Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlafroczyna

Cos na temat SZLAFROKA

Polecane posty

Gość szlafroczyna

Mam zamiar kupic szlafrok z takiej baaardzo miękkiej tkaniny---wygląda jak frota troche, ale to nie frota, taki raczej miekki misiu z dłuzszym włosem.Nie wiem, jak się nazywa taki materiał---teraz duzo tego--szlafoki, pizamy itp. Ceny ok.80-110. Pytanie---warto? Ktos ma i się podzieli opinia? Nie rozleci się po praniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam i jest fantastyczny. Z tym, że bardzo bardzo ciepły, więc jeśli masz ciepełko w mieszkaniu, to może Ci być w nim za gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się, czy tego szlafroka będziesz używać. Kupiłam sobie taki w tym roku, i chociaż sprawuje się fantastycznie po prostu - jest cieplutki, milutki i jeszcze przyjemnie wygląda, to jakoś znacznie w tym sezonie grzejnym zaczęli palić tak, że w domu jest ciepło, i zwykle go nie używam. Chyba, żem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlafroczyna
Do szpitala mi potrzebny :-) Dzieki za wypowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj--
ja mam mozliwosc zalatwienia takigo szlafroczka po cenach hurtowych czyli w zaleznosci od dlugosci 45zł- 55 zł , do wyboru do koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro są super szlafroczki. Polecam firmę L&L - bardzo dobra jakość i bardzo milutkie - szczerze mówiąc sama kilka sprzedałam. Mam sklepik z bielizną w Krakowie przy ul. Długiej 48 w Pasażu - Zapraszam.. :) a wracając do szlafroków - są naprawdę superowe... boochmenka www.intimo4you.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
ja mam taki. bardzo cieplutki więc na lato, późną wiosnę, się nie nadaje. po praniu trochę traci na uroku ale jak się go przeczesze szczotką to wraca do normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×