Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Oglądał ktoś już PIŁE III ??? Naprawde taki makabryczny ???

Polecane posty

Gość podobno będzie jazda
Piła 3 trafi na ekrany polskich kin dopiero 5 stycznia. Już teraz Piłę okrzyknięto najbardziej makabrycznym horrorem wszechczasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikardo
ja oglądałam 1 i 2 beznadieja oglądałam to w nocy z koleżanka i się nudziłam jest może trche ochydny ale wogle nie straszny beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
bo to trzeba być debilem, żeby jatkę nazywać horrorem. Horror, film straszny, to jest taki, na którym włosy stają Ci na głowie ze strachu, a nie z obrzydzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horror kojarzy mi się z obrzydzeniem, z krwią zniesmaczeniem na twarzy. Kiedy chcę, żeby włosy stanęły mi na głowie ze strachu, to oglądam thriller. Dla mnie horror to m.in. Teksańska masakra, Wzgórza mają oczy, czy Piła. Thriller, kojarzy mi się ze strachem, jeden ucieka, a drugi go goni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowosx
ja sie obrzydzialm przy Hostel ale nie ogladalam pily 3 a przy hostelu wytrzymalam tylko 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilka
a ja mam pilę 3 na kmpie ALE BOJĘ SIĘ OBEJŻEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hostel
Widzialam duzo horrorow ten nie zapomne nigdy,pierwszy raz zasypialam trzymajac za reke MM (jezeli mozna to zasypianiem nazwac) brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widziałam
oglądała zarówno PiłeIII jak i Hostel.... NUDNE! I nie ma się czego bać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, a pila to nie horror ;) hostel nie chcialam oglądac bo slyszalam ze glupi film, ostatnio obejrzalam krwawą wrozbe - dno, dno, dno!!! :O a miala byc taka ok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie czesci Pily byly fajne choc bardziej zaskakujaca byla 2 ale trzeba obejrzec obie bo sa ze soba mocno powiazane ale widac sa rozne opinie wiec obejrzyj sobie a potem sama stwierdzisz czy fajny czy nie, a hostel to strasznie nudny na poczatku pelno zboczonych scen potem dopiero jest okropny, polecam Pile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piła 1 i 2 to raczej nic strasznego, Piła3 to makabra. Nie dałam rady obejrzeć do końca, zwyczajnie mnie zemdliło. Okropne tortury:( Na szczęście oglądałam ten film na komputerze, nie wiem jakbym zareagowała, gdybym zobaczyła coś takiego w kinie, może i ja bym zemdlała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorunochroooom
przezuccie sie na thillery psychologiczna - a najlepsze to japońskie krag a widmo - bije wszystkie japońskie na łeb do chwili obecnej mam wrażenie jak kark mnie boli................. brrrrr nawet nie chce o tym myslec a od obejrzenia minał prawie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja oglądalam pile I i II, chcialam tylko poznac opinie dotyczace III częśći :) mi osobiście bardziej podobala sie jedynka, tam koniec byl bardziej zaskakujący, a w II cz.domyslalam sie ze ta kobieta za tym stoi zastanawiam sie za to kto organizuje to w III :P ale nie mowic :P czyli jednak to prawda ze film jest makabryczny szczerze mowiąc nie lubie oglądac takich tortur itd. ale lubię tą serie filmow dlatego chcialabym obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość england
moj facet byl miesiac temu na pile III w kinie. po jego minie wydaje mi sie ze jest naprawde krwawy.on oglada mnostwo horrorow i lubi ten dreszczyk emocji.ale jak mi opowiadal jak szedl do kina byl glodny jednak po przysciu do domu niemogl juz nic przelknac;) wiec cos w tym musi byc. duzo ludzi wychodzilo z kina 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×