Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość dama wyspana na masę
jesteś pewien:D ja troszeczke jestem w stanie w siebie wchłonąć więc prawdopodobne że w połączeniu przyjąłbyś dawkę śmiertelną:D wysyłam ci coś do nauki dzieci na tlena:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie takie topiki to pewnie już dawno by mnie na kafe nie było :-D:-D:-D:-D chuj z uczuciem, ze wszystkim innym............teraz partnera dopiera sie w/g imion, wykształcenia, wykonywanego zawodu, znaku zodiaku, że już o wielkości pytonga nie wspomne, ale to zawsze było jakimś tam kryterium :-D:-P http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3431722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama wyspana na masę
🖐️ wiesz ja myślę że tu większym problemem powinno być czym wiązać a nie z kim:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe................dobra ta tabliczka :-D teraz jak bede szedł ulicą i zobaczę panne w kraciastej spódnicy będe mógł spokojnie i bez wyrzutów oblukać jej tyłek tłumacząc to sobie i ewentualnej osobie towarzyszącej tak że ćwicze tabliczke mnożenia :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u was w Krakowie, ale u nas raczej ciężko o Szkota na ulicy w tradycyjnym stroju :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angole w szkockich spódniczkach? :-0 możemy już dzisiaj tematów gekowskich nie poruszać? :-P już mnie Morganka mój sen o kluczu francuskim tak zinterpretowała, że mam dosyć 😭 :-P ps. po ile są wzmacniane durexy? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 zł za jakiś badziew który działa przez kilkanaście minut? :-0 i w dodatku nie da sie wymienić baterii? :-0 za 25 to sobie kupie połówke nie z gorszej wódeczki :classic_cool: przyjemnoś o wiele większa, a i dłużej trwa :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje nie skorzystam :-0 :-P i koniec już tych podtekstów seksualnych............niedziela jest, zjadłem obiad i mam zamiar sie relaksować, a nie frustrować :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań sie ze mnie naigrywać 😭 nie widze plusów, żadnych plusów w migdaleniu sie :-P tako rzekłem :classic_cool: ament! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fak!!!! ale ten siny wibruje :-0 niczym tyłek latynoskiej tancerki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×