Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość deboł z czymśtam
uroczo:classic_cool: ja zaraz zapuszczę filma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama ze heniem lager beer
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama trojańska
jest tu jakiś mądry informatyk chyba krów mi było mało i se konie zaczęłam hodować i wszelkiego rodzaju robactwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6.6
trza się było do mnie odezwać😭 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dama trojańska>>>jak sie oglada takie linki jak ten ktory ostatnio wkleilas to wcale sie nie dziwie:P przeskanuj tym a potem usun recznie wpisy i pliki ktore Ci znajdzie bedziesz miala sciezke dostepu poradzisz sobie.jak nie bedziesz mogla czegos usunac to wylacz przywracanie systemy i wtedy juz powinno byc ok. http://www.pandasoftware.com/activescan/pol/activescan_principal.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa z robalami
sebaa ty się tu nie wymądruj:P bo to nie przez te linki tylko przez pieprzoną javę 😭 a o tym żeby wyłączyć przywracanie systemu to już wyguglałam w lipcu formatowałam kompa i z tego co wyczytałam na temat tego co znalazłam w tym syfie u mnie to jakies jedno ścierwo chyba właśnie z java się przypałętało - pakuje się w każdy nowo instalowany program (cos tam byo o tym że pliki exe atakuje czy jakoś tak) więc wszystko zaraz jest zafajdane. a sumie jakoś tak mi kiepskawo wszystko biegało, aktualizacjie z reguły nie działały, mozzilla śrdenio 2 razy na godzinę sie wieszała, nieźle się musiałam namęczyc żeby w ogóle kompa wyłączyć bo jakoś nie reagował...ogólnie chMUUUjnia:O panda i mks to ja od razu chciałam zatrudnić ale online się nie dało nic zrobić, żadnego skanu bo wywalało mi po chwili wszystko:O sama nie wiem, kombinowałam troche, antyvir coś mi tam wynalazł, no a potem nasciągałam kilka programików anty-spayware i jakies skanery....hmmm tylko że ja tak kiepskawo na tych logach ze skanów się znam :P swoją wiedzę bazowałam głównie na google i a-squared HiJackFree i mam jakieś dziwne wrażenie że kilka systemowych plików (3 na pewno:P) niepotrzebnie usunęłam bo mi się nazwa ich nie podobała :D jedno co mnie jeszcze dziwi że komp w miarę sie rozchulał i ogólnie nawet od razu się zamyka i nie wiesza :D tylko jeszcze powiedzcie mi łoski czy się na tym znacie i czytac te logi umiecie i jeszcze rozumiecie co tam piszą bo ja to bardziej chyba swojej intuicji ufałam:D:P bo jakby co to was pomęczę:P jutro spróbuje jeszcze raz tą pande i mks online - moze teraz się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logi czy raporty? napisz co CI znalazlo to moze cos sie z tym da zrobic. sciagnij na poczatek spybota i moze cos pomoze aczkolwiek watpie Ty chyba od dawna te linki ogladasz:D:D:D wiec penwioe tyle tego syfu ze formayt najprosciej a potem inne partycje recznie czyscic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz wkliec tego loga ale dopeiro jutro go ogladne bo strasznmei zemczony jestem i za chwile wiadomo co bede robil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa z robalami
no mam spybota ale z tego to już nic nie zaczaiłam:P wezme go w obroty ale żeby czytac to i tłumaczyć no polski to chyba ciebie zatrudnie cholera nie mam juz siol chyba robić kolejnego formatu😭 dwa razy mi już dysk c do cna jakieś ścierwo wyczyściło a teraz to:O tylko ciekawe z czym mi się to przywleka:O acha, spybota mam uruchomic normalnie czy w trybie awaryjnym bo cos mi się pałęta po głowie że cos o awaryjnym czytałam...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
le żeby czytac to i tłumaczyć no polski>>> u gory masz na pasku language zmieniasz na polski i juz nie musisz tlumaczyc:D w normalnym trybie awaryjny zostawa na potem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa z robalami
nie chodziło mi sebaa dosłownie o tłumaczenie na polski:P tylko na polski zrozumiały dla mnie:P w sensie ocene czy mam miec zapaść i brac sie za format czy coś się z tym jeszcze da zrobić... wiesz...dla mnie te raporty i logi to równie dobrze i po hebrajsku mogłyby być i tak nic z nich nie czaje😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały teścik stopki.... tak tylko muszę się pochwalić.....szkoada ,że nie mój patent:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 5 postow i bede mial ciekawa liczbe wpradzie to nie trzy 6 ale zawsze cos:D p.s. diably tasmanskie i damy trojanskie zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 5 postow i bede mial ciekawa liczbe wpradzie to nie trzy 6 ale zawsze cos:D p.s. diably tasmanskie i damy trojanskie zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 5 postow i bede mial ciekawa liczbe wpradzie to nie trzy 6 ale zawsze cos:D p.s. diably tasmanskie i damy trojanskie zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa bez robali
chyba :P cze łośki :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa bez robali
no jo sem:P chyba żem się wyzbyła wszystkiego....mam nadzieję:P i żem z siebie dumna na mase bo w sumie zajęło mi to w sumie prawie 2 całe dni ale jeno z pomoca google hehhee nawet logi i rejestry kapkę nauczyłam się czaić:P jedno co mnie kapkę niepokoi to log z gmer i jeden wpis w hijacu.... Ro-HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.google.pl/ R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page = R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza chodzi mi o ten drugi wpis: local page= i nic nie wiem czy jakieś otępienie mnie dopadło czy co ale jakoś nijak tego nie czaje i nie wiem czemu tam nic nie ma😭 no a oprócz javy co mi nabrudziła i innego padła to chyba trochę zainstalowany realoneplay mnie załatwił - w ogóle nie chciał się uruchamiać, jakies ścierwo to musiało byc bo skrót unistal w ogóle odnosił się do jakiegoś pliku w całkiem innym programie....ledwo co to wywaliłam a rejestrze wyszło mi ponad 360 różnych wpisów i kluczy po nim...cholera a może tydzień go miałam i w ogóle użyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa bez robali
kmurwa sebaa wim:P po pierwsze i tak nie używam ie - a po drugie chodzi mi o drugi wpis...i w sumie jakby się uparł to nie ze strachu tylko lubie mieć ładnie i czysto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa bez robali
no ale czemu tam nic nie ma po = :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa bez robali
wiem że ładnie:P troche się nasprzatałam:P a tera gmer czaisz? bo trochę za niego się wzięłam, troche posprawdzałam czy nei ma gdzies w logu czegos na co na forach każą zwrócić uwage, jakies tam podejrzane pliki czy rozszerzenia itp ale pocżątku w ogóle nie czaje:O SSDT kl1.sys ZwOpenFile SSDT \??\C:\ProgramFiles\Agnitum\OutpostFirewall\kernel\FILTNT.SYS ZwTerminateProcess SSDT \??\C:\ProgramFiles\Agnitum\OutpostFirewall\kernel\FILTNT.SYS ZwWriteVirtualMemory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa bez robali
hehehe no to żem się dowiedziała :d PA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa bez robali
i dzięki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×