Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość jo sem krówka
nuuuu to sobotni wieczór ogłaszam za rozpoczęty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo sem krówka
ano miałam ale jakoś mnie się oechciało tam leźć:O wstałam dopiero bo mi się kimło i jak spojrzałam za okno jaka chujnia tam, to jeszcze bardziej mi się odechciało, potem jak wstałam z wyrka i łupło mnie w kolanie to juz w ogóle mnie się odechciało całkiem😭 w tym tyg norme w sumie już wyrobiłam :D może se jakiego faceta zaprosze do domu na noc na privatny masaż:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo sem krówka
tak mówisz😭 nie przyjdzie żaden:O e może chociaż jeden się znajdzie, tylko tera chyba łoi juz gdzieś z kumplami :D nie mam kablówki😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo sem krówka
niezły ten tekscik :D:classic_cool: "Ustęp w obejściu potrzebny jest bardzo domownikom, a przede wszystkim kobietom, które bardziej narażone są na zaziębienie przy załatwianiu swojej potrzeby na dworze. Brak ustępu źle działa także na samopoczucie kobiety, bo zamiast wygodnie usiąść w ustępie, musi się rozglądać, aby jej kucającej ktoś nie naszedł. A i muchy przylatujące wprost z ludzkich, nie zakrytych, odchodów - najpierw kobiecie przy garnkach dokuczają. Kobieta, czując się odpowiedzialna za zdrowie rodziny i swoje, powinna być stanowcza w domaganiu się, żeby przy jej obejściu stał odpowiedni, szczelnie zbudowany ustęp zamykany, zakryty od dołu, aby wiatr nie podwiewał i muchy nie miały dostępu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo sem krówka
gibuś czemu ty mnie resztki nadzieji odbierasz😭 sama mam spac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo sem krówka
gupiś:P żywe poduszki sa najlepsze:classic_cool: no ale niestety tak to bywa z facetami, najpierw przyzwyczai do klaty a potem sie zmywa:O chcesz wyimaginowanego tyskiego?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy, więc nawet wyimaginowanego nie moge :-P ale dzieki że pytasz :classic_cool: nie wiem, nie spałem jeszcze na niczyjej klacie :-0 przypuszczam że by mi sie nie spodobało bo kłaki z klaty drażniłyby mnie po nosie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo sem krówka
a na damskiej klacie nie spałeś? :D ale wtedy to chyba cycki do nosa włażą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo sem krówka
ech chyba nie jest tak źle:D jednak ktoś się szlaja po mieście w ten deszcz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama wyspana na masę
wstawać potwory 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama wyspana na masę
spania nie macie :O w kościeleś już był?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bój sie Boga dziewczyno :-0 z własnej nie przymuszonej woli do kościoła mam iść? :-0 zwłaszcza że po drodze 3 knajpy? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama wyspana na masę
no właśnie, prawdziwy menżczyzna po sumie zasuwa do baru i przyłazi do domu zachlany na obiad:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała korekta Liściasta :classic_cool: prawdziwy mężczyzna nie dociera na sume i przychodzi do domu zalany na obiad :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama wyspana na masę
cholera gibuś...przecie na wsi każdy chłop na sume goni i dociera na nią jeno czasem nie wyczekuje do "idźcie w pokoju" bo już wtedy siedzi kilka metrów dalej:D jest jeszcze inny rodzaj menżczyznów, ci którzy biegną na poranno mszę i dyżur w knajpie zaliczają już od śniadania:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama wyspana na masę
knajpa blisko kościoła na wsi i apteka to są dwa niezawodne biznesy w dzisiejszych czasach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie moge siebie zaliczyć do tej drugiej grupy :classic_cool: w ogóle to co ty mnie tutaj od rana z kościołem wyjeżdżasz? :-P jak masaż? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama wyspana na masę
no nie wiem, niedziela to jakoś tak mnie się pokojarzyło brakuje mi jeszcze tylko mamy trzaskającej w kuchni garami ale jakoś zaraz nasuwa się też "agnieszka przynieś mi to, przynieś mi tamto, zobacz czy się ugotowało"...a to już burzy wizję idealnej niedzieli:O a masaż...hmmm :classic_cool::D chyba wyrobie komuś umowe-zlecenie na stałe:D to ty ani złojony, ani w kościele..? zacznę się martwić😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzik :classic_cool: jeszcze tylko dzisiaj przerobie nocke i moge łoić cały tydzień do bólu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama wyspana na masę
😭 a będziesz też za mnie łoił? :O mnie czeka na umór zacharowany tydzień😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama wyspana na masę
😭😭😭😭 musze poprosić żeby jakiegoś jednego posta ktoś wyciął to 7 000 będzie moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×