Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

I want.... ;) you know! Make a list of all your wishes and give it to me!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba było list do Mikołajowej napisać:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani mikołajowa istnieje tylko dla poprawności politycznej i bożo narodzeniowych amerykańskich bajek dla dzieci:D o niektóre pozycje mam zamiar sam zadbać:classic_cool: normalnie już widze jakby mi miła kobieta pomóc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia o jakie pozycje Ci chodzi:O ! życzenie mogę spełnić;) Lap zimne piwo i nie marudż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmykam ,bo w ogóle nie spałam:O To już chyba bezsennośc !! Może po piwie usnę:D 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
co wy spać poszli a kto będzie opijał moja dzisiejszą podwyżkę 😭 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
cze giboncjo :D dostałam w prezencie na nowy całe 2 stówy podwyżki :classic_cool: stawiam, a pewnie :D wracając zachaczyłam o bp jakby mi się jutro czase tyłlka nie chciało ruszyć i mam wińsko, wódzie i piowsko więc co sobie życzy 🖐️ i przygotuj się do odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zdecydowanie mam ochote na piwsko :classic_cool: wińska nie pijam tak że odpada na wstępie :-P no i o wannie nie zapomnij :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
na wanne będziesz musiał poczekać :O jakiś łoś pranie robił i nie sprzentł po sobie a woda wylewa się z pralki do wanny i trochę ja uwaliło:O brudnej zdjęcia nie zrobie :P ledwo co prysznica zaliczyłam a wanny na pewno myć nie będę o tej porze tylko po to żeby ci fotografię wysłać:O:P łap browara na pocieszenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam brudny monitor to i tak pewnie bym nie poznał :-D:-P dziekiza browara dzisas.........na ryj padam :-0 jak ja tu wytrwam do rana? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
o żesz zerknęłam w końcu na grzybice i jestem pod wrażeniem :D jak to jak wytrwasz:P 898 stron lektury przed tobą :classic_cool: chyba że coś już masz za sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczyk we włosach maupy
dzisiaj sobie odpuszcze. ślepia mi sie kleją i mógłbym coś przegapić, niedoczytać w tej jakże fascynującej lekturze :-D:-P ale obiecuje że jutro sie wezmę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
oddawaj mleczyka kradzieju 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczyk we włosach maupy
z upierzem? :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
upierz wytrzep i oddawaj bzy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczyk we włosach maupy
jak to wytrzep, jak to wytrzep? :-0 tobie sie wanny nie chciało umyć a ja mam upierz trzepać? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
jak ci sie mu zapobiec nie chciało to cierp teraz i trzep :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczyk we włosach maupy
jestem z nim bardzo silnie emocjonalnie związany :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
to siem odwiązuj gibko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczyk we włosach maupy
dostałem go od kierowcy PKS w Grudziądzu. ten mleczyk znaczy sie, bo upierz mam swój :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
no prosze!!!! moje podejrzenia sie sprawdzają :classic_cool: gibonowi zbrzydły makakowe cycki i na gorylowe bary sie przerzuca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
dostał browara, zakroił mlecza i przepadł :classic_cool: pewnie siecze na mlecza i tyskie...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z zahasłowanym mleczykiem
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem+
zaje.ali mi nika:O hehe do teraz jestem w szoku :classic_cool: 2 miesiące temu walczyłam o podwyżke i nic z tego nie wyszło...moja czifowa musiała się w sylwka nieźle urżnąć skoro takie niejednorazowe prezenty od pierwszego rozdaje:D diabeł współczuje :O w zimie w sumie nie mierzyłam nic nigdy ale pamiętam jedne praktyki w lecie - 2 tygodnie, przez jeden dzień słońce świeciło i non stop deszcz :O poszłam w teren raz, gumiory i tp, błoto, syf, zimnica a na koniec jak przez jakieś łąki wracaliśmy w rowie skończyliśmy - trawa była wysoka i nie było widać :O błoto to nawet pod pachami miałam po tej wycieczce :classic_cool: dobrze ze w grupie samych genetlmenuf miałam - więcej nigdzie nie poszłam :P siedziałam w ciepłym pokoju nad kameralką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczyk od kierowcy pks
krowa i buszujący to nie ja z tym nickiem. poważnie :-0 normalnie mnie w nocy tak złamało że po raz pierwszy w tym roku poszedłem spać w pracy :-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×