Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Degrassi fanka

Degrassi nowe pokolenie - kto ogląda?

Polecane posty

Gość Likin Park
Ja chce zigzap i znow ogladac degrassi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkin Park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna X
ja zawsze oglądałam degrassi razem z moją przyjaciołką obejzalysmy pierwszy odcinek i od tamtego czasu nie opuściłam ani jednego odcinka..Serio ani jednego.wszystkie widzialam.Juz nie moge sie doczekac 6 seri.ktos wie kiedy będzie ?? a i tak przy okazji to bedzie jeszcze 7 seria.widzialam 7 serie wszystkie odcinki ale po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZigZap zwodzi... 6 seria już miała być wyświetlona. na wiosnę. A tu guzik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkin Park
Ja niestety mialem zig zap ale wykasowali mi.Chcialbym zeby jakas polska telewizja nadawala ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś chyba na TVP 2 leciała \"Klinika pod kangurem\" więc może jakaś telewizja puści Degrassi :) A na razie polecam oglądanie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkin Park
Ale po angielsku zbytnio nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati190
nie musisz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy w 6 z pracy
Wiecie moze skad mozna porbac a moze ktos ma "6 w pracy" odcinki brakujace z mojej kolekcji to Seria pierwsza 6 W Pracy S01E11(11) Udawana Randka Seria druga 6 W Pracy S02E01(14) Jonesy i klony 6 W Pracy S02E03(16) Dziewczyna Khaki 6 W Pracy S02E04(17) Prawie dojrzaly 6 W Pracy S02E06(19) Guru 6 W Pracy S02E08(21) Jubilat 6 W Pracy S02E10(23) Akcja Jude Seria trzecia 6 W Pracy S03E04(30) Pogrzeb rybki 6 W Pracy S03E06(32) Rocznica 6 W Pracy S03E09(35) Strona Dartha 6 W Pracy S03E12(38) Sylwestrowy szał Seria czwarta 6 W Pracy S04E01(40) Wielka zdrada 6 W Pracy S04E04(43) Ciemnosc 6 W Pracy S04E08(47) Studenci 6 W Pracy S04E09(48) Brudna robota 6 W Pracy S04E10(49) Przestepstwo w swiecie mody 6 W Pracy S04E12(51) Naga prawda 6 W Pracy S04E13(52) Sliczni chlopcy Seria piąta 6 W Pracy S05E13(65) Tu wpisz imie Seria szosta 6 W Pracy S06E04(69) O dziecino! 6 W Pracy S06E06(71) Klocmy sie 6 W Pracy S06E07(72) Milosc od gorszego spojrzenia 6 W Pracy S06E08(73) Sknerus 6 W Pracy S06E10(75) Nowa kolezanka Jonesy'ego 6 W Pracy S06E11(76) Trudne rozstanie 6 W Pracy S06E12(77) Jen w opalach 6 W Pracy S06E13(78) Klopotliwy sluga Specjalne 6 w pracy S1 Ziom zywych trupow 6 w pracy S2 Sniezna praca PROSZĘ O POMOC BARDZO ICH POTRZEBUJE. A MOŻE KTOŚ WRZUCI NA www.chomikuj.pl z tego się łatwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąsik
może wie ktoś skąd pobrać odcinki degrassi 3 sezon ?tylko nie pierwsze dwa odcinki.Bo są tylko od sezonu 1-3(tylko2odcinki) a dalej już nie ma, więc jak ktoś może ma to dziękuję z góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiadegrassi
Czy wie ktoś może gdzie można oglądnąc odcinki z 6 serii po polsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiadegrassi
I czy to prawda, że Spinner będzie miał raka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati190
ja mam ten odcinek, ale po angielsku a do Basi - tak , Spinner bedzie mial raka . W siódmej serii , ten odcinek tez mam xD jakby co to gg - 10921944 * wszystkie odcinki mam po ang ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super_Star
Hej! Czy ktoś wie na jakiej stronie można obejrzeć CAŁE odcinki Degrassi albo je ściągnąć ? Błagam odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąsikd
czyli nikt nie ma odcinków 3sezonu?po polsku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja123456
Jeśli ktoś miałby sezon 4,5,6,7 z lektorem baaardzo baaardzo prosze! Uwielbiam ten serial, relaksuje sie przy nim. Szukam tych odcinkow i blagam jesli ktos ma , pisac na mejl maigerl15@yahoo.com Ja wiele bym dala za te odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieidealna15
Ja, kocham ich wszystkich!!!!! Nie wiem co się stało w ostatnich 4 odcinkach ktoś mi powie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przegapiłam początek 7 sezonu. Myślałam, że ZigZap go nie pokarze tak szybko a tu proszę, niespodzianka. Musze nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeczka2110
hejka chcialby6m zapytac gdzie moge ogladnac odcinki z 1 sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotynaj
Właśnie, ma ktoś może wszystkie odcinki od 1 sezonu? Szukam uporczywie... Najlepiej po polsku. Ja mogę się podzielić 4 i 5 sezonem, niestety po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebcia
Degrassi zawsze będzie dla mnie ważnym serialem. Teraz, Zigzap emituje 8 serię, która cóż, nie za bardzo mi podchodzi- mogło się skończyć wraz z 5. serią ;) W każdym razie, od kilku lat na motywach serialu gramy w grę rpg. Całkiem fajna zabawa, zarówno dla fanów, jak i nie. Jeśli chcielibyście zobaczyć, co to: www.degrassirpg.ok1.pl :D Zapraszam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że 8 sezon tu już nie dawne Degrassi tylko coś w stylu tego nowego 90210. Dla mnie beznadziejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaa13
cześć ;) uwielbiam degrassi i kiedyś gdy miałam zigzap lubiłam ten serial oglądać. potem nie miałam tego kanału i teraz znów mam. aktualnie oglądam 8 sezon. zaczęłam pobierać i oglądać odcinki od 1 serii i okazało się,że kiedyś obejrzałam kilka odcinków z 2 i 3 serii. pobierałam z linków rs : http://peb.pl/seriale/278428-rapidshare-degrassi-nowe-pokolenie-degrassi-next.html lecz tam jest tylko do drugiego odcinka 3 serii (gdy urodził się braciszek Emmy). czytałam streszczenia odcinków i dowiedziałam się,że w 6 serii J.T (bardzooo go lubiłam) będzie miał dziecko z Liberty i ona odda je do adopcji,a później J.T umrze ;( i teraz muszę obejrzeć te wszystkie odcinki od 3 serii i jeśli ktoś posiada jakieś linki,zna strony gdzie można obejrzeć bądź ściągnąć odcinki degrassi z polskim lektorem lub napisami od 3 serii niech je prześle na nr gg 13420163..chyba,że woli napisać to po prostu tu ;) z góry dzięki... a wracając do 8 sezonu..co myślicie o nowej obsadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numb05
oglądałam degrassi caaały tamten rok. ściągałam i po polsku i po angielsku. niestety później wszystkie odcinki skasowałam, a teraz, kiedy chcę je znowu obejrzeć (nic już nie pamiętam...) NIGDZIE nie mogę znaleźć. BAAARDZO proszę jeżeli ktoś mógłby mi przesłać lub w jakikolwiek sposób udostępnić (na jakiejś stronie?) sezon 4,5,6,7 no i 8 (oczywiście nie wszystkie, jeśli ktoś miałby jeden z nich czy coś, to i tak byłabym OGROMNIE wdzięczna) to proszę wysłać mi na e-mail moon94@o2.pl zrozumcie fankę ;P prooszę bardzo bardzo. ze swojej strony obiecuję, że kiedy będę już miała dokładnie wszystkie serie to także będę udostępniała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylan xD
moim zdanie powinno wyreżyserować jeszcze kilka serii i żeby powróciły do niego stare postacii ( chodzi mi o to że na przykład Pejcz miała taką jedną przyjaciółkę w 4 pierwszych seriach i po jakims czsie znikła z programu. tak samo z dylanem michalchyk pojawiał się znikał i znowu pojawiał i znowu wyjechał co to ma BYC?! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineq
Ja również poszukuję po polsku 3 serii, nigdzie nie mogę znaleźć tylko 2 pierwsze odcinki. :( Niech ktoś da znać czy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×