Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

nie jednak nie wiem:( nd>>>>>no gadaj bo ide spac:O nie bede z samymi maniakami z erotycznego na forum siedzial:D:D:D:D nie wliczajac krowy ktora teraz jest zajeta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba a lubissz grzanca
no to fajowo a powiem Tobie ze to fajowa dziewczyna i juz znikam;)*powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem sz..... ..... a wczesniej o chyba no....... ale pytania to ja nie czytalem albo gdzies mi umknelo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba a lubissz grzanca
eyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja nie siedze na erotyku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po co :D heh.. no po co juz wiem jak jesst na lyzeczke heh ten forek:D tak bardzo dosswiadcza:P DobranocM.Seba;)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03:14>>>>moe przecztalas napisalem kim jestes;) a o lyzeczce nie chcialem wspominac:D:D:D:D zalozylem Ci topic wiec inni odpowiedzieli na Twoje pytanie nawet wkleilem Ci link do tego topicku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba a lubissz grzanca
jasne wszystko co zle to nie TY:P a komp mi zdechl po Twoim linku:P akurat nie TY i Ja to nie J..a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wkleilem link do topicku na kafe a co tam inni wklejali to nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba a lubissz grzanca
Seba ND `marudka ` mala wroci;) a Tobie milutkich snow:P Dobranoc;) czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba a lubissz grzanca
03:14>>>>moe przecztalas napisalem kim jestes a o lyzeczce nie chcialem wspominac o 03.14 nie ma NIC?! i ja tez juz nic nie rozumiem:P moj czarny nicek a to ciekawe :P a ktory?? hehe:P mam kilka i sa fajowe;P ZMYKAM POD KOLDERKE:p KIEDYS MUSZE SIE WYSPAC MOZE TO JEST MOJA SZLONA NOC DO SPANIA:p;) dORANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szep. ....>>>>te kropki oznaczaja brakujace literki w twoim nicku no......>tu nie poamietam ile kropek dac;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEBA A LUBISZ GRZANCA
COS JESZCZE???? HMMMM.. Dobry Jestes:P:P hmmmm ..a to ciekawe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa>>może i jestem marudą,ale z rasistami nie gadam,Szept Nocy obraziła moją koleżankę i dla mnie jest mniej niż zero!!! p.s. całą resztę pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd🖐️ p.s. Ty czytasz wszytskie topicki bo ja nie jestem w stanie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maruda to jestes na pewno:P:P ale dobrze ze chociaz rasistka nie jestes;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa> 🖐️ Nie ! nie czytam żadnych topicków i na żadnych (poza tym i miśki) się nie wpisuję;ile razy mam Ci to wyjaśniać:O Moja koleżanka zostala obrażona na tym topicku,wczoraj. Nadal nie czytasz uważnie!!! p.s. wpisy na topicki inne mam b.rzadkie np. dzisiaj po południu tylko 1 i to dlatego,że nikt dziewczynie nie chciał pomoc::O Możesz sobie sprawdzić, bo wpisalam się niechcący na czarno:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedzialem sie dzisiaj od pewnej zaufanej osoby iz jakis \"ciekawy \" topic o mnie sie pojawil;):D czytalas moze jesli tak to pamiuetasz jakas fraze ew. tytul bo chyba zostal usuniety a poszukalbym sobie w \"smieciach\" i poczytal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu znou taka zla??i ta mordak pokrzywiona;) to chyba jakis Twoj fan mnei przesladuje bo od kiedy przestalas sie na mnie dasac i wpisalem sei na pewien topic to ciekawe posty sie zaczely pojawiac;):D powiedz temu zazdrosnikowi ze mnie nie lubisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o jaki topick Ci chodzi,bo chociaż mnie nie było to ktoś dal mi cynk. Myślałam,że wiesz,no chyba,że chodzi Ci o jakiś inny. ten o którym ja slyszałam był przed świętami i założyła go kapuściana głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale daj mmi kawalek tytulu wlasnei o ten mi chodzi ale niestety nie mialem okazji sei zapoznac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zła tylko trochę zmęczona;) Dzisiaj przyjechały tylko 2 osoby i niedawno poszly spać .Jeszcze 2 dojadą jutro i 1 pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedziesz miala odwyk od forum;) no i ja rowneiz bo z kim bede nocami gadal;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytuł brzmiał: sebaa to straszny cham. Ja tu żadnych fanów nie mam ,więc to nie to co myślisz:P Może naraziłes się na innym topicku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×