Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

a w czym otwierasz?? ściągniej sobie alkohola albo demontools montujesz obraz płyty...potem odpalasz obraz i eksplorujesz tak jak normalny nośnik przeglądasz zazwyczaj istniejący katalog crac...czytasz plik info co i jak zrobić i jechane....aha jeśli gra wymaga płyty to żeby sobi epograć będziesz musiała jom mieć zamontowaną w wirtualnym napędzie....jesli gra jest na najnowszysch zabezpieczeniach i crack posiada specjany program to trzeba wyłączyć napędy fizycznie i zostawić sam wirtualny ale to dzięki jednemu guziczkowi w danym cracku który ma opis disable cd i jechane......większość z tego nikomu się nie przyda ale sobie ćwicze pisanie na klawiaturze bo robię ogroną liczbę literówek co mnie wkmuuurwia niesamowićie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm alkohol już coś robi, tylko na razie nie wiem co :D gupieje kapke bo na płycie są chyba ze trzy kraki, gość mi tłumaczył kiedyś jak mi tą płytę dawał co mam z tym konkretnie zrobić ale to było ze dwa miesiące temu:O poczekaj, jakby co to bedę wołać pomocy, na razie coś sie robi:D i dopiero 30%:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczęściej jest key generator czyli programik tworzący numer seryjny kopii...i do tego pliki do skopiowania do katalogu zainstalowanej już gry...majom nazwy oryginalnych więc siem komp pyta czy zamienić....zalezy jaka gra jeśłi jes taki mały program z iconką w ksztąłcie czaszki:P to zn że pgra jest chroniona starfocem i tak jak mówiłem trzeba będzie schowac napędy i wtedy pograsz se w grę ale np nie odworzysz płyty włozonej do normalnego dvd czy cd....dzizas ile baboli tylko nie mów że bedziesz grać w simsów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu:P mnie już gry nie bawiom:O co to za gra gdzie nawet ferrari nie moge doszczętnie rozpiździć bo po przywaleniu w pionową ścianę przy 300km/h nawet nie odpada lusterko......zero miodności i satysfakcji:D a to som te herosy strategia czy łerpeg bo się nie orientuję już teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisas :-0 ale wy długie i skomplikowane posty płodzicie :-0:-P jak tu z wami normalnie gadać? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maup a grasz w coś??? aaakrówka jak lubisz takie gry to kiedyś było coś fajnego eeee.....aaa mam Etherlords chyba nawet jest cz2 albo już i 3 ale fajne było podobne jak heros tylko z elementami karcianki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31 lat i jak dotąd grałem tylko w tetris :classic_cool: doszedłem do 3 poziomu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sapera :classic_cool: szczerze mówiąc nic innego chyba nie uznaje...a moze to dlatego że te gry mam w jednym palcu i nic mnie tam nie zadziwia:D poza tym w hirołach pakuje sobie na mapie mase wojska przed zamek które się przyłącza i bezstresowo poznaje plansze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liściasta, prosiłem o coś :-P ogranicz sie do postów 1-2 zdaniowych, prostych, nie złożonych :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :classic_cool: bo już myślałem że sobie taki napęd wirtualny stworzyłaś, że laptopa na pralke przerobił :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co sie wydzierasz
jeszcze wewiórki mi spłoszysz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co sie wydzierasz
martwe raczej nie :-D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co sie wydzierasz
za to liściaste krówki jakieś płochliwe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bojom się zdechłych wewiórek :classic_cool: Jestem tu wprawdzie przedmiotem kultu, ale też i persona non grata, zatem nie zaśmiecam swym truchłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×