Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńka Marzenka

jakie prezenty dostały wasze dziaciaczki?

Polecane posty

Gość mam pytanko małe
mp-3 ciuchy kapcie słodycze karte do telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika464
telewizor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie przy okazji ile wasze dzieci maja lat zeby wiedziec czym bawia sie dzieci w roznym wieku...Moje dziecko ma 6 miesiecy i dostało: Samochodzik plastikowy na ktory moze siąść i sie odpychac nogami i jechac..., dostał również takiego misia edukacyjnego(na ktorego musi poczekac), na ktorym moze sie uczyc zapinac guziki, suwak,rzepa, sznurowac sznurowke..., dosrtał tez gryzak co jest teraz bardzo przydatne bo idą mu ząbki, piżamkę ciepłą, grzechotkę w której duzo elementów można poruszać, dostał taką zabawkę w formie kołowrotka(tak jak chomiki mają) i w środku jet miś ktory jest czymś obciązony i jak to się poturla do przodu to wraca jak bumerang:P. Dostał maskotki i oczywiście soczki, deserki ...itd....aha i jeszcze hustawke do zawieszania na drzwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika464
moja córcia ma prawie 5 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko małe
córka 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika464
no a oprócz tego jeszcze bajki na dvd, książeczki, słodycze, lalkę barbi i śliczną sukieneczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mów
Marzenka, to Twoje pierwsze dziecko? jeśli masz tyle lat co w niku to jesteś starą matką, a takie są porąbane krańcowo dla swoich pierwszych dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim wypadku ta liczba nic nie znaczy! czy toi tak trudno zrozumie? widac dla niektorych to bardzo trudne do pojecia... no ale cóż nic nie poradzę, ze ktos szuka zaczepki. Ja nie chce sie kłucic i zniżać sie do waszego poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale temat do przyczepienia się :O Marzena olej sikiem prostym :P Julia dostała: -\"elektroniczny sprzet \" :) farme.... -psiaka któy wydaje takie dzwieki ze padamy ze smiecuu i ogolnie porusza sie uszy mu lataja - zajefajny .... -ubranko wyjsciowe w odcieniu ciepłego pomaranczu :) - jezdzik -- stojak musi poczekac bo od 9 miesiaca .... -baczka wydajacego dzwiki i swiecacego .... pominelam cos ? chyba nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pomaranczka wsadz se kołek osinowy i siadz na nim to cie uspokoi moj synuniu dostał zdalnie sterowany jeep i bezprzewodowy joystic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja (2 latka) corcia dostala: konia na biegunach,wozek dla lalki i jeszcze od znajomych:lalke z butelka,kilka ubranek,dwie ksiazeczki z obrazkami,kilka mniejszych laleczek i pierdolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p i e r d o l e k :-D od kiedy ta cenzura? w sumie to dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sie wcale nie mam zamiaru przejmować takimi głupotami. Nie bede przeciez debilom tłumaczyc ile mam lat. Ten mail załozyłam na szybciora bo chciałam miec inny na kafeterii niż normalnie. I wcale nie mam tyle lat, ale widac do niektórych top trudno do pojęcia i mogą mi nawet wmówić dziecko w brzuch. Zreszta ostatnio czytałam jak potrafia oni dokuczać. Byłam na Topiku gdzie wmawiali dziewczynie o nicku Acha ze jej facet nie chciał slubu koscielnego. Wstyd mi tylko za to ze to pewnie dziewczyny sa takie chamskie. Naprawde wstyd. Płeć piękna ale niektórzy nie mają godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet jeśli to, co to takiego urodzić dziecko w wieku 43 lat? Znam niejedną 43-latkę, która zdecydowała się na późniejsze macierzyństwo i zapewniam Was, że nikogo to nie śmieszy. Moja córeczka od gwiazdora dostała karuzelę nad łóżeczko, miała już jedną, ale ta ma więcej kolorowych misiów, dużego pluszaka, który trochę poczeka aż mała dorośnie i śliczny różowy dres, który jest w sam raz na 5 miesięczne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to ważne ile lat ma autorka????? ważne jaką jest matką .Nawet gdyby miała te 63 lata to g***o jego jego to powinno obchodzić! więc się nie przejmój złośliwymi babami lub dzieciakami :) a wracając do tematu to .Synek ma przeszło 15 miesięcy i dostał: 2 ksiązeczki (jedna do kompieli taka gumowa ze zwierzakami a druga o zwirzakach sztywna) spodnie ocieplane ciuchcie 2 samochody jakieś wyścigowe grający telefon zabawkę coś co przypomina telewidzor po włączeniu leci obraz w postacjii chmurek,księzyca,gwiazd i grają rózne wesołe melodyjki przy których Kacperek tańczy :) wywrotke i koparkę klocki słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to ważne ile lat ma autorka????? ważne jaką jest matką .Nawet gdyby miała te 63 lata to g***o jego jego to powinno obchodzić! więc się nie przejmój złośliwymi babami lub dzieciakami :) a wracając do tematu to .Synek ma przeszło 15 miesięcy i dostał: 2 ksiązeczki (jedna do kompieli taka gumowa ze zwierzakami a druga o zwirzakach sztywna) spodnie ocieplane ciuchcie 2 samochody jakieś wyścigowe grający telefon zabawkę coś co przypomina telewidzor po włączeniu leci obraz w postacjii chmurek,księzyca,gwiazd i grają rózne wesołe melodyjki przy których Kacperek tańczy :) wywrotke i koparkę klocki słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×