Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

allegra8

Czy to malzenstwo mozna uratowac ? i w jaki sposob ?

Polecane posty

jezeli chodzi o te swieta, to nie to , ze nie normalne , to przykre , ze spedzacie je osobno , tak nie powinno byc.Przytocze ci przyklad jego myslenia...stwierdzil , ze nie uznaje wigili, wiec pytam , to po co mamy isc do twoich rodzicow ...? a on na to ze pic ...a potem mi powiedzial , ze skoro ja do jego nie poszlam , to on do moich tez w przyszlosci nie pojdzie ....ja mu odpowiedzialam ,ze nie musiszmi to mowic , ja to wiem , ze nie pojdziesz...bo przeciez u moich rodzicow sie nie pije w wigilie , wiec po co ta dyskusja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ..tak samo twierdzi moja siostra, ale to nie takie proste, bo jezeli nie bylo by ugotowane , gdy przychodzi z pracy, lub zakupy nie zrobione , to uwierz ...awantura na 102 , wiec sie tego wystrzegam , wychodzac z zalozenia , ze po co prowokowac te klotnie.Ale niekiedy zdarzy sie z roznych nie celowych przyczyn , wtedy go nosi ...bo on uwaza , ze skoro nie pracuje , to mam czas na zakupy , sprzatanie i opieka nad dzieckiem.Dodam tylko , ze z domu tego nie wyniosl , bo jego ojciec pomaga mamie .Nie wiem , po prostu zrobil sie wygodny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×