Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shira23

Czy druga blada kreska po 4 minutach na teście Quick Vue oznacza ciąże???

Polecane posty

Wiem , że podobnych tematów jest wiele, ale mam problem dzisiaj rano robiłam test Quick Vue w sumie 3 dni przed spodziewaną miesiączką i najpierw wyszła kreska kontrolna a po 4 minutach bardzo blada testowa. Dodam , że staramy się z mężem o dziecko i kochalismy się we wszystkie dni potencjalnie płodne i jeśli miałam owulacje a wydaje mi się, że miałam to powinnam być w ciąży. Tylko zastanawiam się dlaczego wyszla taka blada ta druga kreseczka. Czy któraś z Was tak miała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam i jestem w 23tyg ciazy.robilam 3 testy pierwszy wyszedl negatywnie drugi wlasnie bardzo bladziutka druga kreska i po paru dniach kolejny i kreska byla juz ciemniejsza.takze gratuluje 🌼 a dla pewnosci mozesz pojsc i zrobic sobie badanie Beta hcg to bedzie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka5
ciąża na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shira23 -------> trochę za wczesnie zrobiłas ten test, ja np. robiłam test jak mi sie spóźniał okres 10 dni, wtedy poziom gonadotropiny kosmówkowej jest juz duzo wyższy, no i kreska testowa wyszła mi mocniejsza od kontrolnej, spróbuj zrobic ponownie test po terminie spodziewanej miesiączki, albo idź zrobic test z krwi, on jest pewniejszy, pozdrawiam i zyczę udanego testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo:) Wiem że troche to za wcześnie na test ale jestem taka niecierpliwa. Jak nie dostane okresu to pójde zrobić test z krwi i wtedy będzie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np. kupiłam test za 7zł i myslałam ze pewnie jakis oszukany, jak zrobiłam betę, to juz byłam pewna ze test nie kłamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiemm
jak można robić test PRZED spodziewana miesiączką?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippiii
jakoś tak właśnie rok temu też zrobiłam test i też druga kreseczka była jasnoróżowa no i teraz mamy ślicznego synka! gratuluję Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje wam zrobionego
testu przed terminem spodziewanego okresu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _d_
Jak to jak mozna - mozna!! A czasem nawet trzeba robic test przed spodziewana miesiaczka!! Ja robilam 8 i 10 dniu po owulacji i wyszly pozytywne, od 11 dnia po owu lezalam plackiem... Bo czasem ciaza z zalozenia jest ciaza wyskoiego ryzyka... Sa testy, ktore sa bardzo czule i wykrywaja ciaze juz 6 dni po zaplodnieniu :) Mysle, ze juz mozemy gratulowac :) Dla pewnosci drugi test kilka dni po spodziewanej miesiaczce, albo b-HCG z krwi i wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _d_
Aha jeszcze przed terminem spodziewanej miesiaczki dostalam L4 od gina na ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alefajnie
shira! gratuluję! Napewno jesteś w ciąży..... Ja też jestem nieciepliwa i zrobiłam test Quick Vue przed spodziewaną @ i wyszła jedna krecha.... ale powtórzyłam test (inny) dzień po terminie spodziewanej @ jak nie przyszła.....i teraz czekam na dzidziusia jeszcze ok miesiąc mi pozostał do końca ciąży! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś D
Ja też miałam drugą kreseczkę bardzo słabą test robiłam w dniu w którym miałam dostać okres myślę że jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja robiłam ok. 4 dni przed i też tak miałam, więc G R A T U L A C J E !!! 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloee
ja tez mialam jedna kreseczke taka jasniutka i cizy nie bylam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobilam pierwszy test na jakies 4 dni przed okresem i wyszedl pozytywny. Byla to wprawdzie bardzo jasna kreska i pojawila sie grubo po przepisowych 3 minutach ale kilka dni pozniej krecha na kolejnym tescie bylajuz wyraźna. Na moj gust to ciąża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze zrobilam test na 4 dni przed spodziewana @- wyszla slaba II kreska, z kazdym dniem byla coraz mocniejsza-robilam jeszcze 3 testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za tak liczne wypowiedzi, tchnęłyście we mnie nadzieje. Okres powinnam dostać w sylwestra i licze, że jednak @ nie przyjdzie a w nowy rok wejdę z maleńką kruszynką pod moim sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest mój 33 dzień cyklu a @ nadal nie ma. Zwykle ma cykle 28 dniowe. Drugiego testu jeszcze nie zrobiłam bo boje sie, że może jednak to nie ciąża. Czuje się tak jakbym miała zaraz dostać miesiączke. Boli mnie podbrzusze i nerki. Piersi obolałe od jakiegoś tygodnia. Jutro zrobię test chyba, że jednak @ się pojawi. Tyle sie naczytałam na kafeterii o tym jak ciężko jest zajść w ciąże, że teraz pomimo tego, że @ się spóźnia nie wierze, że mogło mi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się dzisiaj zrobiłam test i są dwie różowe kreski!!! Strasznie się cieszę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×