Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

co ty mie takie trudne pytania zadajesz? :-0:-P nie chodze przecież do ginekologa :-P na szczęście :classic_cool: nie musi mnie macać jakiś obleśny staruch :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty wiesz że ja jeszcze ani razu nie zaglądnąłem na ten cOOltowy topik? :-D musze dzisiaj w nocy poczytać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze a miałes przecie przez święta czytać:P mam dziwne przeczucie że temat albo skutecznie odrzuci cie od jedzenia albo od makaków z cyckami:P więc poruszaj zwojem lepiej przed wejściem tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałem, ale jakoś nie wyszło :-0 miałem też Plebanie oglądać i nadal nie wiem czy Osa w końcu przeleciał tą policjantke, czy nadal masturbuje sie pod fotki Romusia? :-0:-P nie oglądałem :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnia:O zero współczucia 😭 moja prawie ulubiona pidżama wyjściowa to była 😭 kara za moje lenistwo :O przez dwa miesiące prawie prasowałam rozklekotanym żelazkiem, to co prasuje na dwóch kablach trzymało się z ta obudową z góry...bo kleić mi sie nie chciało. i w końcu jak przedwczoraj skleiłam to to ścierwo do regulacji zdążyło się już rozregulować a mi się nie chciało sprawdzać czy dobrze je ustawiłam:O no i zapomniałam dziś żeby uważać przy prasowaniu 😭 mam podzielną uwagę:P szanuje, prasuje i rozmawiam, za chwile pójde też sprawdzić czy wanna stoi nadal w tym samym miejscu i czy płytki równo leżą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrób jeszcze dodatkowo fotke tej wanny, płytek i zawartości wanny............nie chodzi mi tutaj o wode :-P nie musze ci chyba maila przypominać? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giboncjo nie mam niestety aż tyle płynu do kąpieli żeby wystarczającą dla twego oka ilość piany zrobić:O poza tym gąbek-rybek też nie posiadam...ani żóltej kaczuszki 😭 no chyba że....w tym momencie jest tam miska z mączącymi się męskimi skarpetkami :classic_cool: jak wróce z pracy to zrobie zdjęcie i ci wyśle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gupek :D faceci z poddasza dbają o naturalną ochrone skóry i wody nie używają w ogóle, oni do siebie ani do garderoby którą posiadają:P zdjęcie chcesz czarno białe czy kolorowe?...choć w sumie wanna biała, miska biała a skarpetki czarne wiec i tak r5óżnicy nie będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podupcyło ich całkiem :O taksówki na określoną godzinę nie mogę zamówić, \"realizujemy zamówienia na bieżąco\" - jasne, a jak zadzwonie na bieżąco to mi powiedzą że najszybciej za dwadzieścia minut:O fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w nocy w ogóle sie do żadnej korporacji nie mogłem dodzwonić :-0 po pół godzinie starań mi sie dopiero udało :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy nie mam problemów bo mam znajomego taksówkarza i na priwate dzwonie :D spadam bo moje ulubione pijaczki znając zycie już pod drzwiami czekają:D czytaj uważnie lekturę, jak wrócę to cię przepytam :classic_cool::P żaba walnij klina i zabawiaj tu giboncja :D:D:D nowe chrosty by ci uroku dodały:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He a wiesz juz o tym myslalam,zobaczymy wieczorem:p Tylko ze ja mam problem bo nie moge na alkohol sie dzisiaj patrzec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×