Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Degrassi fanka

Degrassi nowe pokolenie - kto ogląda?

Polecane posty

Gość mala chinka
opuszczam juz ten topik. obejrzalam juz wszystkie ogcinki dnp i nie chce mi sie czekac do wrzesnia zanim puszcza to w zig zapie. nawet nie chce mi sie juz komentowac... to sie 3majcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki lyoko
* Gwiazda od zaraz (3 sezon) - wrzesień 2007 * Kod Lyoko (3 i 4 sezon) - październik 2007 * Degrassi: Nowe Pokolenie (5 sezon) - wrzesień 2007 * 6 w pracy (Śnieżna praca - odcinek specjalny) - sierpień 2007 * 6 w pracy (5 i 6 sezon) - styczeń 2008 * aliens war-kwiecień 2008 * karol do kwadratu seria 4 -lipiec 2008 * jaszczury nie są złe-marzec 2008 * martin tajemniczy seria 3 -luty 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellie_Nash
Piszecie, kogo z DeGrassi najbardziej lubicie... Może zrobimy małą sondę: Kogo najbardziej lubisz z DeGrassi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gwiazda od zaraz nie leci teraz na zig zapie tak samo jak w sierpniu nie bylo 6 w pracy. ta stacja leci w kulki. ZIG ZAP TO JEDNA WIELKA POWTORKA!!! zamiast zabiegac o widzow, puszczac cos nowego to oni caly czas, w kolko powtarzaja seriale...zaczelam ogladac zig zapa 2 lata temu. wtedy leciala radiostacja roscoe, aparatka, dziewczyny i milosc, lizzie itp. wtedy bylam zachwycona tym programem a teraz? ilez mozna ogladac powtorek??? i zamiast puscic fajne seriale to puszczaja jakies bajki:O albo zagubieni z jakiegos tam lotu. postarajcie sie ludzie bo stracicie widzow! i wkoncu mogliby puscic gwiazde od zaraz, 6 w pracy i degrassi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellie_Nash
Mmi sie wydaje, że Gwiazdy to już im is enie chce puszczać, pewnie znowu za kilka miesięcy puszczą całą serię filmu od początku... Zawsze ZigZap tak robi... To zaczyna być wnerwiające >_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellie_Nash
Nareszcie!!! Już jest 5 sezon DeGrassi mojego kochanego... Super film!!! A, ktoś wie, kiedy będzie 6 sezon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie prędko, jak znamy ZigZap to na pewno dopiero w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffff
ja tego nie ogladalam ale z opisow dagrresi zadzi!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liberty Van Zandt
Ten serial mnie tak wciągną,że nie odpuściłam żadnego odcinka szkoda,DEGRASSI NOWE POKOLENIE leci tylko na zigzapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spajki015
siemka ma ktos odcinki degrassi na cd lub na kompie po polsku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellie_Nash
No wiem... To jest głupie... żadna stacja nie kce odkupić od ZigZapa DeGrassi... A ZigZap nie ma kasy na kupienie nowych odcinków i puszcza w kółko to samo... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extragirl
hej... mam pytanie... czy ktos z was mam moze albo wie gdzie mozna sciagnas ODCINKI DEGRASSI PO POLSKU LUB Z POLSKIMI NAPISMI?? jesli tak prosze o kontakt extragirl@onet.eu lub gg 6116253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellie_Nash
Nie wiem, ale to jest beznadziejne że na ZigZapie znowu leci wszystko od początku...:/ Przecież można się porzygać... A;e już w styczniu albo w lutym ma być nareszcie 6 sezon!!! Już się doczekać nie mogę^o^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati190
ja oglądam juz bardzo dlugi czas .. :D ten seriaj jest zajebiaSZCZy :P hehe aa ! i na jakiej stronce mozna obejzec odcinki degrassi ? ? :p kto powie !? :P :D www.pati190.fbl.pl --> komentujcie :D :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki.emma.paige.darcy.
hura.!! w styczniu 6 seria degrassi czy 7 oczywiście 2008!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzadna dziewczyna z komina
obejrzalam 6 serie. naprawde jest smutna:( to juz nie jest serialik dla nastolatkow. to juz jest dramat! nawet zdarzylo mi sie uronic kilka lez...ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellie_Nash
Niech zgadnę, popłakałaś się, jak J.T. zabijali? Ja ten moment widziałam juuż chyba ze 100 razy, na Youtube oczywiście^_^ Tylko raz się poryczałam XD Ej, a w styczniu nie miało przypadkiem być 6 sezonu??? Teraz tak puszczają te odcinki, że się pogubić można ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
czy to prawda że JT w kturejś seri umrze czy ten co jeździ na wuzku inwalickim wyzdrowieje niepuszczajcie tylu powturelk ten serial jest świetny zaczęcam do oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellie_Nash
W 6 sezonie go zabiją kolesie z jakiejś tam innej szkoły... Nawet nie wiem, za co >.< Ktoś może wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mik4
Hejka! Wiecie może skad mogę sciagnać wszystkie odcinki degrassi od początku? bardzo mi na tym zalezy... Prosze o kontakt tu albo na maila mik4@vp.pl z góry dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTe
Hej! ja jestem OGROMNYM FANEM DEGARSSI, naprawde. Uwielbiam ten serial jest najlepszy ze wszystkich! uwielbiam momenty ktore wprawiaja mnie w placz albo w zlosc takie jak np. gdy spinner powiedzial jimmyemu prawde, albo gdy jimmy chcial sie zalapac do druzyny dla neipelnosprawnych, gdy ellie sie ciela.. loooj... az czuje taki ucisk w plucach! naprawde!! nie wymyslam! jesli ktos czuje cos takeigo jak ja do degarssi ( a szczegolnie dziewczyna) to niech napisze) 3315633.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellie_Nash
:( Buu, odłączyli mi kablówkę, wredoty ^^, Wie ktoś, która seria leci teraz na ZigZapie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuki
ja tez jestem wielkim fanem degrassi przed chwilą ogladalem odcinek wyznanie spinnera iżal mi go bylo i uważam ze to nie bylo do konca jego wina większą winę ponosi Jay on to zacząl a i mi sie podoba że tak sie stalo za spin zmienil sie w badboya i przylączyl sie do jaya w zyciu powinno sie zejść czasem na zlą drogę nie można być świętym caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellie Nash
Hmm... mi się wydaje, że każdy, kto tutaj pisze chociaż troszkę kocha ten serial, ale dobra -____-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadow6
od niedawna patrze na degrassi i bardzo mi sie spodobał i mam do Was wielka prosbe czy byscie mogli mi podac jakas stronke gdzie moge sciagnac lub poogladac odcinki degrassi po POLSKU? z gory dzienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że po polsku to tylko na Zig Zapie możesz obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em.
a wiecie moze gdze mozna ściągnąc film nastolatki z miriam(emma)? proszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×