Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

o! ta instrukcja jest tam od niedawna miałam ją dziś zassać i przeczytać ale jakoś mi to uciekło, zara nadrobie:classic_cool: ciekawe czy takie same mondrości jak w sztuce podrywania czy uwodzenia..jakoś tak tytuł szedł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie złoszcę :O ? no cos TY O_O ? Ja jestem baaaardzo miła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki damo ;) to rzeczywiscie proste :D, ale pewnie dlatedgo ,ze faceci sa mało skomplikowani :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo - czy Ty nie widzisz ,ze diabeł chciał ,zebys zaprzeczyła ad. tego zrytego beretu :D Komplementow sie chłopak domaga . Jak Ty czytasz te ksiązki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! czytam tą instrukcję i właśnie się dowiedziałam że instrukcja obsługi faceta też jest tam jej niestety nie ma...pewnie ma jedną stronę i nikomu się nie chciało jej pakować na serwer:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałam ,ze sie nie doczekam tych 10 tys. :O Ciekawe czy zdaze sobie nabic cztery czworki :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deboł monitor zaplułam:D ja mam jeszcze jakies browary więc mogę przyszaleć, a co! najwyżej będę w pracy zdychać:P nd ja zawsze miałam z tym problem, może dlatego że książki czytam cholernie szybko i równie szybko zapominam o czym czytam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa - Ty zawsze wiesz co ja napisze :O Ciekawe :P To po co Ci ta instrukcja :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w głowie to od tych ksiązek moze Ci się tylko pomieszac . Od przewracania to jest cos innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,wytłumacz :D ,bo ja nadal pozostanę przy swoim zdaniu . Jak ksiązka moze komus w głowie przewrócic :O Doprawdy zastanawiajace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabeł - Ty też mi wytłumacz ;gdzie te zawiłosci . zawsze myslalam ,ze to nic skomplikowanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm sam ze sobą to Ty raczej trzesienia ziemi nie doswiadczysz , ale ja sie nie znam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×