Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

28 ale mlodo wygladam:D:D:D:D:D:D:D:D:D a dlaczego pytasz? p.s.poza tym dzisiaj sie dowiedzialem ze jestem kobieta wiec moze jutro sei dowiem ze mam 13:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gornik!!!!! pomysl jak udowodnic zamiast sie wykrecac;) zmien dopradcow bo Ci za wyjatkeim tego ze podlizuja Ci sie niezle to slabo mysla:P:P:P OWK>>>>>jeszcze kilka nmiesiecy temy bylem mlodszy:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
Wiesz sebaa my wiemy ze nd jest kobieta Ale co do co do ciebie mamy duze watpliwosci:o Facet:o czy kobieta:o Trudno powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OWK>>>>>zawze wierzylem w Twoj intelekt stad ten apel na pocatku;) p.s. zaskoczylas mnie ta dedukcja:P:P ale jak najbardziej prawidlowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
Sebaa jak ty masz 28lat to ja jestem ksiezniczka sniezka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co do co do ciebie mamy duze watpliwosci>>>>>a myslcie co chcecie:P:P nd>>>dobra udowadniam>>>>widzialas kobiete z \"trzecia reka\":D:D:D:D:D tylko bez jakis \"marginesow\" mi tu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa>> czekam!!!:P Nie nadużywaj znowu mojej cierpliwości I łagodnego usposobienia:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiezniczka sniezka>>>>ksiezniczka to moze bo krolewn to na pewno nie:P:P OWK>>>>ale to nd mial udowodnic ze jest kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja czekam moj post byl wczesniej wiec nie \"maup-uj\" :P mi tu;) poza tym aby wykazac dobra wole porozumienia udowodnilem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa>> to Ty się zdecyduj w końcu:O, bo niedawno wbijałeś mi do głowy,że to nie ręka!!:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez napisalem w \"\" :O:O:O zapytaj brata co cudzyslow oznacza:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszujący w zbożu>>>>>>chwalisz sie czy zalisz:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
Jejku czlowieku ty nawet nie mozesz sie zdobyc na slowo przepraszam😡 Dorosnij😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opadłam z sił ::O Czy to nie wystarczający dowód,ze jestem delikatną kobietką:P:P:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd>>>>ide spac bo nawet nie wiem czy z kobieta rozmawiam a dla faceta:P to szkoda mi czasu:D:D:D p.s. ucaluj doradcow bo dzielnie starali Ci sie pomoc;) Aga>>>>👄 bo \"zle sie kojarzacych kwiatkow nie lubisz:P 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdobyc na slowo przepraszam>>>>>nd moze CI podac przyklad ze potrafie i to \"wielokrotnie\":P:P:P tylko jelsi mam za co;) nd>>>>mam racje ze potrafie-wiesz o co mi chodzi-chociaz przez chwile badz szczera p.s. co do udowodnienia nd to moglas bardzo prosto jednym zdaniem ale nie bede podpowiadal;) chce abys sama wpadla na to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze wybralas moze wreszcie skoncza sie spekulacje czy jestem kobieta:D:D:D:D:D:D:D jeszcze raz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam lubię z kobietami pogadać:P,ale dla takiej wampirzycy jak Ty:P : co dziurki nie zrobi,a krwi utoczy to nawet nie chcę mieć czasu!!😠 :P Do niezobaczenia!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×