostra dostała rękawiczki a ukochana majtki. Bez sprawdzania co jest gdzie wysłał prezent do swojej sympatii dołączając następujacy list: Kochanie ten prezent wybrałem dla Ciebie własnie taki ponieważ zauważyłem że nie nosisz żadnych kiedy wychodzimy wieczorem. Gdybym miał kupić dla Twojej siostry to wybrałbym długie z guziczkami ale ona już nosi takie krótkie i łatwe do zdejmowania. Te są w delikatnym odcieniu jednak ekspedientka która mi je sprzedała pokazała mi swoją parę którą nosi już trzy tygodnie i wcale nie były poplamione czy zabrudzone. Przymierzyłem na niej te dla Ciebie i wyglądała naprawdę elegancko. Chciałbym jako pierwszy je na Ciebie włożyć tak by żadne inne ręce nie dotykały ich przed tym jak się z Tobą zobaczę. Kiedy je będziesz zdejmowac nie zapomnij je trochę nadmuchać przed odłożeniem albowiem całkiem naturalnie będą po noszeniu trochę wilgotne. I pomyśl tylko jak często będę je całować w tym roku. Mam nadzieję że będziesz je miała na sobie w piątkowy wieczór. Z całą moją miłoscią PS. Ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobinę wywinięte tak by widać było trochę futerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z bimbrem
wiecie co znaczy skrót PiS? Podpierdolimy i Słońce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dalej urodzinowy :D Jeśli będziesz się dobrze sprawować - mówi ojciec do 17-letniej córki - to na urodziny kupię ci srebrna bransoletę! - Kiedy widzisz, ja wczoraj za złe sprawowanie dostałam złotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z bimbrem
nd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwaj starsi panowie siedzą na ławce w parku i jeden pyta drugiego: - Ile razy może Pan uprawiać seks? - Nie więcej niż dwa - odpowiada drugi. Po chwili ciszy pierwszy znów pyta: - A który z nich jest lepszy? - Myślę, że ten w czasie wiosny - odpowiada drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z bimbrem
:O Czym różni się krowa od traktoru? - Traktor jak nawali to stoi, a krowa jak nawali to dalej idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- To, że przychodziłeś do mojej żony, gdy byłem w pracy, mogę ci wybaczyć. Ale za to, że pokazałeś jej, że można dwa razy to obiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Krowa !!!! to było najlepsze :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma l
a o czym ten topik jesli mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z bimbrem
w sumie dowcip jak w życiu - tylko leze bo musze a nie bo chce:O na bashu ostatnio to mnie rozwaliło:P ksiadz sprawdzal dzisiaj zeszyt i pytal czemu mam tylko co 3 lekcje to mu powiedzialem ze to wersja demo a za pelna musi zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara babina na wsi miała jedną krowę. No, pomylała, najwyższy czas, żeby krowa miała cielaka! Więc zamówiła inseminatora (czyli kogo do sztucznego zapłodnienia). Przyszedł inseminator, obejrzał sobie krowę i powiedział do babci: - Proszę przynieć mi miednicę, dzbanek z ciepłą wodą, mydło i ręcznik. Babina przyniosła wszystko. Nagle inseminator patrzy, a babina idzie z wieszakiem. - Po co babciu niesiesz ten wieszak? - Żeby miał se pan gdzie spodnie powiesić! pasuje tu jak ulał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz a\'propos turlania :P Przychodzi krasnal do apteki i mówi: -Poproszę aspirinę Na to aptekarka się pyta: -Zapakować ?? A krasnal na to:- Nie dziękuję poturlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma l
pewne pary malzenskie stwierdzily ze se zrobia orgietke......hasaja,hasaja,nagle jeden z panow wstaje,zapala swiatlo i mowi:no nieee mili panstwo,czas ustalic jakies zasady bo ja juz trzeci raz komus laske robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z bimbrem
nieznajoma..chyba jak forum - ogólny:P bo nd ostatnio kiepsko chce wracać:P deboł ty się odkrowywuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z bimbrem
wiecie co chyba jaśka obejmę 😭 siłów nie mam:O ale zawsze możemy jeszcze dziś wieczór poprawić fona wyłączam, stara przeszłość pewnie będzie smsy wysyłać, szkoda psuć sobie dzień na czytanie ich:P cały dzień leżeć, nic nie robić i ...zbierać siły na przyszły tydzień :classic_cool: jak będę mieć problemy z uśnieciem to luknę jeszcze do was a na razie: dzięki za życzenia, pijcie tu zdrowo:classic_cool: nieznajoma bierz bimbra i tez baw się dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalska po raz drugi staje przed sądem: - Ile pani ma lat? - Trzydzieści osiem, wysoki sądzie. - Pięć lat temu mówiła pani to samo! - Ależ oczywiście, wysoki sądzie. Ja nigdy nie zmieniam zeznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×