Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Degrassi fanka

Degrassi nowe pokolenie - kto ogląda?

Polecane posty

Gość Degrassi fanka

Uwielbiam ten serial. czy ktoś może tak jak ja lubi śledzić bohaterów w szkole w Degrassi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degrassi fanka
heh śledzic losy bohaterów oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uper
ponosze, naprawde nikt nie oglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma Nelson
Podnoszę temat! Może coś się ruszy. Moi młodsi bracia oglądają Degrassi od dawna na Zig Zapie i przy okazji ja też się wciągnęłam.Myślę,że gdyby ten serial emitowała ktoraś z bardziej ogólnodostępnych telewizji np.Tvn ,Polsat czy Tvp to stałby się hitem dla mlodzieży.Degrassi kojarzy mi się z kultowym Beverly Hiles 210 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala chinka
ja to namietnie ogladam! :) szkoda tylko ze 4 sezon sie juz skonczyl... i znowu zaczely sie te powtorki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala chinka
emma nelson- w zyciu nie puszcza tego serialu w publicznej tv bo jest on proaborcyjny prohomoseksualny itd. a to naprawde swietny serial tylko nasza tv jest zbyt jak to nazwac prokatolicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorful14L
dergassi jest boskie! tylko bez sensu ze znow puszczaja 1. serię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala chinka
nastepna - 5seria od wrzesnia a w grugniu 6! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem fanką Degrassi od dawna:) Szkoda ze narazie puszczaja u nas tylko 4 sezony ale ciesze sie na powtórki bo wszystkich odcinków nie zdążyłam zobaczyć. Oglądam też po angielsku ale niestety nie rozumiem wszystkiego:( Co do 4 serii to jest świetna ale nie podoba mi się taka nagła zmiana koncepcji postaci Emmmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjk
no wlasnie! emma nie jest juz ta sama emma co w poprzednich seriach. i tak nagle sie zmienila. z ulozonej dziewczyny na kurewke. i wszystko w ciagu 2 odcinkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala chinka
szkoda ze tak malo fanow degrassi jest na cafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellie Nash
Degrassi jest świetne!!! Wkurza mnie tylko ze na okrągło powtarzają te same sezony. Jestem fanką Ellie Nash jest fantastyczna. Znacie jakieś fajne stronki, z któych można sciągać nowe odcinki (może być po angielsku)?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala chinka
na you tube poszukaj. sa odcinki ale niestety nie w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze korzystam z linków na blogu Pauliny, swoją drogą świtna strona, moim zdaniem najlepsza polaska strona o Degrassi (i to nie jest tania reklama!) :) www.degrassi.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać, że tam możesz ściągnąć wszystkie odcinki po angielsku ale po polsku to chyba tylko dwie pierwsze serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala chinka
dzieki za ta strone Fanky :D teraz nie musze czekac do wrzesnia na kolejne odcinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze
napiszcie kto jest waszym ulubionym bohaterem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala chinka
ja lubie page i j.t.. na poczatku page byla troche zolza. myslalaz ze jest zlym charakteram ale z czasem sie do niej przekonalam. page i jt to barwne postacie nie to co np hazel :) nie lubie manny. uwazam ze ta ziewczyna po prostu nie umie grac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie zasadzie wszystkich, ale ostatnio nie przepadam z Emmą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala chinka
pomocy! nie otwieraja mi sie odcinki z blogu. nie chca mi sie buforowac:( czy Wy rez macie z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wejdziesz na ten link do odcinków \"zshare\" to na tej stronie nie obejrzysz. Musisz je ściągnąć na kompa. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paige
Ja ogladam Degrassi i bardzo przepadam za tym serialem. Moim ulubionym bohaterem jest Jemie a bohaterka Paige, lubie tez Aschley najbardziej mi sie pdobal odcinek w ktorym Emma ,Manny i inne dziewczyny przybieraja Czester'owi (chyba ma tak na imie) choinke roznymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala chinka
pamietacie odcinek, w ktorym emma zalapala rzeżączkę? to ona spala z tym chlopakiem czy zrobila mu loda? bo manny powiedziala ze nie uprawiala z nim seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiła mu loda i bardzo jej się podobało hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubie Craiga. on jest suuuuuper. I swietnie spiewa. wiecie, ze J.T bedzie mial dziecko z Liberty? fajny serial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala chinka
ale liberty odda je do adopcji. dzisiaj ogladalam ten odcinek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w degrassi
obejrzalam juz wszystkie odcinki degrassi:) 5 i 6 seria roznia sie od poprzednich. sa przede wszystkim smutniejsze. ten serial przypomina juz dramat, ale szczerze go polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×