Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGULA5

jestem w ciazy ale niestety nie w swoim kraju w IRLANDII

Polecane posty

Kochane MAMUSKI zapraszam do wypoiwedzenia sie na temat opieki w Irlandii;).Moja wiedza jest coprawda minimalna,ale juz swoje widzialam w tym kraju.Mamuski chcace wiedziec cos wiecej zapraszam;)Moze pomoge no i moze wy mi duzo pomozecie.To moje pierwsze dziecko;)wiec potrzebuje wiele........rad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATKI W IRLANDII GDZIE SIE POCHOWALYSCIE;) JA Z FASOLKA SZUKAMY MAMUSIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedo feel
a ktory murzyn bedzie szczesliwym tatusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYNOW SIE BRZYDZE!!!!!!!!!!!!! BLE SZCZESLIWYM TATUSIEM BEDZIE NAJLEPSZY FACET POD SLONCEM;) ;) ;) W IRLANDII NIE TYLKO SA MURZYNI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja urodzilam swoje pierwsze dziecko w irlandii ,synus skonczy w sobote roczek:) co do opieki to jestem b.rozczarowana niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mam racje....co
napewno jesteś rozczarowana, bo jako osoba która najprawdopodobnie jpracuje na byle jakim zmywaku, jak wielu polsków, masz fatalne ubezpieczenia albo wogóle go nie masz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_celina
ja tez jestem w irlandii i oczekuje pierwszego dziecka. jesli chodzi o opieke medyczna to wyglada inaczej niz w polsce, ale nie narzekam. wszystko zalezy od lekarza prowadzacego jakiego sobie wybierzesz. plusem jest to, ze za nic nie musisz placic. podczas trwania ciazy nawet zeby wyleczysz za darmo. nie wiem na jakim etapie jest twoja ciaza, ale jesli chcesz pogadac to mozesz smialo pisac na maila mar_celina@vp.pl na forum kreci sie za duzo burakow ktorzy nie maja o niczym pojecia i tylko szukaja sposobow jakby tu kogos podreczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mar_celina ;) ;) ;) Jak tylko znajde czas to napisze;) ;) :) Jeszcze raz dziekuje za propozycje.A BURAKOM MOWIE-stop!!!! Buraki spadac na drzewo prostowac banany!!!!!!!!!!! HEHEHHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a dlaczego \"niestety\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLYSZALAM WIELE NEGATYWNYCH OPINII I NAPISALAM ZE WZGLEDU NA TO BY SIE DOWIEDZIEC CZY TO PRAWDA ZE TUTAJ OPIEKA JEST DO BANI ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×