Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Cześć Ciężaróweczki :) Dzisiaj mam gorszy dzień - kręci mi się w głowie i jestem strasznie słaba i zmęczona. W nocy znowu nie mogłam spać, a teraz oczy zamykają mi się same. W dodatku chce mi się płakać - tak jak zwykle bez powodu. Muszę jakoś opanować te zmienne nastroje, zwłaszcza że jestem w pracy ;) Mysza3 - u kobiet w ciąży zwiększa się ilość śluzu i często przybiera on mleczny kolor. Mam dokładnie to samo. Na początku myślałam, że dostałam upławów i przy pierwszej wizycie u lekarza spytałam go o tę wydzielinę z pochwy. Ginekolog powiedział, że nie ma się czym przejmować - normalny objaw ciąży. Shira23 - będzie dobrze. Dbaj o siebie, dużo odpoczywaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i ktos tu mowil o wadze ...ja to chyba lekarza zalame dzisiaj przy wzroscie 170 cm waze juz teraz 87 kg. ale na tak sytuacje wplynelo tez moje dlugoletnie leczenie hormonami pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem ciekawa ile przytyje w ciazy?ja zaczelam wlasnie 9 tydzien od om!ale niestety jeszcze nie mialam usg dopiero w marcu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wadze na razie staram się nie myśleć, w sumie dla mnie nie ma znaczenia, czy przytyję 10 kg czy 15 kg - byle dziecko było zdrowe. Wagą zacznę się martwić po ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja!ale mnie poprostu ciekawosc ZJADA!moja mama przytyla z bratem 24 kg a ze mna 7 wiec nie mam orjentacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciązy przytyłam 25kg, ale zrzuciłam 24kg. W ciągu 6 lat od ostatniego porodu i tak przybrałam masy i ważę 65kg ciekawe ile ta ciąża mi przyniesie kg ??? :D narazie nic a zaczynam 10t (OM) ale mam mdłości, nie jem i już drugi dzień wymiotuję :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............IMIĘ...........MIEJSCOWOŚĆ.......OST.@...... .. TERMIN......WIEK Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 justme.............Justyna...Radom...........25.11...... .05.09.........26 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 aniołekjg..........Julia ......Skierniewice....26.11.........??............28 esa..................esa.......kuj-pomorskie..05.12..... ..11.09.........34 tristeza............Monika...podkarpackie..05.12........ 12.09........28 sakahet........... Gosia......Gliwice..........05.12.......12.09......... 23 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton.05.12......?.09.........30 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. .......06.12......12.09.........30 mysza,3.............Iza........Kielce............08.12.. ....13.09........32 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.........06.12..... .14.09........27 Diana 24............Diana.....Olsztyn..........06.12. ....14.09. ........24 Kaja 72..............Kaja......Praga............08.12......14.09. ........34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz......09.12...... 15.09.........23 julllka..............jula..........warszawa......10.12.......17.09.........25 *slonko*............Hania......Sopot............11.12. .....17.09.........24 monia12...........Monika.....Ciechanów.....09.12.......18.09.........28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska......11.12...... 18.09.........25 destiny.............Ania.......Siemianowice...11.12..... .(?).............28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..........13.12... ...18.09.........26 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..........14.12......20.09..........31 diana shanti.......Ania.......pomorskie.......15.12......20.09... ......27 Irysek .............Ania.......łódzkie...........09.12......23.09 .........31 Miśka_26 .........Marta......lubuskie.........17.12.......23.09...... ..26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür......18.12......23.09..........24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie....14.12...... 25.09..........26 to-tylko-ja.......karolina........łódzkie.......20.12.........??...........24 Samara.............Ola.............Śląsk..........22.12......28.09.........28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciółka w drugiej ciąży przytyła 23 kg. W kilka miesięcy po porodzie straciła nie tylko te 23 kg, ale jeszcze schudła dodatkowo 5 kg. Najciekawsze jest to, że wcale się nie odchudzała - po prostu opieka nad 2 dzieciaczków zrobiła swoje ;) Poza tym nie ma ani jednego rozstępu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znając moje szczęście, pewnie będę miała rozstęp na rozstępie :o Orientujecie się, od kiedy należy stosować kremy na rozstępy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziwna sprawa bo gdzies czytalam ze dopiero od 4 miesiaca ciazy a znowu gdzies indziej ze juz przed ciaza(planowana)pare miesiecy!wiec ciezko wyczuc!ja stosuje narazie oliwke dla dzieci a od 4 miesiaca kupie cos specjalnego na rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo..milo mi do Was zawitać...bo rowniez mam termin na wrzesien:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą oliwkę dla dzieci to dobry pomysł - zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi, a skórę natłuści i uelastyczni. Chyba odgapię od Ciebie ;) i też kupię sobie oliwkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara 28 mamy termin na ten sam dzien o2.09.2007:D:D:D:D juppi:):) jak milo poczytac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisniowa - witaj fajnie, że przyłączyłaś się do nas :) na kiedy masz termin porodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tofikowa, ale zesmy sie myslami zmowiły:) a ty widze 12:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisniowa - oj smówiłyśmy się myślami ;) hi hi hi Jak Twoje samopoczucie ? Męczą Cię mdłości ? Dopisz się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka hipp jests pecjalnie dla kobiet w ciazy tzn ogolnie jest dla dzieci ale ma zastosowanie w rozstepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja całą poprzednią ciążę smarowałam się wyłącznie oliwką w żelu Johnsona i zrobiło mi się dosłownie parę paseczków na biodrach. Nic więcej. Tym razem mam zamiar zrobić powtórkę. Smaruję się już teraz + masaż naprzemiennym prysznicem i rękawicą sizalową. Trzeba wyrabiać nawyki :D W poprzedniej ciąży przytyłam coś 25 kg, ważyłam 75 z czego zrzuciłam 15 kg w porywach do 20. A teraz ważę już 65, wiem że święta mi bynajmniej nie pomogły :D ale jestem załamana. Jakaś tak spuchnięta się zrobiłam. Ja zaczęłam popuszczać mocz przy psikaniu, kasłaniu itp. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..a jak sie dopisac? No u mnie chyba ok:) poza tym ze biore jakies hormony od tygodnia bo mialam brunatne plamienia:( a i od 6 t.c no-spe..bo mialam takie bole w podbrzuszu..ze ohoho.. to byla rozgrzewka przed porodem chyba:):) poza tym.. nie wymiotowalam ani razu:):):):D ale jakies tam mdlosci mialam:) tylko bardzo slaba bylam..a teraz wszystko wraca do normy.. zachcianki sie mnie nie tycza.. bo od dziecinstwa łączyłam słodycze z obiadem takze:):) tylko porodu sie boje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się :D Nie taki diabeł straszny :) Byle trafić na naormalny oddział. Tabelkę skopiuj i dopisz się gdzie trzeba biorąc pod uwagę termin porodu. A ja od wczoraj zaczęłam lekkie poranne mdłości :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisniowa - kopiujesz całą tablekę i wklejasz ją do swojego postu, a potem dopisujesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu się spóźniłam ;) hi hi hi Na razie nie wybiegam myślami tak daleko jak poród. Ograniczam się do 12 tc, kiedy to powinny ustąpić w większości dolegliwości ciążowe. Jeszcze tylko 3 tygodnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST.@......TERMIN......WIEK Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11.......02.09........22 justme.............Justyna...Radom...........25.11...... .05.09.........26 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 aniołekjg..........Julia ......Skierniewice....26.11.........??............28 esa..................esa.......kuj-pomorskie..05.12..... ..11.09.........34 tristeza............Monika...podkarpackie..05.12........ 12.09........28 sakahet........... Gosia......Gliwice..........05.12.......12.09......... 23 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton.05.12....... ( ? )..........30 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. .......06.12......12.09.........30 mysza,3.............Iza........Kielce............08.12.. ....13.09........32 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.........06.12..... .14.09........27 Diana 24............Diana.....Olsztyn..........06.12. ....14.09. ........24 Kaja 72..............Kaja......Praga............08.12......14.09. ........34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz......09.12...... 15.09.........23 *slonko*............Hania......Sopot............11.12. .....17.09.........24 monia12...........Monika.....Ciechanów.....09.12......1 8.09.........28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska......11.12...... 18.09.........25 destiny.............Ania.......Siemianowice...11.12..... .(?).............28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..........13.12... ...18.09.........26 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..........14.12......20.09..........31 diana shanti.......Ania.......pomorskie.......15.12......20.09... ......27 Irysek .............Ania.......łódzkie...........09.12......23.09 .........31 Miśka_26 .........Marta......lubuskie.........17.12.......23.09...... ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür......18.12......23.09..........24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie....14.12...... 25.09..........26 Samara.............Ola........Śląsk.............22.12... ....28.09.........28 julllka.....jula...............warszawa.....10.12....... ........17.9.......25 to-tylko-ja....karolina...łódzkie.........20.12......... ....??.............24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O jestem najmlodzsa... tzn my 2:) z Moniką:) a musze sie pochwalic..mam juz zdjątko malenstwa:):) ma 3 cm:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja właśnie wychodzę do nowego gina i będęmiała usg tzymajcie kciuki bo sie denerwuję. Oby wszystko było dobrze z dzidzią . Odezwę się jak wrócę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Ja tylko na sekundę. Nie zdążyłam Was poczytać. Nie miałam na nic czasu. Cały dzień robiłam z PIT-ami dla pracowników. Dzisiaj mam wizytę u ginekolog na 17.30. Jutro zdam Wam relację. Buźki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jak zwykle cały dzień w łóżku, nie mam już sił...bo jestem osobą żywą i cały dzień zawsze coś robiłam - a te leżenie mnie wykończy, ale dla dzidzi wszystko :) nie mam wogóle apetytu, ale dziś pierwsze zachcianki - miałam taka ochotę na winogron, że ściagnęłam męża na chwile z pracy :) ogólnie czuje się ok, też mam taki śluz jak mówicie, myślałam,że w czasie ciąży nie trzeba wydawać pieniędzy na wkładki - ale sie myliłam :) Życzę powodzenia tym, które idą dziś do lekarza i zobaczą bijące serduszko. Trzymajcie się cieplusio i napiszcie co i jak :) i ile fasolka ma mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×