Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Degrassi fanka

Degrassi nowe pokolenie - kto ogląda?

Polecane posty

Gość największa fanka
yo!! Kocham ten serial jest czadowy i wogule kocham cały ZigZap!!! czy ktoś tak jak ja koche ten serial??? Jesli tak to nie pisze na moje GG_ 4797620 lub na email ola134@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy
lubie serial ale nie podoba mi sie zachowanie aktorow w prywatnym zyciu. wydaje mi sie ze pozjadali wszystkie rozumy i maja sie za gwiazdy(nie wszyscy oczywiscie) wystarczy spojrzec na ich prywatne zdjecia. zwlaszcza darcy(nawet jak ich nie widzialam to i tak wiedzialam ze niezly kurwiszon z niej) i manny. marco tez wydaje sie byc zarozumialym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz ze odniosłam posdobne wrażenie ... ale nie ma się co dziwić. Serial odniósł sukces, zarobił dużo kasy wiec sie może im troche w głowach poprzewracało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweeta
Ja uważam że manny musi sie tak ubierać i stroić bo jest piosenkarką i musi dbać o swój image.Wszyscy na nią najeżdżają bo w serialu gra zdzirę która zmienia chłopaków jak rękawiczki ale przypomnijcie sobie ją w pierwszej serii gdy zapisywała się do cheerleaderek jaka słodka była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy
co to znaczy musi?to ze jest piosenkarka oznacze ze MUSI wygladac jak mala zdzira? nie oceniam jej po jej roli ale po prywatnych zdjeciach jakie mialam okazje oglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Cassie Steele śpiewa? Słyszałam ze ta aktorka co gra Hazel nagrała płytę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy
na tvp1 leci teraz film z emma. w degrassi miala rzeżączkę a w tym kile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweeta
no naprawdę ona gra jeszcze w jakimś filmie to pewnie ma HIV a Andrea Lewis serialowa Hazel też śpiewa a jak chcesz posłuchać Cassie Steele to wejdz na youtube i wpisz Blue Bird to powinno wyskoczyć.Miriam w She's too young gra szkolną dziwke w ogóle odwrotność poukładanej Emmy ja poraz pierwszy widziałam jej brzuch w tym filmie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degrassi fanka
wygasnąć naszemu tematowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degrassi fanka
nie dajmy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy
kurwa nie wychodzi mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeta
Ale o co chodzi??Nie ma tematu??To może kto jest waszym ulubionym bohaterem i dlaczego?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, naprawde cieżko powiedzieć mi kto jest moim ulubionym bohaterem bo hcyba lubie wszystkich:) Trochę denerwuje mnie Paige i Toby. I nie lubię \"nowej\" Emmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweeta
Dokładnie!A to wszystko przez Manny i trochę prze Seana.Ja najbardziej lubię Ellie Nash i Terri McGregor. Szkoda że Terri już nie gra w Degrassi może ktoś wie dlaczego??????Czy to był jej pomysł czy porostu tak wspaniała producentka jak Linda Shuyler chciała by Terri odeszła????Hmmmmm...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweeta
P.S Degrassi już wkrótce na ZigZapie 5 sezon już widziałam zwiastuny a 15.06 będzie już leciał pierwszy odcinek 4 serii ,,Sprawa sprzed lat" wiec w wakacje już 5 sezon!!!!!!!!Nie mogę się już doczekać:) :* :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweeta
a gdzie je obejrzałaś chętnie je obejrzę proszę powiedz!będę ci bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeta
a tam ogladals 7 sezon? bo ona ma tylko 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy
bardzo polecam strone ktora franky podala na poczatku. jest tam wiele ciekawych rzeczy dla fanow tego serialu i w dodatku mozecie obejrzec sobie odcinki z 5 i 6 serii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly S
Cześć a czy wiecie że obecne Degrassi to kontynuacja starej wersji jest pokazana mama Emmy ,,Snake'' Joey ojczym Craiga i Caitlin ta reporterka.Snake śmiesznie kiedyś wyglądał i wszystkie dziewczyny się w nim kochały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem:) Na YouTube można nawet obejrzeć te odcinki \"starszej\" wersji Degrassi. Ale niestety jakość jest słaba ... i szczerze mówiąc niezbyt mnie to wciągnęło. Wolę współczesną wersje:) I już ciesze sie na 5 sezon, dzięki za niusa Sweeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweeta
Nie ma sprawy nareszcie 5 sezon w polskiej wersji I'm so happy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z was wie może jaki tytuł ma ta piosenka, którą w 4 sezonie Craig miał nagrywać w studiu (ten odcinek co wybiegł ze studia i poszedł za Ashley)?. Bo nie mogę nigdzie znaleźć jej tytułu ... a taka jest ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweeta
Te forum schodzi na psy nikt tu prawie nic nie pisze a jeśli już to wpada tu co miesiąc a moja ulubiona strona o degrassi (www.degrassi.blog.onet.pl) została zamknięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy
nikt nie pisze bo juz nie ma o czym, caly czas leca powtorki ale jak puszcza nowa serie to mam nadzieje ze sie temat rozkreci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość download-degrassi.blog.onet.pl
Słuchajcie!!!każdy kto lubi degrassi musi to przeczytać! mam wiele odcinków degrassi po polsku na płycie. pomału dodaję je na mój nowy blog www.download-degrassi.blog.onet.pl możecie tam ściągać wszystkie odcinki degrassi, sami zobaczcie!! calutkie odcinki po polsku, nie ma tego na żadnym blogu, oprócz tego są jeszcze zdjęcia, streszczenia odcinków, sondy i wiele innych atrakcji! Wchodźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×